Jump to content
  • Announcements

    • Xmat

      Pravidlo pro postování v TTT

      Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
    • Replik

      Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

      Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
    • Aristo

      Příspěvky tam, kde nemají co dělat

      Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
    • Aristo

      Používání spoilerů

      Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  
Sign in to follow this  
spide3

Narnias/Sargeras [MaNGOS][neplacený]

Recommended Posts

Osobně bych doporučoval s 2.4.3 chvilku počkat, hlavně pokud jde o new instance system, protože se ještě stále neví jak to vlastně bude.

Edited by Woraft

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jen bych podotkl, že Sarg jel na derivátu SDB (rok 2007), ale vše bylo vždy silně upravováno, takže se tady o nějaké SDB/UDB nemá moc smysl bavit (netuším, jak to vypada nyní). No a k těm současným pádům Sargu, shit happens...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jen bych podotkl, že Sarg jel na derivátu SDB (rok 2007), ale vše bylo vždy silně upravováno, takže se tady o nějaké SDB/UDB nemá moc smysl bavit (netuším, jak to vypada nyní). No a k těm současným pádům Sargu, shit happens...

Hele jsem slepej, nebo maji u sponzoringu tvuj screenshots humana? :D

Share this post


Link to post
Share on other sites
Hele jsem slepej, nebo maji u sponzoringu tvuj screenshots humana? :D

Jistou dobu jsem na OG zastával jisté funkce, ale je to složitá historie se smutným koncem.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Upravte si topic.. Verze 2.4.3. Ale jaksi vám server padá každých 30 sekund :o)

 

lagy vyreseny, sposuta crashu fixnuta, nyni opet pri 1k+ lidi uptime i 20h+ a bez lagu

Share this post


Link to post
Share on other sites
lagy vyreseny, sposuta crashu fixnuta, nyni opet pri 1k+ lidi uptime i 20h+ a bez lagu

 

ehm ... tak s tim vubec nesouhlasim .. odskousel sem si to tam a vydrzel 1 den .... mate tam sice 1000 online .. ale k cemu vam to je kdyz .. 1) pada vam to up to vydrzi max 5 - 6 h ... 2) bugu tam mate vic nez na jakymkoli serveru 2.4.3 ... 3 ) kdyz vam ten server spadne .. neukladaj se lvly takze se musi expit 2 - 3 lvly znova ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

To už jsme došli tak daleko, že si lidi stěžují na pády jednou za 5-6 hodin při 1k lidech online? budu brečet, WAD 0.4150.15 na vás! ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites
ehm ... tak s tim vubec nesouhlasim .. odskousel sem si to tam a vydrzel 1 den .... mate tam sice 1000 online .. ale k cemu vam to je kdyz .. 1) pada vam to up to vydrzi max 5 - 6 h ... 2) bugu tam mate vic nez na jakymkoli serveru 2.4.3 ... 3 ) kdyz vam ten server spadne .. neukladaj se lvly takze se musi expit 2 - 3 lvly znova ...
nevim kde si prisel nato ze se neukladaj lvl na serveru hraju ted 3 den a jsem naprosto spokojen bugy jsou vsude gm team je stale k dostizeni na irc nebo ve hre :nw2_guitar:

Share this post


Link to post
Share on other sites

kamo take bugy tam mate jak keby ste sli este na patchi 1.8 cke a to nevravim o DC a laggoch nesiel by som tam ani za svet ......... :S je to moj nazor .

Edited by gori2

Share this post


Link to post
Share on other sites

divny ze si stezujou jenom nizko-prispevkovi lidi :-D podle mě skvělej projekt a před 2.4.3 naprosto dokonalej, davam tomu tak 2 tydny a pojede to zase jako dřív :-)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

nechcem propagovat szervery ale podal mna jednoznace kalgul vedie aspon u mna . O onlinegamers asi tolko vzdy tam boli bugy a DC a aj tam zostanu a taku komunitu ako maju oni ........... boze chran aby som ta siel co i len sa kuknut :P .Kalgul je jediny taky free server ktory ma na to aby sa aspon z casti ako takej podobal na velmi dobry kvalitny server.

Edited by gori2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kazdy si najde server ktery je podle nej nejlepsi, hlavne proto ze jine nezkousi a je ohromeny zmenamy ktere pisou napriklad na webu Kalguly....jinde je samozrejmost ze takove veci jdou hned po nahozeni patche. Ono kdyz se najde server a sleduje se forum apod...je uzasny jaky novy veci se resi na foru, ale sledovanim jinych serveru pod stejnym drobnohledem jako sleduji lidi ten svuj uz dokaze malo kdo z lidi hrajicich wow :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
kamo take bugy tam mate jak keby ste sli este na patchi 1.8 cke a to nevravim o DC a laggoch nesiel by som tam ani za svet ......... :S je to moj nazor .
Ty si myslis, ze s tim nic nedelaji, ze si sednou do kruhu, daji dymku miru a rikaji si:"To nam to pekne pada, co si budem prat tentokrat."?

:whistling:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
nechcem propagovat szervery ale podal mna jednoznace kalgul vedie aspon u mna . O onlinegamers asi tolko vzdy tam boli bugy a DC a aj tam zostanu a taku komunitu ako maju oni ........... boze chran aby som ta siel co i len sa kuknut :P .Kalgul je jediny taky free server ktory ma na to aby sa aspon z casti ako takej podobal na velmi dobry kvalitny server.

