Jump to content
  • Announcements

    • Xmat

      Pravidlo pro postování v TTT

      Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
    • Replik

      Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

      Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
    • Aristo

      Příspěvky tam, kde nemají co dělat

      Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
    • Aristo

      Používání spoilerů

      Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  
Sign in to follow this  
paЗck

Twinstar Vs. Onlinegamers

Recommended Posts

Paeck, ty jsi vazne tak povrchni a naivni az je to smesny. :) Kdyby si se poradne zaprel a zapremyslel mozna by ti doslo ze login a update maji spolecnou vec, ktera je prave nejpodstatnejsi ze vsech, aneb spravce.

 

Jedine kdo o tom vi h**** jsi jak to vypada ty. Nebylo by to poprve co by se pri updatu onoho tymu dosralo i to co se zda byt pro normalni uzivatele jako jsi ty updatem nedosratelny... Kdybych nehral rok na serveru kde tihle lidi delali updaty a celkove ho spravovali, tak bych nerekl ani slovo. Ale tvrdit, ze za kazdym padem loginu je hacker je NAPROSTO TRAPNE. NEchapu jak jim muzete takovyhle kecy zrat kriste. Jakejkoli server je lepsi nez Twinstar, cert vem OG.

 

Vis co je nejlepsi? Na OG se za jejich vlady haproval login snad ctvrt roku, zeby taky hacker? ASi nejaky zavistivy prodavac z drogerie ktery se nemuze prenest pres to ze namisto obchodovani hraje 2k lidi na wow serveru.

 

 

Login na OG blbol iba vtedy, Ked sa logovalo vela hracov naraz aj 800+ ľudí ... nevydrzal ten nával...

Tu je to celkom iné ... A Feli, asi nic o tych serveroch nevies ... lol - ti to vysvetlím ...

Keď chces zapnuť WOWserver, musíš mať zapnuté 2 "programky" a to Mangos (jadro) a Realmd ( Login) ( v Realmde overuje účty s heslom, accbany, a pod.)

Keď máš vypnuty Mangos, a realmd je zapnutý, ukáže že heslo a acc je v poriadku, ale ukáže na tabuľku, kde vypíše vsetky realmy co server má, ...

Ale ked más zapnutý Mangos, a vypnuty realmd, tak ludia co sa prihlásili pred pádom realmdu, sú v hre, a ostatný nemozu sa nalogovat.(Nás prípad)

ĎALEJ

keď prehodnotí účet a heslo, a nema ziadny acc alebo ip ban, tak mu da na výbr postavy ... ale to uz je záležitosť Mangosu(jadra) celá funkcnost spellov, itemov, q, npc, bossoch a pod. je v skompilovaný v Mangose(jadre)

Ked sa robí uptade, vecsinou (v 99.999%) sa upravuje funkcnost spellov, itemov a pod...takze upravuje sa iba Mangos(jadrpo), ktoré sa skompiluje nové... ale realmd ostáva nezmenené ...

Ked sa ti nechcelo toto čítať - Login iba overuje správne heslo s účtom a či nemá acc ban ... nic ine

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Protože si se slušně zeptal na Gladiator Realm tak ti slušně odpovím - bude se tam soutěžit o ceny atp... jak napsal Feli, bude tam pravděpodobně ustanoven nový tým, který to bude hlídat a provozovat ony turnaje. Co se týče zpoplatnění nebo nezpoplatnění tak nevím jak to bude přesně nicméně pokud bude ukončen onen played time který si se dočetl na 15 dní tak účet nebude dle mého názoru smazán. Nicméně nerad bych aby si moje názory převzal jako názory OG, jsem tam GM, ne administrátor a konečný výsledek se může rapidne lišit od všeho.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Paeck: tak si nam tu vypsal pekne informace z wiki, ktere vsichni zname, ovsem problem, ze clovek ktery se hrabe v obou "programech" je v obou pripadech stejny. A jak ti rikam, nebylo by to poprve kdyby se "dosralo" zdanlive "nedosratelne". Zkratka ja mluvim o tom ze med chutna zkazene, protoze vcelar vedle ulu palil shrabany listi ze zahrady. A ty mi zacnes vykladat o tom, ze vcelar dela zvlast med a zvlast medovinu. Omlouvam se za pripadne odchylky, nakonec je to jen prirovnani.

