Jump to content
  • Announcements

    • Xmat

      Pravidlo pro postování v TTT

      Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
    • Replik

      Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

      Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
    • Aristo

      Příspěvky tam, kde nemají co dělat

      Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
    • Aristo

      Používání spoilerů

      Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  
Sign in to follow this  
Czeirne

Hledám program kterej me vytahne chat z wowka do widli

Recommended Posts

Hledám program kterej me vytahne chat z wowka do widli

Jde me o to že když gmkuju (Urco ne jen ja) tak hlavne sleduju chat jestli nekdo nechce pomoct a při tom bych mohl napr brouzdat na netu ale kuli tomu že musim sledovat chat jen z wowka tak to nejde potřeboval bych proste progra kterej me ho vytahne. neco jako Warcraft III Ban list tent o taky umel.

Share this post


Link to post
Share on other sites
/chatlog ?

 

Mno ano to je dobrej napad. mám dokonce program kterej z toho chatlogu vypisuje zvlašte wispovani a ruzne chaneli ale problem je že když začnu nahravat chat log tak se uklada pouze po ukonceni wowka. kdyby se to dalo udelat že by se to ukladalo kazdejch max 30 s tak by to stacilo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

To má nejlepší si to dopsat do zdrojáků emu a cpát to někam do SQL databáze všechny kecy na serveru. Ale sledovat dialogy 100 lidí online už musí být docela mazec. Podle mě, když někdo něco potřebuje, tak si ve hře vytvoří ticket a ty se ukládají do databáze a z ní si to na serveru exportujeme do RSS kanálu, takže o tom do několika minut vím, vlezu do hry a vyřeším, ne? No bot nedostane zase všechny kecy, takže lepší je to přímo brát z jádra emu...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Me nejde o to aby se ten chat nekam ukladal. me jde o to abych mel externi okno kde bych videl chat z wowka. docela by me to ulehčilo praci te sprijemnilo. nahravat to nepotřebuju ale jako ingame helper nechci sedet a odepisovat ve wowku ale hodilo by se abych tro mohl delaz widli kde si budu delat svoje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hele netušim, já přes IRC nikdy nedělal :D ale mějak by to mělo jít .. Vím že jeden WoW server měl udělaný online IRC přímo na jejich webu přístupný pro všechny ... Na tom webu jsi sledoval co si píšou ve hře a to co jsi tam napsal ty, tak se jim objevilo ve hře :) Ale moc to nedoporučiji mít IRC na webu, zbytečná zátěž server.Udělali by jsi z toho xchat :D Když, tak si to udělej jen pro vlastní účely a zahesluj si to ... Mohl by jsi mýt z každého PC kde je net přístup do WoW chatu

:) Ale raději si stáhni samotnej IRC program :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mno jasne taky sem nejakej server znal kterej tohle mel. ale me de o to aby nemusel nejakej system přimo implementovat na danej wow server,. me de proste o to baych mel spuštenej wow ten mel třeba v lište. a na ploše widlich bych mel vytaženej ten wow chat Asdi takoveho ani nic nebude. (to na tom serveru nechci proto že sem na našem serveru nove GM a naechi si hned diktovat nejake podminky a tak.)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jak jsem psal, zkus to nějak udělat čistě jen s IRC programem .. Ale mám za to, že by musel admin též něco udělat aby to tvé IRC komunikovalo se server :) No nevim .. Počkej až se vyjádří někdo zkušenější :D

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jak jsem psal, zkus to nějak udělat čistě jen s IRC programem .. Ale mám za to, že by musel admin též něco udělat aby to tvé IRC komunikovalo se server :) No nevim .. Počkej až se vyjádří někdo zkušenější :D

Jasan ale dík moc.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

IRC je jednoduchý textový protokol a zprávy ti tam může vkládat IRC bot napsaný třeba v PHP to je fuk. Otázkou je, jaké zpravy chceš jestli všechny na celém serveru, v jednom místě nebo jenom whisper zprávy a durhou otázkou podle té první pak je , jak ty zprávy získat. Můžeš to třeba udělat tak, že sipustíš wow na druhý monitor a na jednom budeš pracovat a na druhém sledovat jestli někdo nepíše. Grafiky s dvěma výstupy jsou běžné a CRT 17'' seženeš do 500 Kč.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ja si nebudu kupovat monitor kuli chatu to fakt ne :)

