Jump to content
  • Announcements

    • Xmat

      Pravidlo pro postování v TTT

      Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
    • Replik

      Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

      Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
    • Aristo

      Příspěvky tam, kde nemají co dělat

      Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
    • Aristo

      Používání spoilerů

      Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  
Sign in to follow this  
jinora

[hledáme GM] [mangos] Ingame

Recommended Posts

Zdravím, v celku nový server hledá do svého Teamu Slovenské ingame GM.

 

Co by jste jako GM měl/a umět:

Svůj rodný jazyk (v tomto případě slovenštinu)   - perfektně                                     

anglický jazyk

Ingame příkazy Výborná znalost WoW světa,a  warcraft by měl být jeho koníčekm (knížky weby, W3 atd.. )                     

Eventy           

 

Co by u nás dělalo? hlavní úkol tohoto GM by byla slovenská komunita na našem serveru, to znamená, domlouvat výměnu zpětných odkazů a bannerů se slovenskými weby o WoW, W3 fantasy apodobně. Všemožnými způsoby k nám dostat co nejvíc slovenských hráčů, jejich udržení na serveru, komunikace na foru, a vůbec ztmelování hráčské komunity. Eventy a podobně. Psaní článků a různých návodů ve slovenštině na webu a foru.

 

info našem serveru:  http://wow.game-portal.eu/news.php

 

Prosím zdržte se OT v topicu. Zájemci mi pište PM, do zprávy připište co umíte, z kterých serverů máte zkušenosti a proč si myslíte že zrovna vy jste ten/ta pravý/á kdo má mít nastarost slovenské hráče na našem serveru.

Edited by jinora

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mě se teď strašně zalíbilo že ty jsi čech a hledáš prostě jenom slováka nikoho jinýho nevemeš jen slováka :)

 

Jinak ten wow.game-potal.eu mi nejede a nejede mi na 2 prohlížečích tak možná je chyba u vás možná u mě.

Share this post


Link to post
Share on other sites

právě proto že jsem čech hledám slováka, kdo jiný by zvládnul toto lépe než slovák ? :) jinak na serveru neplatí že berem jenom slováky, ale zrovna pro tento účel hledám slováka.

 

a pokud jder o web, no mě to jde, ale dám tam jinej link, ten snad bude fungovat všem

Edited by jinora

Share this post


Link to post
Share on other sites
Mě se teď strašně zalíbilo že ty jsi čech a hledáš prostě jenom slováka nikoho jinýho nevemeš jen slováka :)

 

Jinak ten wow.game-potal.eu mi nejede a nejede mi na 2 prohlížečích tak možná je chyba u vás možná u mě.

 

Takze me ta stranka jde bez problemu. A jak Jinora rika proc by bral Cechy, kdyz potrebuje ing-game Gm pro slovenskou komunitu ? Pochybuju ze nema ceske GM, ale logicky hleda nejakeho slovaka pro slovaky,....

Share this post


Link to post
Share on other sites
Mě se teď strašně zalíbilo že ty jsi čech a hledáš prostě jenom slováka nikoho jinýho nevemeš jen slováka :)

 

Jinak ten wow.game-potal.eu mi nejede a nejede mi na 2 prohlížečích tak možná je chyba u vás možná u mě.

 

jj svk su best :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Takze me ta stranka jde bez problemu. A jak Jinora rika proc by bral Cechy, kdyz potrebuje ing-game Gm pro slovenskou komunitu ? Pochybuju ze nema ceske GM, ale logicky hleda nejakeho slovaka pro slovaky,....

 

Já jsem třeba čech a taky mě vzal slovenský server.

 

A jinak ten web od někud znám myslím že kámoš měl stejný přez webgarden nebo nák tak.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Já jsem třeba čech a taky mě vzal slovenský server.

 

A jinak ten web od někud znám myslím že kámoš měl stejný přez webgarden nebo nák tak.

 

To je mozne ze te vzaly na slovensky server ze stejneho duvodu jako bere Jinora slovaky na cesky. Ten duvod je pro lepsi spolupraci se slovenskou komunitou. Chapes to uz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tak smiešne to pre mňa vyznie, vyzerá to ako keby si sa nevedel dohovoriť so slovenskou komunitou. Čo sa wow týka, Slováci sú zvyknutý, že okolo nich je to skoro samí Čech a nikomu to nevadí... Ale nemiešam sa, prajem GL.

Share this post


Link to post
Share on other sites

web ide obcas nekedy ide nekedy ne ako som zistil a inak ja som slovak ale po cesky vime skoro lepsie ako po slovensky :D a slovak nema vobec problem dorozumit sa s cechom . A mi zato nemozeme ze cesi nam nerozumeju ich problem a ich skoda :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Já třeba slovákům rozumím :) oni mi taky rozumí a žádný problém.

Jinak mě ten web taky chvíli nejde a chvíli jde:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

mě ten web jde ve všech prohlížečích kdykoliv to zkusím.

 

Jinak nejde o to že bych slovensky vůbec nerozuměl, ale stejně pro slováky bude lepší slovenské Gm, a hlavně mi jde o reklamu a backlinky ve slovensku.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Já třeba slovákům rozumím :) oni mi taky rozumí a žádný problém.

Jinak mě ten web taky chvíli nejde a chvíli jde:)

jj..vy mate good server ale hlavny problem je nedostatok hracou...

Share this post


Link to post
Share on other sites

neni to rasistické, jsme CZ/SK server, a vzhledem k tomu že je celý GM team CZ, pro větší konfort pro slovenské hráče a víc jich, na to potřebujeme SK GM..

 

(čekal jsem kdy sem někdo napíše něco o rasismu, ale

1. neni to rasismus, to by bylo chci roma... tomuhle se říká nacionalismus (myslím aspon)

2. ani s jedním ot nemá co dělat.

Share this post


Link to post
Share on other sites
neni to rasistické, jsme CZ/SK server, a vzhledem k tomu že je celý GM team CZ, pro větší konfort pro slovenské hráče a víc jich, na to potřebujeme SK GM..

 

(čekal jsem kdy sem někdo napíše něco o rasismu, ale

1. neni to rasismus, to by bylo chci roma... tomuhle se říká nacionalismus (myslím aspon)

2. ani s jedním ot nemá co dělat.

oprava ... rasisticky podton ... my sme sk server a mame aj cz gmka ale len preto lebo maju nejake skusenosti a myslim obcania svk rozumeju cz obcanom a naopak ... kto nechape tak je dement .. a hladat svk gmka je dost trhle

Share this post


Link to post
Share on other sites

no ako prepac Andromeda ale nesuhlasim s tebou

 

osobne som nic nenormalne a nic co by ma urazalo v jeho ponuke nevidel - prave naopak - vidno , ze mu zalezi na servri pretoze sa snazi riesit aj hracov pre inu krajinu

 

takze ma pocit, ze to zbytocne hrotis :)

 

na servri sme boli SK/CZ tym a a cela komunita bola zlozena z CZ/SK hracov - a nikdy nevznikol problem - a ked ano tak to boli vynimky a na obidvoch stranach - idiot sa najde vzdy a vsade :)

 

takze ja len, ze drzim palce :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

Sign in to follow this  

×