Share this post


Link to post
Share on other sites
nj, závisť :D

čo s týmto narobíš :D

Ty si pravdepodobne adminom Anathorii co ? Bo tam malo ist vela hracov po spoplatneni OG, ked sa este nevedelo ze Hawkey robi TS ... no smola, Lepší berie viac :D

Ne není adminem Anthorie a ani o ni nemluví. Už se prober chlapče, tvé posty jsou velmi trapné, každý si už o Twinstaru udělal obrázek. ^_^ Nejvíce úsměvná je momentální situace s DoS útokem a žvásty Jeniczka na fóru o chystaném novém jádru MaNGOSu od Twinstar teamu. :D :D

Edited by PaulUnAmerican

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hold ten server hnije mnohem vetsi rychlosti nez jsem si puvodne myslel.

 

BTW kdyz uz je rec o Anthorii, ta ma mnohem vic hracu nez Twinstar. Online maji zhruba stejne, az nato ze Anthorie je asi dva roky zabehnutej server co vim. Zatimco Twinstar ma navalovy pocet hracu, ktery se casem ulezi a klesne. To je naprosto normalni postup, pochybuju ze Twin bude vyjimka.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Hold ten server hnije mnohem vetsi rychlosti nez jsem si puvodne myslel.

 

BTW kdyz uz je rec o Anthorii, ta ma mnohem vic hracu nez Twinstar. Online maji zhruba stejne, az nato ze Anthorie je asi dva roky zabehnutej server co vim. Zatimco Twinstar ma navalovy pocet hracu, ktery se casem ulezi a klesne. To je naprosto normalni postup, pochybuju ze Twin bude vyjimka.

Kde Anathoria ma 2k hracov ? lol,

Twinstar existuje 3 týždne a furtom u max player je 2k hracov (čo je limit) a Anthoria ma 1000-1300 hráčov

Edited by paЗck

Share this post


Link to post
Share on other sites

Anthoriu si do ust neberte ...

 

BTW: Jej rast ide pekne hore, to ze nema narazovo milion hracov svedci o kvalite. Svoje miesto si ten server poctivo vypracoval. Este za doby UO (krasne to obdobie) to patrilo medzi to najlepsie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zdravim, nevi nekdo co se deje s Twinstarem? ... 3 dny nebezi a ted se nejde ani dostat na stranky (autorizace nutna) ...nemaji treba nejake nove webowky? Dik za opoved :whistling:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Zdravim, nevi nekdo co se deje s Twinstarem? ... 3 dny nebezi a ted se nejde ani dostat na stranky (autorizace nutna) ...nemaji treba nejake nove webowky? Dik za opoved :whistling:

 

chod na irc ...

Ze vraj prekonavaju DoS útok ... a doladuju teraz op. systém ...

A inak, (teraz viem, ze anti priaznivci servera sa teraz budu smiat a pod.) ale server este nieje v plnej prevádzke, existuje len 2-3 týždne, takze je logické, ze to este upravujú ... kazdy server nejako zacínal,

Edited by paЗck

Share this post


Link to post
Share on other sites

a ja myslel ze DoS utok se da prekonat pridanim 1 radku do iptables.. :-D (pokud jde z vice pocitacu tak vice radkama nebo nainstalovanim denyhostu) pripadne zavolanim na servrovnu kde si takovyhle veci vetsinou dokazou behem chvilky poresit