Je neetické vyzdvihovat v topicu o OG serverech servery cizí.

Share this post


Link to post
Share on other sites
lagy vyreseny, sposuta crashu fixnuta, nyni opet pri 1k+ lidi uptime i 20h+ a bez lagu

S tím bych nesouhlasil, doba v ktereé teď píšu je stejná jako komentář kterej si citoval.

Share this post


Link to post
Share on other sites
takový servery by se meli zakazat pak se divim ze ten muj je porad prazdny :-(

Noo, ono to asi bude něčím jiným, než OG. Ale jo, je lehké ukázat si na někoho a říct: "tak kvůli tobě nemám na serveru hráče".

Share this post


Link to post
Share on other sites
takový servery by se meli zakazat pak se divim ze ten muj je porad prazdny :-(

Tenhle příspěvek mě opravdu pobavil ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zdravim chtel jsem se zeptat, nemate tady na tomhle serveru nekdo nejakou postavu za kterou uz nebudete hrat a mohli byste mi ji darovat ? pokud ano napiste mi prosim PM

Share this post


Link to post
Share on other sites
Zdravim chtel jsem se zeptat, nemate tady na tomhle serveru nekdo nejakou postavu za kterou uz nebudete hrat a mohli byste mi ji darovat ? pokud ano napiste mi prosim PM

 

Ptej se spis na foru serveru...

Ja tam mam sice dva ACC ale ty nedaruju, kvuli nicku a reputaci jakoze byvaly GM (ikdyz za ne uz nehraju...snad mi je nesmazali :-D)

Share this post


Link to post
Share on other sites

možná by se mohlo zdát, že mám trochu zaujatý pohled je pravda že na narniasu /sargeasu (snad to píšu dobře) jsem hrál naposledy před cca měsíce... kdy se mi po určité době co se na stránkách objevovaly hlášky typu "server se opravuje", "crash hunt" atd a nebylo možné se lognout do hry a kdyžs e člověk logl po pár minutách to padlo.. fajn konečně to nějak "poladili" už to jede dás e lognout.. super říkám si.. expím si svého wara na 30-40lvl a zjištuji že shield bash nefachá, charge buguje chuzi, říkám si fajně chyby jsou všude hlavně když to jede a je tu hafo lidí.. ale najednou běžím a zjistím že mobové nikde, píšu do chatu nic a najednou červená disconect rollback minimálně 30 minut... to s emi stalo několikrát několik dní po sobě a říkám vícekrát ne... a propo zkoušel jsem tam expit v stv nemyslitelné 70ky hordy to tam kempí a 70ky ali se smějí jak si dávají low levely... zkoušel jsem ještě theramore a tam zase nejdou q... je možné že to opravili ale já osobně už ee.. pokud jsem tímto někoho urazil či se cítí býti ukřivděn ... je to jeho problém .. tak to vidím já pohledem hráče cos e raději vrátil ke hře na "chronosově serveru".. tot vše ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

merlinof: Zdravím tě. Na serverech OG.cz hraji už druhým rokem. Tvou popsané pády a freezy jsou tak jednou cca za 3 měsíce a jsou způsobeny rozsáhlými updaty serveru. Po několikadenní práci developerů vždy server jede. A jede dost krásně s 1300 a více online lidmi na každém realmu.

Ohledně kempení 70tek v STV se přece nemůže hodnotit server, nýbrž herní komunita, která řekl bych je dost dobrá. Nefungující questy jsou všude, ale určitě jich není tolik, aby jsi nemohl naexpit 70 level. Takže spíše zauvažuj nad sebou. Vím to, protože mám 4 chary na 70lvl a z toho 3 jsou na blizzlike ratech. Nechci server vyzdvyhovat, ale pokud si chcete pořádně zahrát, tak je N/S parádní volba. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
merlinof: Zdravím tě. Na serverech OG.cz hraji už druhým rokem. Tvou popsané pády a freezy jsou tak jednou cca za 3 měsíce a jsou způsobeny rozsáhlými updaty serveru. Po několikadenní práci developerů vždy server jede. A jede dost krásně s 1300 a více online lidmi na každém realmu.

Ohledně kempení 70tek v STV se přece nemůže hodnotit server, nýbrž herní komunita, která řekl bych je dost dobrá. Nefungující questy jsou všude, ale určitě jich není tolik, aby jsi nemohl naexpit 70 level. Takže spíše zauvažuj nad sebou. Vím to, protože mám 4 chary na 70lvl a z toho 3 jsou na blizzlike ratech. Nechci server vyzdvyhovat, ale pokud si chcete pořádně zahrát, tak je N/S parádní volba. ;)

 

hezky napsané..to je tvůj pohled jak říkáš nekolika 70tek ověnčený hráč... já to vidím tak jak jsem to napsal.. ty to vidíš jinak doporučuji každému at si na tom serveru zahraje, když s emu tam bude líbit at tam zůstane.. nebude se mu líbit at jde jinam, třeba ke mě, nebo k někomu jinému... a o sobě nemusím uvažovat to už mám za sebou ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

Sign in to follow this  

×