Jump to content
  • Announcements

    • Xmat

      Pravidlo pro postování v TTT

      Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
    • Replik

      Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

      Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
    • Aristo

      Příspěvky tam, kde nemají co dělat

      Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
    • Aristo

      Používání spoilerů

      Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  
Fuki

Slofni Fotbal

Recommended Posts

yclept

 

je to anglické slovo

a to heslo mi pošli na icq předem díky

7758[/snapback]

Hm fukim postaveny pravidla nedovolujou cizí slova ^^ takže sorry smile.gif přečti si to já vim žeangličtina má fakt zajímaví slova ale ....

 

EDIT: jo a hlavně gramaticky to taky není dobře, je tam dlouhý ý a ne y ^^

Edited by Frenzyman

Share this post


Link to post
Share on other sites

Good Frenzy ma asi bod laugh.gif , dikz vsem bohum jsem nasel internetovou kavarnu v tyhle **** a ty ****** tu nemaj WoW laugh.gif . Takze vas chci vsechny pozdravit, protoze asi momentalne necumite na more jako ja rolleyes.gif . Tak jsem ted videl noviky as az se vratim do republiky tak to rozhodne otestuju, ale jestli byl wipe tak jsem hodne hodne *********** ! Takze se tam u nas zatim mejte a teste se I WILL RETURN, slovz klasika biggrin.gif .

P.S. Omluvte ta prehozena y a z nejsem na tuhle klavesnici zvykly.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ty jseš v Jugoslávii co ? smile.gif a konrétněji v Podgorica, Montenegro a v internetové kavárně Internet Crna Gora pokud se mé informace domnívají dobře ? smile.gif

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne-e pouzivam emulovanou ip proti Bote a Fbe erm i shuriken.gif

Ja ti dam Jugoslavii mid_sword.gif Tohle je Srbsko do Mostaru ci Belehradu co by ostrelovacem dostrelil... unsure.gif

No desne si to tu uzivam Kalasnikov a AVP(?) jsem tu videl jenom 5-6 krat mellow.gif . Jinak je to tu v klidu maji WoW, ale legalni sad.gif . Jo na kazdym rohu je tu taky obchod s palenymi vecmi, takze jestli nekdo neco chce zarucene originalni DvD (treba SW e3 za 1.5 Eu laugh.gif ) . Skoda jeste budu muset pro paleni do Holandska.... teehee.gif Jinak uz jsem chcekoval ty zmeny kua ja se tak tesim na ten testing mid_sword.gif , ale jestli byl wipe tak se opravdu pinch.gif . Jinak zdravim vas vsechny (Slidivou botu, Fukiho, Fugiho, Frenzyho bla bla bla) a doufam ze letos letite nekam k mori, protoze tz rosteny fakt stoji za to rolleyes.gif .

Vas valecny zpravodaj Melichor Reden fon Vetinari alias Lord Havelock

P.S. jebacky emotikony !

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ne-e pouzivam emulovanou ip proti Bote a Fbe erm i  shuriken.gif

Ja ti dam Jugoslavii  mid_sword.gif Tohle je Srbsko do Mostaru ci Belehradu co by ostrelovacem dostrelil...

No desne si to tu uzivam Kalasnikov a AVP(?) jsem tu videl jenom 5-6 krat  mellow.gif . Jinak je to tu v klidu maji WoW, ale legalni  sad.gif . Jo na kazdym rohu je tu taky obchod s palenymi vecmi, takze jestli nekdo neco chce zarucene originalni DvD (treba SW e3 za 1.5 Eu  laugh.gif ) . Skoda jeste budu muset pro paleni do Holandska.... teehee.gif  Jinak uz jsem chcekoval ty zmeny kua ja se tak tesim na ten testing  mid_sword.gif , ale jestli byl wipe tak se opravdu  pinch.gif . Jinak zdravim vas vsechny (Slidivou botu, Fukiho, Fugiho, Frenzyho bla bla bla) a doufam ze letos letite nekam k mori, protoze tz rosteny fakt stoji za to  rolleyes.gif .

          Vas valecny zpravodaj Melichor Reden fon Vetinari alias Lord Havelock

P.S. jebacky emotikony !

7797[/snapback]

Ale kdyť Jugoslávie měla v sobě i srbsko než se rozpadla tongue.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ale kdyť Jugoslávie měla v sobě i srbsko než se rozpadla tongue.gif

7799[/snapback]

I Ty placal jen pockej az se vratim pak to tomu tvzmu alternativnimu nicku na icq pekne natru v oveckach laugh.gif .

Share this post


Link to post
Share on other sites
I Ty placal jen pockej az se vratim pak to tomu tvzmu alternativnimu nicku na icq pekne natru v oveckach  laugh.gif .