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kdyz litali po OG realmech cheateri apod havet nez rpisel novej tym, zkousel sem hrat na Anthorii, hralo tam kazdej den +/-1800 hracu, vybornej server podle me. Kvalitni system reportu a spousta dalsich kladu. Aktivita GM i presto ze ten server je zabehnutej dobrou dobu. Twinstar tu je par dnu, je jasny ze vsichni okolo budou aktivni. A co se rpoblemu tyce, prestan zvanit neco o tom ze problemy jsou na zacatku a jen se odladuji. U WoW serveru prichazeji problemy presne opacne... S tim jak se server a jeho DB rozviji.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ty vole ja sem myslel ze tato tema zapadla prachem ale co vidim blbecek PACK si musi donekoho rypat.. no nemencia toto... on ma doma nainstalovany mangos ktory postup obkukal tu na fore a ma defaultne revizie ktore ties stahuje len odtialto a je pan odbornik.. mna by zaujimalo ako je mozne ze ak je niekto nestranny a ma doma takzvany server "podotykam takzvany" preco sa zastava debilka Hawkeya a jeho onicem teamu... tod vse

Share this post


Link to post
Share on other sites
ej, i ty mi chces napisat na OG vyhražajúcu sa PM ako to urobil OngBak :D

 

Nick paЗck chodil na náš fórum neustále spamovať a vyvolávať flame, po warningoch podla pravidiel fóra ktoré som mu udelil, som mu musel nastaviť aj ban na forum za neustále propagovanie konkurenčného servra a zároven za flame. Jeho provokácie a zosmiešnovanie Wow teamu bol v rozmere kde už hraničí s IP banom.

 

Toto je moja PM potom ako mi napísal že zač sa mu opovažujem dávať warning:

no udeluje sa tu ban na 14dní za provokácie a nepodložene informácie a zavádzanie.. kedže na resource si provokatér a zastávaš sa Twninstaru tak tu ti garantujem že nebudeš

 

Dostal ban a prídem sem čo nevidím, vymýšla si ako je len možne aby sa zviditelnil.

Edited by Ongbak

Share this post


Link to post
Share on other sites
ty vole ja sem myslel ze tato tema zapadla prachem ale co vidim blbecek PACK si musi donekoho rypat.. no nemencia toto... on ma doma nainstalovany mangos ktory postup obkukal tu na fore a ma defaultne revizie ktore ties stahuje len odtialto a je pan odbornik.. mna by zaujimalo ako je mozne ze ak je niekto nestranny a ma doma takzvany server "podotykam takzvany" preco sa zastava debilka Hawkeya a jeho onicem teamu... tod vse

 

inak, nick mam pa3ck - chyba ti tam "3"

a s tym mangosom, mozem ti ukazat moje uptady jadra ktoré mam doma ? Mozem ti ich poslat a vysvetliť.

A ako ja rypem ? Ved 3 tyzdne som nic na og nenapisal, som dal pokoj aj tam aj tu. Do nicoho neripem a inak, ty si naspäť otvoril tému.

 

 

Nick paЗck chodil na náš fórum neustále spamovať a vyvolávať flame, po warningoch podla pravidiel fóra ktoré som mu udelil, som mu musel nastaviť aj ban na forum za neustále propagovanie konkurenčného servra a zaroven za flame. Jeho provokácie a zosmiešnovanie Wow teamu bol v rozmere kde už hraničí s IP banom.

 

 

Spamovať? 1 pripsevok som napisal, ze ten BT co ste otvorili, je defaultne co urobilo aj SD2 s mensimi sql zmenami... ze to iste mal aj Hawkey ...

Co je na tom ?

1. nespamoval som ... za jeden takyto prispevok som dostal ban ? xD

2. ani v jednom prispevku som nepropagoval Twinstar ...(mozes mi ho ukazat?)

3. nezosmiesnoval som

4. keby ste mi dali ip ban, nič by to neriesilo ... to mi ver ... (a aj keby ste mi dali, nebudem sa spravat ako Gorilla, ze pre jedno OG si menil IP adresu ...

 

Ked som teraz nejake prispevky napisal, dajte mi odkaz ... ale ja som asi tri tyzdne nic nepisal ...

 

Niesom ani v ciernej listine ...zaujimave ...

 

btw - teraz na twinstare asi tak hrajem ako teraz na OG, robim jeden velky projekt v php, takze nemam moc casu sa zabaviat postavami

 

inak, pekne fotky mate v sekcii tým ;)

Edited by paЗck

Share this post


Link to post
Share on other sites
Spamovať? 1 pripsevok som napisal, ze ten BT co ste otvorili, je defaultne co urobilo aj SD2 s mensimi sql zmenami... ze to iste mal aj Hawkey ...

