Jump to content
  • Announcements

    • Xmat

      Pravidlo pro postování v TTT

      Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
    • Replik

      Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

      Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
    • Aristo

      Příspěvky tam, kde nemají co dělat

      Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
    • Aristo

      Používání spoilerů

      Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  
Sign in to follow this  
banned

Akiron-Club

Recommended Posts

Nábor gm

Ahoj váš oblíbený portál děla na Fun realmu http://www.akiron-club.sk/news.php

 

Portal obsahuje- CS 1,6 WoW blizz server , RP server (na kterým se teprve dělá) a náš Max lvl 200

i zároveň začinate s lvl 80

máme už asi 50% hotovo aj web template

Sháníme Developér

 

Schopnosti znání-Eventai.Vytváření itemú (které by třeba pusobyly jako heart stone ale byly by nastavený do GH)

 

Gm Ingame - Zatím gm in nepotřebujem ale mužete si zamluvit

 

Podmínky- neodmlouvání adminovy, je třeba server do končit takže potrebujem někoho kdo bude často online

Víc než 18 let (ze serveru bude zisk , za hráče který si zaplatí VIP)

Podminěčně dovolujem i přístup do db... Ale jenom lidem který mně presvěčí že jim je 18

 

Já jsem Správce portálu tudíž tohohle serveru max lvl 200

 

Kontakt skype wowmen007

Icq 381645936

Pozor nepištemi dokud si neuděláte životopis,,,

... nebívám často online takže se nedivte

Omlouvám se za pravopis nemám tět žadny čas

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hm další člověk, co si myslí, že lidi 18+ budou pracovat jenom pro něj? A druhá věc, proč chceš aby všichni byli starší než ty? Jinak přeji GL ;)

EDIT: I když to děláš na rychlo, jak píšeš a nemáš čas, tak na náboru sis měl dát záležet a napsat to bez chyb :D

Edited by bLuma
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vypalte mi někdo oči ...

To, že to píšeš na rychlo bude beztak jen kec. Kdybys opravdu měl zájem o kvalitní spolupráci, tak se na to teďka vykašleš a až bude mít čas, tak si k tomu v klidu sedneš a napíšeš to aspoň trochu jako člověk.

 

Myslím si, že na takto sepsaný topic nebude téměř nikdo reagovat, a už vůbec ne lidi 18+. Většna lidí dává na první dojem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ten bod....neodmlouvání adminovy jsi asi zavedl po zkušenosti s náma ne ? :D :D :D .....jinak 50% bych neřekl,že je hotovo........

Edited by 1w0RyX
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tak nejak jak říká iwory :D server vodtate o nicem a je tam realm admin co apsolutne ale apsolutne nic nedela a jen komanduje ostatni jak sou zhnily a ze jim secko trva a když už něco udela je to total na pi*u a nekdo to po nem predelava...

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Za 1 jemi 19

za 2 doma mam Ipbann proto pospýchám že nejsem doma

za 3 je mi jedno jaký si sem dáváte commentáře....

 

Za 4 ja nejsem admin portálu ja nemám nastarosti Cs 1 6

 

Za 5 nechci žadné malé deti v gm teamu proto píšu víc než 18

a ne Re. Hm další člověk, co si myslí, že lidi 18+ budou pracovat jenom pro něj? A druhá věc, proč chceš aby všichni byli starší než ty? Jinak přeji GL

EDIT: I když to děláš na rychlo, jak píšeš a nemáš čas, tak na náboru sis měl dát záležet a napsat to bez chyb

 

 

 

 

(zase si nepřeju byt hodnocem reputací)

Edited by banned

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tak nejak jak říká iwory :D server vodtate o nicem a je tam realm admin co apsolutne ale apsolutne nic nedela a jen komanduje ostatni jak sou zhnily a ze jim secko trva a když už něco udela je to total na pi*u a nekdo to po nem predelava...

 

ty likvido se ani neodvažuj mluvit protože si byl vyhozen protože na serveru dělalsi tav velky ho.. nato že ses gm na HF vsadim ze tam dlouho nevidřžiš podle mych skušeností

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vypalte mi někdo oči ...

To, že to píšeš na rychlo bude beztak jen kec. Kdybys opravdu měl zájem o kvalitní spolupráci, tak se na to teďka vykašleš a až bude mít čas, tak si k tomu v klidu sedneš a napíšeš to aspoň trochu jako člověk.

 

Myslím si, že na takto sepsaný topic nebude téměř nikdo reagovat, a už vůbec ne lidi 18+. Většna lidí dává na první dojem.

'

Jen pro tvou zajímavos kontaktovali mně už 6 lidí

Share this post


Link to post
Share on other sites

My patríme k portalu akiron-club

-iwory

-pacient

-Noee

Naš portal obsahuje

Blizz Portal - Server ktery patri taky do našeho portalu je to expici normalní server

(Portal Cs 1.6-Wow)

 

Dale se pracuje na RP kde se narodite s LvL 80 a musite si udelat povolani z ktery ho si budete vydelavat na jidlo,domy...

obleceni tam ziskate ze si ho vyrobite...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Double, Triple post! Dokonce více než triple post. Edit nebo-li upravit ti asi nic neříká? To je chabé na údajných 19 let.

Btw:

'

Jen pro tvou zajímavos kontaktovali mně už 6 lidí

 

A hráli někdy WoW? :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

hele tak za 1. MĚ a PACIENTA z toho vynech....50% na tom určitě nemáš a 19 ti taky není.......buď jsi nám lhal,že je ti 15 což nvm proč by jsi to dělal nebo lžeš teď což je pravděpodobnější :) ......ani nemá cenu tam chodit něco dělat.....představy RA jsou někde v oblacích typu,že do ňákejch 3 dnů máme udělat asi 5 bossů,3sety (ve 3 lidech) ...........+ nechápu na co si zamluvit GM , když by tam bylo víc GM než hráčů :D :D :D

Edited by 1w0RyX

Share this post


Link to post
Share on other sites

Banned než něco vypustiš do oběhu něco napíšeš skus si to nejdřív oveřit odesel jsem sam.... Proc? RA nevyhovoval... A ze jsem nic nedelal udělal jsem přes pul setu co byly vyrobeny za meho pusobeni na pul s iworym... A zajimalo by mně jak mne muzes znak když jakk tu píšeš se staras o CS.... To je podezdrele ne?! Nekdo nam tu z toho dela holubnik a vymysli si i s vekem nejspis protože všichni s kym sem kecal z toho serveru nebyli starsi 15 let.... Tak zvažuj co vypustiš na veřejnost a jen tak pro zajimavost neni to HF ale HoF... A pomlouvej si jinde :D přeji hodne zdaru...

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

banned má 100% WARN a suspend na 30 dní snad si to příště rozmyslí, že dávat 4 odpovědi pod sebe se nedělá a používá se tlačítko edit ;)

 

EDIT : Téma ZAMČENO !

Edited by Clou

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

×