Jump to content
  • Announcements

    • Xmat

      Pravidlo pro postování v TTT

      Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
    • Replik

      Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

      Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
    • Aristo

      Příspěvky tam, kde nemají co dělat

      Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
    • Aristo

      Používání spoilerů

      Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  
Sign in to follow this  
Jerry123456

Space Conquest

Recommended Posts

Ahojky, chtěl bych vám představit novou hru SpaceConquest kterou vyvíjí team nadšenců (mezi něž také patřím)

Jedná se o 2D hru viděnou zhora. Vývoj je někde v první čtvrtině, takže je co dodělávat. Jedná se o hr od hráčů pro hráče, takže to nebude nějaká profi hra. Možná vám bude hra připomínat Starcraft, protože je založena na jeho texturách (nebojte, Blizzard nám to dovolil).

WEB http://scprojekt.xf.cz kdyby se někdo chtěl připojit k našemu teamu - info na webu

 

 

EDIT: hra je tvořena v enginu ECLIPSE

EDIT2 : video http://www.youtube.com/watch?v=N0vka-pG9So

Edited by Jerry123456

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pohled z ptačí perspektivy je celkem dobrej vlastně na něm jelo i GTA 1,2,... furt lepší než pohled z boku jako o Duke I,II

Share this post


Link to post
Share on other sites

Líbí se mi to :)..přeju hodně štěstí :)

 

EDIT:Můžu se zeptat prosím,jak dlouho už na tom makáte?

Edited by Grigi

Share this post


Link to post
Share on other sites
EDIT:Můžu se zeptat prosím,jak dlouho už na tom makáte?
tak to nevim

 

Pohled z ptačí perspektivy je celkem dobrej vlastně na něm jelo i GTA 1,2,... furt lepší než pohled z boku jako o Duke I,II

ehh, sorry, neni to z ptačího, ale izometrickej - jako warcraft, starcraft, diablo

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tak já sem taky něco připojim..Všechny otázky vývoje můžete směrovat přímo na mě. Jak dlouho to už běží? No někdy před prázdninama se začalo. O prázdninách jsme nic nedělali. Jinak co se týká pomoci. Server pokud se to povede pojede na Alfa verzi někdy za měsíca to budeme schánět Developery světa atd.. Tzn práce je dost a dost. Dále scháníme hlavně programátory (C++,nebo java (je to téměř podobné)) a pár grafiků. Nopráce je dost, pokud chcete stavte se na fóru a ikdyž nic neumíte tak nám můžetepomoci utvořit komunitu a třeba vymyslet nějaké ty itemy.

Share this post


Link to post
Share on other sites

No, vypadá to docela hezky ;) Jestli někde zveřejníte jakého typu questů je ten engine schopen, jak fungují staty + pár vzorových itemů, klidně můžu vymyslet kus obsahu, když se budu nudit ;) (kecy ke questíkům a podobně ;) )

 

edit: nebo nějakou pořádnou grafiku webu ;) ;)

Edited by axxxa

Share this post


Link to post
Share on other sites
No, vypadá to docela hezky ;) Jestli někde zveřejníte jakého typu questů je ten engine schopen, jak fungují staty + pár vzorových itemů, klidně můžu vymyslet kus obsahu, když se budu nudit ;) (kecy ke questíkům a podobně ;) )

 

edit: nebo nějakou pořádnou grafiku webu ;) ;)

 

 

Dobrá připomínka, hned jak budu moct sem hodím vzor..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tak, vzhledem k tomu, že na fóru vám silně nefunguje posílání aktivačních emailů, napíšu sem.

 

Před nějakým čáskem mě kontaktoval Jerry s tím, zda bych vám neudělala novou grafiku webu. Vzhledem k tomu, že je to takový můj koníček souhlasila jsem - předně, je mi jedno, jestli ji využijete, nebo si ponecháte web starý, každopádně pokud je správně možnost druhá, vysoce bych ocenila, kdyby to někdo z vás napsal, protože byť se jedná čistě o koníček, rozhodně jsem to nedělala s tím, aby to leželo někde ladem.