 

Tak co potom vlastně chceš? :)

No mě zůstal starý monitor po koupi 19'' LCD, takže jsem si ho kupovat nemusel, ale stejně mít je zapnuté oba mě nějak neuspokojilo :)

 

Ale nevysvětlil jsi tu co přesně vlastně chceš, takže ti tu asi moc lidí neporadí. Konkrétní věci se dají řešit lépe než obecné.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ta grafika na podporu dvou monitorů musí bejt nějaka speciální? Nebo to je běžný u grafik od Radeonu a Nvidie? Jinak to pak funguje stejně jako, když máš víc ploch a altabuješ mezi nima? akorát, že vidíš dvě najednou?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mno logicky musí mít 2 vystupy na monitory ale vedšína grafaren to má jeden bejva na normal monitor a druhej na lcd.

A funguje to jako ten alt tab jak píšeš la eto se da vše nastavit. mužeš si rozšířit plochu nebo mít timhle jako 2.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Většina grafik vyrobených za poslední několik roků už běžně dva výstupy. Jeden VGA a druhý DVI. Ale většinou je přibalena u grafiky i redukce DVI na VGA, takže je možné běžně připojit dva monitory. DVI totiž obsahuje pro zpětnou kompatibilitu i staré analogové signály.

No a jak u ATI tak u Nvidie se dá nastavit režim klonování obrazu a nebo rozšíření plochy přes dva monitory. Přestože celá plocha se tváří jako jedna celistvá s jedinou myší, tak je možné pustit na druhý monitor film na celou obrazovku a na prvním monitoru normálně pracovat. Stejně tak se dá pustit na druhém monitoru WoW na plnou obrazovku nebo v okně a na první můžete pracovat. Záleží na hře, některé na celou obrazovku blokují klávesy, ale WoW se dá normálně spustit v okně kdyžtak. Zajímavé je pouštět programy co používají 3D akceleraci nebo hw urychlení videa. Třeba u video přehrávačů se obraz zobrazuje jenom na tom monitoru, na kterém je větší část okna přehrávače :) (Zkušenost z Radeonu).

 

To WoW jsem tak měl spuštěné pár týdnů, ale pořád mě to tahalo do hry, tak jsem na počítači neudělal co jsem potřeboval.

 

Doporučil bych raději zaměřit se na ty tickety a naučit hráče žádat o řešení problémů přes ně. Nakonec tak to přece funguje na ofíku. A kdo z nás si může dovolit jenom být pořad ve hře a čekat až někdo napíše? Na free serverech je přece potřeba stále pracovat a chystat nějaké inovace nebo něco opravovat v databázi.

Pokud si vyexportuješ ty tickety přes RSS kanál, tak pomocí RSS čtečky budeš velmi rychle vědět o nových problémech hráčů a pak stačí skočit do hry a napsat .ticket nebo skočit k hráčovi a řešit jeho problém.

 

Jinak sledovat chat celého světa asi dost dobře nelze zvládnout. Takže předpokládám, že asi myslíš jenom osobní zprávy.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ta grafika na podporu dvou monitorů musí bejt nějaka speciální? Nebo to je běžný u grafik od Radeonu a Nvidie? Jinak to pak funguje stejně jako, když máš víc ploch a altabuješ mezi nima? akorát, že vidíš dvě najednou?

 

Kdyz sem to pouzival ja tak to bylo jako alt+tab ale s tim rozdilem ze jeden monitor sem mel jako prim a tam sem videl plochu, net, icq a ostatni, a na sekundarnim sem jen hral a kdyz si dal alt+tab nebo winy, tak ti to skocilo na ten primarni monitor a videl si jak se kdo hejbe na sekundarnu, ale nemohl si nijak zasahovat, az kdyz ses zase prepl na sekundar tak si mohl parit, ale vyhodu ma to aspon v tom ze mas v danej okamzik prehled kde co se odehrava a "nemusis" ani vyjizdet ze hry...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

×