Jump to content
  • Announcements

    • Xmat

      Pravidlo pro postování v TTT

      Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
    • Replik

      Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

      Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
    • Aristo

      Příspěvky tam, kde nemají co dělat

      Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
    • Aristo

      Používání spoilerů

      Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  
Sign in to follow this  
Zachy

[NEW] PX-Emu

Recommended Posts

Logo.png


LINK to FÓRUM : www.px-emu.tk
LINK to SVN : https://px-emu.svn.sourceforge.net/svnroot/px-emu


Greetings,

With proud, I announce the launch of a fresh new project: PX-EMU!

[b]What is PX-EMU?[/b]
PX-EMU is a new World of Warcraft emulator that has been built on MangOS.
Our main goal is to offer an emulator that combines quality and stability, something that - currently - no emulator can do.
More info about our growing team: http://px-emu.emupload.net/viewtopic.php?f=4&t=11

[b]Who is the founder of PX-EMU?[/b]
Nitt and I have had the idea to start this project.
I've been taking care of these forums and I will be the leader of the core development team, while Nitt is working on the database and helps us by recruiting more developers.

[b]Can I help to this project, and if yes, how?[/b]
Every member of our community can greatly help simply by being active on the forums and submitting bugs/patches.
All you need to do is to create a forum account, it's free and just takes a few seconds!
If you think you are a good developer/scripter/moderator, you can apply to join our team by posting in the "Applications" forum.
You can also greatly help us by donating to the project. To do this, you can just click the "Donate" link in the top menu or the button at the bottom.
The money goes in first place to the costs of the servers (webhost and test servers).

[b]Do you also have a private server, or do you only own the project?[/b]
We are planning on getting a server up soon.
We will use this to run our core on it and find any existing bugs.
The server will, however, not "just" be a testing platform, it should become a real playable server.
Also, it will probably become a purely blizzlike server.

[b]What can I download and where do I download everything?[/b]
What can you download? The source of course, but (soon) we will also be providing pre-compiled packages!
Indeed, you won't need a compiler and all those compicated SVN things, you will be able to just download updates and run them, without anything more.
We will be providing Windows executables, but later on probably Linux executables too.
Where can you download? Our project has been activated on Sourceforge.net, you can download from our SVN.
We have made a nice tutorial about how to use the SVN: http://px-emu.emupload.net/viewtopic.php?f=4&t=15

[b]How do I install PX-EMU?[/b]
We will make a tutorial about that soon.
To be short: It involves in downloading the core, installing the DB with the files in ./sql, downloading and installing a DB, like UDB (must be currently modified to work with PX-EMU), building the core, configuration files, running the core.

[b]What DB do you use?[/b]
We use a modified version UDB to work with our core.
It will be released as soon as it is stable.

Edited by Zachy

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jak chceš zjišťovat, že daný account je online? Neřikám, že tento způsob je dobrý. Pouze mě zájímá, jak bys to řešil.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jak chceš zjišťovat, že daný account je online? Neřikám, že tento způsob je dobrý. Pouze mě zájímá, jak bys to řešil.

Jako mě bubec nenapadá proč bubec zjištovat acc jestli je online?

Koukám na mangos db a tam to mají taky.. Jakto? Jsem ani nevěděl.

 

Edit: Aha, už mi došlo proč to tam mají.

Edited by .eLhomer0.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zaujímavé, páči sa mi a hneď som ho aj vyskúšal. Problém je v tom že neviem kde mám zohnať config súbory a že neviem kde mám zohnať databázu [ak vôbec nejaká existuje]. Pomôže mi niekto?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

Sign in to follow this  

×