Jump to content
  • Announcements

    • Xmat

      Pravidlo pro postování v TTT

      Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
    • Replik

      Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

      Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
    • Aristo

      Příspěvky tam, kde nemají co dělat

      Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
    • Aristo

      Používání spoilerů

      Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  
Ken

Chyby v php code

Recommended Posts

v každem php scriptu je chyba i když nastavim config všude tak v každym php scriptu a ja to neumim mohl by se nato někdo prosím juknout a popřípadě opravit mohlo byseto hodně lidem hodít. Scripty sou bez grafické úpravy.

 

PHP Scripty TBC

 

Heslo: wowresource

 

 

Hthu6krI5w.png

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

neviem či to bolo robené na 2.4.3 a je dosť možné že tam je dosť chýb,kvôli zmenám tabuliek skúsim sa ti na niečo pozrieť a upraviť to,no všetko neviem či spravím...

 

 

edit: ešte napíš čo to píše,je možné že je chyba u teba a že configy čo majú premenné v PHP tak sa nezhodujú ale to asi nie,napíš čo ti to píše... ;)

Edited by X-dizox

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guild Info

Notice: Undefined variable: pripojeni1 in www\GuildInfo\index.php on line 94

Warning: mysql_close(): supplied argument is not a valid MySQL-Link resource in www\GuildInfo\index.php on line 94

 

Aukce

Parse error: parse error in www\Aukce\aukce.php on line 283

 

MailChaceker

Notice: Undefined variable: i in www\MailChaceker\mail.php on line 50

 

Mapa

Warning: require_once(lang.php) [function.require-once]: failed to open stream: No such file or directory in www\Mapa\mapa.php on line 9

Fatal error: require_once() [function.require]: Failed opening required 'lang.php' (include_path='.;C:\php5\pear') in www\Mapa\mapa.php on line 9

 

OnlineHraci

Notice: Undefined variable: ip in www\OnlineHraci\online.php on line 14

Notice: Undefined variable: user in www\OnlineHraci\online.php on line 14

Notice: Undefined variable: pass in www\OnlineHraci\online.php on line 14

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Access denied for user 'ODBC'@'localhost' (using password: NO) in www\OnlineHraci\online.php on line 14 - tady todle mam nastaveny dobře

Notice: Undefined variable: ip in www\OnlineHraci\online.php on line 14

 

 

PresunPostav

Notice: Use of undefined constant ucet - assumed 'ucet' in www\PresunPostav\presun.php on line 29

 

PlayerTime

PlayerTime jede bez problemu

 

Registrace 243

Notice: Undefined index: account in www\Registrace 243\registrace.php on line 27

Notice: Undefined index: heslo1 in www\Registrace 243\registrace.php on line 28

Notice: Undefined index: heslo2 in www\Registrace 243\registrace.php on line 29

Notice: Undefined index: email in www\Registrace 243\registrace.php on line 30

Notice: Undefined index: tbc in www\Registrace 243\registrace.php on line 31

 

 

ResetInstanci

Notice: Undefined variable: dbname in www\ResetInstanci\reset.php on line 42

Notice: Undefined variable: charname in www\ResetInstanci\reset.php on line 43

 

ServerStatus

Nic nepise ale proste neukazuje status serveru

 

TopHonorKiller

Notice: Undefined variable: ip in www\TopHonorKiller\honor.php on line 14

Notice: Undefined variable: user in www\TopHonorKiller\honor.php on line 14

Notice: Undefined variable: pass in www\TopHonorKiller\honor.php on line 14

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Access denied for user 'ODBC'@'localhost' (using password: NO) in www\TopHonorKiller\honor.php on line 14 - Mam dobře nastavený

Notice: Undefined variable: ip in www\TopHonorKiller\honor.php on line 14

 

Userbar

Jede bez problemu

 

WebTeleporter

Notice: Undefined index: ucet in www\WebTeleporter\teleporter.php on line 33

Notice: Undefined index: jmenopostavy in www\WebTeleporter\teleporter.php on line 34

Notice: Undefined index: heslokacc in www\WebTeleporter\teleporter.php on line 35

Notice: Undefined index: misto in www\WebTeleporter\teleporter.php on line 36

 

Tak tady to máš

 

 

Hthu6krI5w.png

Edited by Ken
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

GuildInfo

Jede bez problemu ... úkázka ZDE

 

Aukce

Také mi funguje bez problému.... ukázka ZDE

 

Mapa

require_once('lang.php');   // translations, zones, maps names, ranks
include_once('dblayer.php');// database manipulating class (methods)

Něco ti tam chybí :)

OnlineHráči

Opět funguje bez problému, děláš asi u toho nekde jinej problem :) ukazka ZDE

promin , ale dal uz pokracovat nebudu .. myslim si , ze problem ve scriptech to nejni ... :)

Edited by Mousik

Share this post


Link to post
Share on other sites

podle mě jo protože nvm jedu na portu 3307 a musim všude za ip davat ip:3307 kvuli tomu mě taky toho hodně nejede. ale i tak mě to prostě nejde rád bych kdyby nato jukl nějakej coder

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

podle mě jo protože nvm jedu na portu 3307 a musim všude za ip davat ip:3307 kvuli tomu mě taky toho hodně nejede. ale i tak mě to prostě nejde rád bych kdyby nato jukl nějakej coder

ozvi se mi na skype "nibiru7777777" , mrkneme na to ... chyba muže byt i v hostingu vid :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now


×