 

Takže - jádro pudla: pokud o web zájem nemáte (což se dá z vašich nadšených reakcí na fóru usuzovat), oznamte mi to, prosím, a já web uveřejním volně ke stažení (například jako šablonu pro fan stránky). Protože jak říkám: pokud něco dělám, dělám to proto, aby z toho někdo mohl mít užitek, ne aby se to válelo kdesi na disku.

 

Jinak takový drobný detail: měla jsem docela chuť vám s tím pomoct (nyní mluvím hlavně o návrhu questů, itemů a pod.), vypadá to na zajímavý projekt, ovšem pokud pomoc odmítáte (jak jinak si vysvětlovat, že neprojevujete ani nejmenší snahu - například: jak dlouho může trvat vzít několik vzorových itemů, několika slovy nastínit jakých typů questů je engine schopen - přestřelím: půl hodiny? hodinu?)... no zkrátka; ta chuť mě už z větší části přešla.

 

Každopádně i přes mé výtky, hodně štěstí s projektem.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Tak, vzhledem k tomu, že na fóru vám silně nefunguje posílání aktivačních emailů, napíšu sem.

 

Před nějakým čáskem mě kontaktoval Jerry s tím, zda bych vám neudělala novou grafiku webu. Vzhledem k tomu, že je to takový můj koníček souhlasila jsem - předně, je mi jedno, jestli ji využijete, nebo si ponecháte web starý, každopádně pokud je správně možnost druhá, vysoce bych ocenila, kdyby to někdo z vás napsal, protože byť se jedná čistě o koníček, rozhodně jsem to nedělala s tím, aby to leželo někde ladem.

 

Takže - jádro pudla: pokud o web zájem nemáte (což se dá z vašich nadšených reakcí na fóru usuzovat), oznamte mi to, prosím, a já web uveřejním volně ke stažení (například jako šablonu pro fan stránky). Protože jak říkám: pokud něco dělám, dělám to proto, aby z toho někdo mohl mít užitek, ne aby se to válelo kdesi na disku.

 

Jinak takový drobný detail: měla jsem docela chuť vám s tím pomoct (nyní mluvím hlavně o návrhu questů, itemů a pod.), vypadá to na zajímavý projekt, ovšem pokud pomoc odmítáte (jak jinak si vysvětlovat, že neprojevujete ani nejmenší snahu - například: jak dlouho může trvat vzít několik vzorových itemů, několika slovy nastínit jakých typů questů je engine schopen - přestřelím: půl hodiny? hodinu?)... no zkrátka; ta chuť mě už z větší části přešla.

 

Každopádně i přes mé výtky, hodně štěstí s projektem.

 

 

 

Ahoj určitětvůj návrh využijeme, jen v tuto chvíli si musím například vyřešit osobní život. Tady je mlůj denníé rozvrh(8-16 brigáda,16 30-21 šerm, 21-23 než se dostanu domu.[vůbec tam nemám přítelkyni a další věci] dnes jsem vyřešil konečně místo kde budu bydlet ) Neměl jsem poslední týden ani pomyšlení na nic jiného než si hledání bydlení proto se nic neděje. Dnes jsem už mám hotovo. Jinak co se týká zveřejnění Itemů,Q atd.. -Je to jak jsi řekla otázka 5-10 minut, ale pro měje to dost těžké sehnat těch 10 minut. Proto to tam ještě neni, celé to stojí na mně, jelikož ostatní jsou "rádoby" programátoři, graf. atd. Tzn jsem "skoro sám". Je tam pár vyjímek. No doufám,že budeš aspoň trošku shovívavá a vydržíš. Jestli chceš zkus mi napsat na ICQ 193073794 (můžu ti tam dát víci nfa)(sorry za mezery blbne mi mezerník)

Share this post


Link to post
Share on other sites
kdybyste se někdo chtěl zapojit tak pište, icq 367210638. bylo by to skvělé, protože je vyvinuto asi 10 - 15%

 

A jaké máte požadavky ? Vždycky ňáké jsou :-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Co potřebujeme? No jelikož se"Chystá" první alfa, budou potřeba GM atd, nebo další věci.. Tzn zkus udělat malej životopis a uvidíme.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

Sign in to follow this  

×