Co je na tom ?

 

Co je na tom?Treba to, ze je to totalni blbost, v tom nove otevrenem BT si nikdy nebyl.Takze na zaklade ceho to porovnavas?(nevsiml sem si, ze bych ti ktem skriptum daval pristup...)Docela by me zajimalo jestli si vubec nekdy zkousel ty defaultni SD2 skripty. Vsechny ty skripty jsou upravovane,takze nez neco vypustim tak si to nejdriv overim.

Share this post


Link to post
Share on other sites

No, abych se vrátil k původnímu tématu já jsem hrával dříve na onlinegamers.cz, hrálo se mi dobře Heroicy fungovaly, dokonce tedˇjsem koukal, že jsou spuštěné všechny dungy kromě SP. Bohužel, když odešel ředitel (nebo kdo to byl) OG odešly také nejací sponzoři a nastala situace, že se bude platit. To se nelíbilo Hawkeymu, odtrhl si kus DB onlinegamers a založil vlastní server. Přišlo za ním hodně hráčů, ale také hodně hráčů, npř. já šlo na offi.

 

 

Takže hodnocení: já jsem spokojenější s onlinegamers.cz, sice tam ted hraje méně hráčů, no ale je to můj názor

Share this post


Link to post
Share on other sites
na dovolenke bol :D a este to spichne na mna :D

 

no dovolenku by si potreboval ty a to nacajle v Pezinku.. lebo jake somariny tu ty vypisujes je uz neunostne.. ty si mangos nevidel ani z letadla.. zatoze si podla navodu z resource spravil server tak sa povazujes za niekoho.. btw videl som tu tvoju uzastnu stranku ani neviem o com bola ale poviem ti ze take nieco spravi clovek co s PHP zacina.. a ty si neni ani zaciatocnik.. tak prave ti odpustam tvoje praveke vylevy majster of demencia a uz vubec si nezasluzime z tvojej strany citat tak nezmysli ake tu recitujes...

 

stale tu vypisujes somariny ktore niesu zalozene nanicom.. nemas nic podlozene ani opodstatnene.. skor si myslim ze si uz zistil ako to je s neschopakom Hawkeyom ktory si vymyslel IMAGINARNEHO hackera ze ktory im posahal ich bajecny server... a prito im to vsetko crashlo.. ved ani nemaju forum.. forum dnesnej dobe spravi aj indian v stane "Pack urco nie"

 

takze neviem ocom dokola sa tu stale mele to stale nechapem... hraci na OG pomalinky rastu ano za 3roky narastlo do rozmerov 1200 az 1400+ ale ja verim ze novy hracu budu zas a mozno viac alebo mozno menej.. ale nie urcite taky akych ma Hawkey... ved sa pozri s jakyma nervama pise hawkey na stranku... ten sa dlho neudrzi a bude rozdavat bany jak vysite... toje proste on pan nervak.. jeden z dovodov ze nema forum je asi ten ze jeho krasna mila komunita ktoru ukradol z OG mu asi ide uz nanervy.. :D ale jak som niekde cital a to som si zapametal poriadne:

 

na kazdu svinu sa vari voda :D muehehehe

 

hapy new year to all - for Reapck http://ukazto.com/img/3661205~wowbulvar.jpg muehehe

Edited by citronsvk

Share this post


Link to post
Share on other sites
no dovolenku by si potreboval ty a to nacajle v Pezinku.. lebo jake somariny tu ty vypisujes je uz neunostne.. ty si mangos nevidel ani z letadla.. zatoze si podla navodu z resource spravil server tak sa povazujes za niekoho.. btw videl som tu tvoju uzastnu stranku ani neviem o com bola ale poviem ti ze take nieco spravi clovek co s PHP zacina.. a ty si neni ani zaciatocnik.. tak prave ti odpustam tvoje praveke vylevy majster of demencia a uz vubec si nezasluzime z tvojej strany citat tak nezmysli ake tu recitujes...

