Jump to content
  • Announcements

    • Xmat

      Pravidlo pro postování v TTT

      Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
    • Replik

      Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

      Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
    • Aristo

      Příspěvky tam, kde nemají co dělat

      Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
    • Aristo

      Používání spoilerů

      Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  
axxxa

servery.wowresource.eu

Recommended Posts

navrhuju udelat skriptik co bude kazdy 2 dny mazat servery co maj 0% uptime ;-) tim by se ty spamy mohli aspon trosku promaznout i bez pricineni lidskeho faktoru

 

taky bych je nemazal.. mě jde spíš o ty nesmysly co tam někteří zadávaj.. a tím ten přehled ztrácí smysl...

 

automatickou kontrolou na uptime by se vyčistilo dost serverů

další by mohla náhodná kontola serverů na počet online

atd... ale je otázka jestli to někdo chce dělat...

Share this post


Link to post
Share on other sites

taky bych je nemazal.. mě jde spíš o ty nesmysly co tam někteří zadávaj.. a tím ten přehled ztrácí smysl...

 

automatickou kontrolou na uptime by se vyčistilo dost serverů

další by mohla náhodná kontola serverů na počet online

atd... ale je otázka jestli to někdo chce dělat...

 

Bez moderátorů to stejně nejde. Žádný systém neřeší stupiditu uživatelů. Uptime se dá obejít nasměrováním na cizí server třeba nesouvisející s wow a počet online nelze dost dobře kontrolovat a úspěšné v tom není ani wowstatus.net, kde počet online jde vidět u jednotek serverů. Každý i sebelepší systém lze obelstít. Dokud nebude existovat chytrá počítačová inteligence, tak je holt nutné, aby ty položky co se objeví tak max. jednou za den někdo zkontroloval. Ovšem realita je jednoduchá, nikomu se to nechce dělat.

 

Přesunutí onoho systému jako modulu do fora tyto problémy neřeší.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Udržuje kupkoid,Jamira,Wladass.

 

Ale nikdo z nás bohužel nemá přístup k php scriptům a není tak možná jejich modifikace.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zdravím, mohl bych se zeptat, jak to tady dopadlo? Nebo kontakt na člověka, co se o to momentálně stará?

Potřeboval bych se domluvit na reorganizaci našich serverů ( Mystiq.org ), protože jsme tam zaregistrovaní asi 5x, navíc od hráčů, takže bez jakékoli možnosti úpravy.

 

Druhá věc je, že tam je opravdu solidní bordel, viz první strana:

 

 

Největší servery

 

1. ProjectSecuris - 50000 Hráčů

2. DeathBringer ZPĚT - 25830 Hráčů

3. Twinstar 3.3.5a - 25820 Hráčů

4. Nový-GM server 2.4.3 LIFE - 18480 Hráčů

5. Old Deffender 3.3.5a - 14000 Hráčů

6. Molten WoW - 13500 Hráčů

7. Barackos PvP Instant - 6000 Hráčů

8. Eterion - WoW - 5600 Hráčů

9. Wow-beez - 5000 Hráčů

10. Cruel-wow - 5000 Hráčů

 

 

 

Počty online hráčů minimálně u poloviny co sem koukal rozhodně neodpovídají.

 

Děkuji za odpověď,

 

Black_one, jeden z adminů herního portálu Mystiq.org

Share this post


Link to post
Share on other sites

Do 10ti minut to smažu. // Smazáno

Hoď mi ty linky na ty Vaše servery a já je smažu ať je můžeš založit znovu.

 

W.

Edited by Wladass

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jestli k tomu mohu něco říct - já jsem vždy nechával více realmů sdružit do jednoho záznamu pod jedním serverem. Je to férovější vůči ostatním, jste mystiq a ne jednotlivé realmy. Ty spadají pod vás. 

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

S tímhle musím nesouhlasit. Mystiq.org má nyní 3 různý servery, každý s jiným systémem, každý s jinou stabilitou i počtem hráčů. Vzhledem k tomu (jak jsem se dočetl) nemají momentální admini přístup do scriptů, tedy nepůjde udělat jeden velký záznam Mystiq.org a pod tím rozdělení na naše servery. Tomu bych se vůbec nebránil, ale pokud je situace stále stejná, není tato možnost dostupná.