7800[/snapback]

 

 

i mej se priteli a uzivej slunce kdyz je na dosah....a vyfot mi nejaky mistni ciciny at vydim co se tam priroda vyhruzne rozhodle vzplodit tongue.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

chjo uz sem myslel ze kdyz si rikal Kalasnikov a obchody s palenim tak se mi jenom vybavilo skéro no škoda a kam by si jezdil do amstru v Praze máš všechno a myslim že to páďo tebe fakt nezabije měl si jet někam líp třeba taková iIálie tam máš v poho písečný pláže a Baby tam jsou taky good ale nej je natom že tam neni žádná rakině ale pořádný kvalitní vínko ^^ biggrin.gif tak si to užij a dej si bacha aby se ti moc nepřípálila prdel smile.gifblush.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites
chjo uz sem myslel ze kdyz si rikal Kalasnikov  a obchody s palenim  tak se mi jenom vybavilo skéro no škoda a kam by si jezdil do amstru v Praze máš všechno a myslim že to páďo tebe fakt nezabije měl si jet někam líp třeba taková iIálie tam máš v poho písečný pláže a Baby tam jsou taky good ale nej je natom že tam neni žádná rakině ale pořádný kvalitní vínko ^^ biggrin.gif tak si to užij a dej si bacha aby se ti moc nepřípálila prdel smile.gif  blush.gif

7805[/snapback]

Je to rakině nebo raki ? ja tušim, že raki, ale nejsem si jist. pinch.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites
Je to rakině nebo raki ? ja tušim, že raki, ale nejsem si jist. pinch.gif

7807[/snapback]

 

ja znam akorat Rakija chrvatskej palenej ...vybornej chlast takova uklidnovacka pred vodpoledenm wink.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites
ja znam akorat Rakija chrvatskej palenej ...vybornej chlast takova uklidnovacka pred vodpoledenm wink.gif

7810[/snapback]

nj to uz je pocestely na Rakyni je to takovi silny červený ale je to docela težký nevim nevim ale vožíralo se timdocela dobře biggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites
nj to uz je pocestely na Rakyni je to takovi silny červený ale je to docela težký nevim nevim ale vožíralo  se timdocela dobře biggrin.gif

7822[/snapback]

Jsem pro tu zavest novej topic Dovolena at to tu neofftopicujem laugh.gif . Hm chlastaj tu pivo z umelejch lahvi pinch.gif , ale zase maj Jacka za 0.5 Eu nw2_guitar.gif . Frenzy ja nevim ja mam 1 g za 2 kilca(tak doufam, ze si to tu nebude procitat Adams laugh.gif ). Jo taky lahev Remy Martina jen za 390 Eu... Hlavni je ze tu mam bratranka z Vidne... emigrant jeden... ehm teda jeho rodina... kruci jeho otec a matka rolleyes.gif . Potiz s nim je ze to tu moc proziva laugh.gif . No vyhledem k tomu, ze jsem jsem fototyp B a po vcerejsim sluneni ted travim den jenom hranim po mistni lance, billiardem nebo hodne dobre kryt golf na drivu cool.gif . Fotit jsem mistni i zahranicni devcata zkousel, ale moc jsem slintal, takze nic sad.gif

Edited by Melichor

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jsem pro tu zavest novej topic Dovolena at to tu neofftopicujem  . Hm chlastaj tu pivo z umelejch lahvi  , ale zase maj Jacka za 0.5 Eu  nw2_guitar.gif . Frenzy ja nevim ja mam 1 g za 2 kilca(tak doufam, ze si to tu nebude procitat Adams  ). Jo taky lahev Remy Martina jen  za 390 Eu... Hlavni je ze tu mam bratranka z Vidne... emigrant jeden... ehm teda jeho rodina... kruci jeho otec a matka  rolleyes.gif . Potiz s nim je ze to tu moc proziva  . No vyhledem k tomu, ze jsem jsem fototyp B a po vcerejsim sluneni ted travim den jenom hranim po mistni lance, billiardem nebo hodne dobre kryt golf na drivu  cool.gif . Fotit jsem mistni i zahranicni devcata zkousel, ale moc jsem slintal, takze nic  sad.gif

7824[/snapback]

Jezisi neni ten tvuj Bratranek Alfons Fon Dismarkt henrich Franc Chose Heinz biggrin.gif nejakej strasnej kapitalistickej slechtic ne biggrin.gifbiggrin.gif LoL jo a skero za 200 v poho sezenes vsude ale ymslim si ze to za 250 se vyplati vic wink.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jezisi neni ten tvuj Bratranek Alfons Fon Dismarkt henrich Franc Chose Heinz biggrin.gif  nejakej strasnej kapitalistickej slechtic ne biggrin.gifbiggrin.gif LoL jo a skero za 200 v poho sezenes vsude ale ymslim si ze to za 250 se vyplati vic  wink.gif

7826[/snapback]

 

 

joj me to uz je tady lito za to vyhazovat...ale zahradka sili a brzy prijdou prvni pozitiva...ehm mimochodem privez mi taky neco cool.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites
joj me to uz je tady lito za to vyhazovat...ale zahradka sili a brzy prijdou prvni pozitiva...ehm mimochodem privez mi taky neco  cool.gif

7828[/snapback]

to víš no ale tenhle příčtí rok v dubnu si vysadim taky a uvidíme biggrin.gifbiggrin.gifbiggrin.gif :biggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites
to víš no ale tenhle příčtí rok v dubnu si vysadim taky a uvidíme biggrin.gifbiggrin.gifbiggrin.gif :biggrin.gif

7830[/snapback]

 

 

jen tak dal..posles mi ochutnavku ....a nechcemeli nekoho o neco o chudit....tak tady mate zase slovo ..

 

Analfabet

Share this post


Link to post
Share on other sites
jen tak dal..posles mi ochutnavku ....a nechcemeli nekoho o neco o chudit....tak tady mate zase slovo ..

 

Analfabet

7831[/snapback]

Etnikum

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

×