 

stale tu vypisujes somariny ktore niesu zalozene nanicom.. nemas nic podlozene ani opodstatnene.. skor si myslim ze si uz zistil ako to je s neschopakom Hawkeyom ktory si vymyslel IMAGINARNEHO hackera ze ktory im posahal ich bajecny server... a prito im to vsetko crashlo.. ved ani nemaju forum.. forum dnesnej dobe spravi aj indian v stane "Pack urco nie"

 

takze neviem ocom dokola sa tu stale mele to stale nechapem... hraci na OG pomalinky rastu ano za 3roky narastlo do rozmerov 1200 az 1400+ ale ja verim ze novy hracu budu zas a mozno viac alebo mozno menej.. ale nie urcite taky akych ma Hawkey... ved sa pozri s jakyma nervama pise hawkey na stranku... ten sa dlho neudrzi a bude rozdavat bany jak vysite... toje proste on pan nervak.. jeden z dovodov ze nema forum je asi ten ze jeho krasna mila komunita ktoru ukradol z OG mu asi ide uz nanervy.. :D ale jak som niekde cital a to som si zapametal poriadne:

 

na kazdu svinu sa vari voda :D muehehehe

 

hapy new year to all

 

 

Né že bych tě chtěl napadat, ale odkud máš podložené a opodstatněné tvoje slova"ktory si vymyslel IMAGINARNEHO hackera","jeden z dovodov ze nema forum je asi ten ze jeho krasna mila komunita ktoru ukradol z OG mu asi ide uz nanervy", nemůžu si pomoct, ale vše k vůli čeho Pa3cka napadáš děláš zároveň i ty sám.Né že bych měl jmenovaného nějak v oblibě, ale fakt se musím usmívat když čtu tvůj příspěvek kde ho odsuzuješ a o pár řádku dále děláš to samé.Vy dva si můžete podat ruce, jste stejní.. :rolleyes:

Edited by Noxik

Share this post


Link to post
Share on other sites

jan emam duvod ta presvecovat o tom kto som a aky som.. ale keby si to tu cital cele a za akym ucelom bol tento topick zalozeny pochopis co za dementa repack je...

 

ja osobne mam nahaku celeho dementa Hawkey a jeho onicom server.. mna len tesi ze jak niekto ako je repack sa ho snazi hajit...

a to ze mam alebo nemam nieco podlozene...hhhh kazdy vie ze hawkey je neschopny a vzdy ostane.. kradne napady a nic nema z vlastnej hlavy... nikdy nic nerobil a co spravil robil uplne niekto iny.. on len predstieral.. a to su moje fakty...

 

a co ma tesi najviac je to ze si vymyslel habaduru s hackerom a pritom mu to vsetko crashuje a hlada vsemocne vyhovorky.. aspon je namet na nove obalky.. viz wowbulvar http://ukazto.com/img/3661205~wowbulvar.jpg

 

kym tu bude repack pisat nesmysli master of demencia si zvykni ze pokazde sa ozvem...

Share this post


Link to post
Share on other sites

citron ty a ten tvoj OG sa mozte vypatllat take bugy tam mate jak svina o nicom server len peniaze zerete od ludi sa spamataj , o hawkym nic neviem mozno je taky ako pises ale server maju omnoho lepsi ako vy tak neveim ake bludy tu pises.

Share this post


Link to post
Share on other sites
citron ty a ten tvoj OG sa mozte vypatllat take bugy tam mate jak svina o nicom server len peniaze zerete od ludi sa spamataj

Ty by jsi se měl vzpamatovat :mellow: Ukaž mi jediné free na kterém nejsou bugy a jsou o něčem. :sleeping:

Share this post


Link to post
Share on other sites

lol ale taek bugy ako su na OG som v zivote nevydel, sa chvastaju ze maju vlastnu DB a pri tom maju velke H.OG upada a dufam ze aj upadne twinstar powa :P. Citron sa tu rozkrikuje jak keby bol nieco viac nez ostatny ale citrona sere najviac to ze OG odisli playeri na twinstar a poviem van ze dobre urobili

Edited by gori2

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

×