 

Wladass: Napsal jsem ti Private Message, rád bych se domluvil na icq. Protože tam evidentně ještě něco zbylo, navíc se tedy musíme domluvit, jakým způsobem to budem dělat.

 

Black_one, jeden z adminů herního portálu Mystiq.org

Share this post


Link to post
Share on other sites

S tímhle musím nesouhlasit. Mystiq.org má nyní 3 různý servery, každý s jiným systémem, každý s jinou stabilitou i počtem hráčů. Vzhledem k tomu (jak jsem se dočetl) nemají momentální admini přístup do scriptů, tedy nepůjde udělat jeden velký záznam Mystiq.org a pod tím rozdělení na naše servery. Tomu bych se vůbec nebránil, ale pokud je situace stále stejná, není tato možnost dostupná.

 

Wladass: Napsal jsem ti Private Message, rád bych se domluvil na icq. Protože tam evidentně ještě něco zbylo, navíc se tedy musíme domluvit, jakým způsobem to budem dělat.

 

Black_one, jeden z adminů herního portálu Mystiq.org

 

 

Samozřejmě také nesouhlasím s tím rozdělením na 3 servery. Dalo by se to editnout v db a vypsaly by se všechny realmy do jednoho.

Jenže to bych musel dostat svolení abych se mohl v db hrabat.

Ono celkově by to měl někdo předělat neboť je to šílený..A nabízet někomu reklamu někde kde to nefunguje asi taky není to pravý ořechový.

Share this post


Link to post
Share on other sites

No, a můžeš si to právo do DB nějak zařídit?

Celkově, udělat tomu novější systém i web design by asi nebylo od věci, otázkou ale je, jestli na to wowresource.eu má kapacity :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

No, a můžeš si to právo do DB nějak zařídit?

Celkově, udělat tomu novější systém i web design by asi nebylo od věci, otázkou ale je, jestli na to wowresource.eu má kapacity :)

 

Nejde o to zda wowresource.eu má někoho kdo by to udělal o to se nebojím to má. Sám jsem stal za vývojem podobného projektu, takže i co se týče mě tak by to šlo. Tady jde spíš o loajalitu admina a koho k tomu pustí a tak..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nesouhlasit s tím můžeš, ale dělalo se to tak vždy a u každého serveru, který provozoval více realmů. Nevidím důvod, proč udělovat výjimku. Krom faktu, že je teď na wss neuvěřitelný bordel a nikdo se o to moc nestará. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nesouhlasit s tím můžeš, ale dělalo se to tak vždy a u každého serveru, který provozoval více realmů. Nevidím důvod, proč udělovat výjimku. Krom faktu, že je teď na wss neuvěřitelný bordel a nikdo se o to moc nestará. 

Že se to tak dělalo nemusí znamenat, že není čas na změnu ;)

 

Wladass: Na Wowresource foru jsem celkem nováček, kdyby si mi mohl dát alespoň nick "admina", tak bych mu zkusil napsat a nějako to domluvit.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zrovna pro tohle byl dobrý důvod. Pokud bude někdy umožněno pod jeden název sdružit více realmů, jsem jen pro, ale do té doby nesouhlasím s uváděním realmů jako samostatných serverů. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

http://servery.wowresource.eu/server/3582 prosim zmazat ... nejaka online-ovka

http://servery.wowresource.eu/server/3594 neviem co to je ... nejake pozicky

http://servery.wowresource.eu/server/3499 zasa nejaky dinvy link

http://servery.wowresource.eu/server/3574 link na nejaku online-ovku

http://servery.wowresource.eu/server/3548 tiez link na online-ovku

 

dakujem za zmazanie! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

http://servery.wowresource.eu/server/3582 prosim zmazat ... nejaka online-ovka

http://servery.wowresource.eu/server/3594 neviem co to je ... nejake pozicky

http://servery.wowresource.eu/server/3499 zasa nejaky dinvy link

http://servery.wowresource.eu/server/3574 link na nejaku online-ovku

http://servery.wowresource.eu/server/3548 tiez link na online-ovku

 

dakujem za zmazanie! :)

 

 

Smazáno, díky za report.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

×