Jump to content
  • Announcements

    • Xmat

      Pravidlo pro postování v TTT

      Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
    • Replik

      Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

      Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
    • Aristo

      Příspěvky tam, kde nemají co dělat

      Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
    • Aristo

      Používání spoilerů

      Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  
Sign in to follow this  
Mintira

custom server custom wow (no spell dmg buff atd.

Recommended Posts

predem srry za (I/Y)

 

Ahoj sem tu zase, konečně sem si něco nastolil za project wow server a client ve stylu NARUTO nebute to za 1, 2 mesice ale prostě zábava na celou středni neříkam že nic neumím ale taky neumím zázraky a chci poradit !!!!pouze!!! kde najdu

(server)

1a)kde najdu spelly v DBC(pouzivam heidisql, sqlyog, DBC editor a DBC tools)abych upravil jejich DMG a efekty jako buffy

(client/server)

1b) jména spellu soaring tak aby se menoval shinra tensei (no a umsiteni by taky bodlo)

(hra)

1c)ajkym MPQ archivu naleznu obrazky ikonky charu a jakym souboru a jakym mpq lze najit i jejich jména na přepsání

 

 

 

jinak děkuju za každou pomoct mi proadit (ja odměňuju za help +1rep :)

 

edit1: srolrt proc-rep? jen sem se zeptal

 

edit2: doufám že po přepsáni to bude čitelný

Edited by Mintira
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

uprimne to neudelas kdyz se musis ptat kdybys byl co k cemu tak mas mpq archivi projety a ptas se maximalne na spelly na serveru

Share this post


Link to post
Share on other sites

no říka v DBC sem se pořadně neporozhlidl ale u spell jsem nic moc nenasel

 

edit1:hele říkám že mam zábavu an střední :) tak enní co spěchat jestli to rozjedu do roka a potoom doalďovat bugy a snad se potom anajde ňákej pomocník tak neříkej že by to bylo špatný například v databazi je xxx fire breath se sejnym dmg kdyz je upravim aby nacil silnejsi a odnaucil slabsi tak to je v poho(tohle amm vymysleny)i jak to udelam jen netusim upravu spelu predevsim dmg a ty buffy se zbytkem se muzu parat potomi kdyz textury mne bavej vyc :)mam i BLP <-> TGA convertor když to chci upravovat aspon nazbyram nake zkušenosti do budoucna (jdu totiz na IT)a i ze zmaru se daj dostatt skusenosti v sqlyogu sem nasel tabulku na XP takze neco uz vym

jinak na DBC mam dbc tools a dbc editor

Edited by Mintira

Share this post


Link to post
Share on other sites

Musel jsem to přečíst 3x než jsem to pochopil přes všechny ty překlepy. Pokud neovládáš C++ tak tohle nemáš šanci udělat... Předem ti říkám, ať žádné velké rady neočekáváš. Nikdo ti tu nebude krom za krokem diktovat co máš udělat, protože na konci by si na tom měl nulovou zásluhu.

Mimo to... nechci vidět jak edituješ toho klienta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

1) teďka to du opravit

2) kdo říka že to bude do zítřka

3) mám dendenci se učit něco co mně bavý

4) po nikom nechci aby mi řikal tamhle an to klikni atd

 

 

 

latnare nechci psát zbytečně posty tak jen upravim předchozí:

pokud by jsi četl i minulý příspěvky tak říkám že to beru jako zkušenostco se mi někdy v budoucnu může hodit ano v SQL nic moc neumim teprv se učím ale neříkej že tys to umněl od narození každej se učí celej život a já to chci aspoň zkusit když se mi z toho nic nepodaří ano tak to zahodím nic se neděje ale když se to udělá tak aspoň vznikne moje vysněná hra .(asi takhle to řeknu) upravuju clienta zatim textury a je to pro mně zábava to je to hlavní

Edited by Mintira

Share this post


Link to post
Share on other sites

za prvé píšeš jako prase a za další nejdřív se nauč aspoň SQL, C++ a možná klidně i javascript a pak teprv něco začínej :) ber to jako radu :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

predem srry za (I/Y)

 

Ahoj sem tu zase, konečně sem si něco nastolil za project wow server a client ve stylu NARUTO nebute to za 1, 2 mesice ale prostě zábava na celou středni neříkam že nic neumím ale taky neumím zázraky a chci poradit !!!!pouze!!! kde najdu

(server)

1a)kde najdu spelly v DBC(pouzivam heidisql, sqlyog, DBC editor a DBC tools)abych upravil jejich DMG a efekty jako buffy

(client/server)

1b) jména spellu soaring tak aby se menoval shinra tensei (no a umsiteni by taky bodlo)

(hra)

1c)ajkym MPQ archivu naleznu obrazky ikonky charu a jakym souboru a jakym mpq lze najit i jejich jména na přepsání

 

 

 

jinak děkuju za každou pomoct mi proadit (ja odměňuju za help +1rep :)

 

edit1: srolrt proc-rep? jen sem se zeptal

 

edit2: doufám že po přepsáni to bude čitelný

 

 

A nešlo by to příště napsat takhle?

 

Ahoj, jsem tu zase. Konečně jsem se rozhodl udělat project wow serveru a clienta ve stylu NARUTO.

Nebude to za 1 nebo 2 měsíce, ale prostě zábava na celou střední. Neříkam že nic neumím, ale neumím zázraky ani psát česky.

Používám HeidiSQL, SQLyog, DBC editor a DBC tools; Potřebuji poradit v těchto konkrétních věcech:

  1. server - Kde najdu spelly v DBC abych upravil jejich DMG a efekty (např. u buffů)?
  2. client/server - Kde najdu jména spellů? Chci např. přejmenovat spell "Soaring" tak, aby se jmenoval "Shinra Tensei".
  3. client - V jakém MPQ archivu naleznu obrázky? Jde konkrétně o ikonky charů. V jakém souboru jsou? V jakém MPQ lze najít jejich jména?

 

Děkuji za každou pomoc odměnou +rep. :)

 

(Do Češtiny přeložil ©2010 Wolf Officious™)

Edited by Wolf Officious
  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

no šlo by to hold ja na to nejsemabych neco zformuloval tak aby to každý pochopil a díky za překlad :)až budu moc maš u mně rep

 

edit1: našel jsem ikonky characteru ted jen kde se anchazí názvy

Edited by Mintira

Share this post


Link to post
Share on other sites

takze to vypada ze uz se nikdo neozve :/ ja si teda skusim pordait sam

a srry za doublepost

 

i když je to spano bez c++ a pod tak sem začal jeden večer a už mam aspoň něco málo screen sem hodim brzy jen ho uploadnu

 

 

wowscrnshot082310001932.jpg

 

a jdu porkacovat dnes rano :)

Edited by Mintira

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

Sign in to follow this  

×