Jump to content
  • Announcements

    • Xmat

      Pravidlo pro postování v TTT

      Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
    • Replik

      Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

      Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
    • Aristo

      Příspěvky tam, kde nemají co dělat

      Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
    • Aristo

      Používání spoilerů

      Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  
Sign in to follow this  
Darkal

Střední

Recommended Posts

Ahoj. Chci jít na IT a nemůžu si vybrat na jakou školu. Bydlím v Ostrava-Poruba. Pokud mi prosím vás poradíte na jakou.

 

Díky za odpověď

 

 

Ps: Prosím o přesunutí do offtopic :-) Díky

Edited by Darkal

Share this post


Link to post
Share on other sites

Čau takže zde máš školu blízko Ostravě a to Frýdek Místek http://www.ssinfotech.cz/ , a tahle je taky dobrá alespoň co jsem slyšel od kámošů http://www.roznovskastredni.cz/ Taky jsem chtěl jít původně na tu v Rožnově ale nakonec jsem vůbec na ten obor nešel ,na IT půjdu až na výšce ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Já se rozhodl pro http://www.sssvt.cz/ Sice není z okolí Ostravy, ale mě zatím připadá docela dobrá. Kámoše ze třídy tam dnes jel na den otevřených dveří, takže jsem zvědav, co mi o tom pak řekne. :) Je to ale soukromá, školné je tam 19 500 na rok a ubytování na internátu je 1 500 měsíčně.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jacki díky podívám se a co jsi myslíte mezi telekomunikační (mám hned za rohem) a Kratochvílovou ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

zechy tak pak řekni :D jake bylo hodnocení uvidím jetly bych na ni nešel

Edited by Darkal

Share this post


Link to post
Share on other sites

zechy tak pak řekni :D jake bylo hodnocení uvidím jetly bych na ni nešel s addanosem XD

 

Pokud vím, addanos už je dávno na střední ;) Ale doufám, že snad umíš s PC na lepší úrovni, než na jaké je tvůj pravopis.. :pinch:

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

tak addanos je teprve v prvním ročníku na telekomunikační :-) a asi půjde na it :D říkal XD

Share this post


Link to post
Share on other sites

tak addanos je teprve v prvním ročníku na telekomunikační :-) a asi půjde na it :D říkal XD

 

Já plánuji jít na ICT, prostě ajťák :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hej, běž se schovat :D

Za prvé jsem Addanos a za druhé co se tu oháníš mou přezdívkou ?

 

Ale být tebou zkusím Kratochvílku...

Edited by Addanos

Share this post


Link to post
Share on other sites

asi jo David mě tam spíše nutí :D Kdybych šel na ICT, tak že prej nemám budoucnost XD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Fšak v porubě je Telcomka ne ? Střední škola teleinformatiky OBOR Informační technologie obor z maturitou :D když tak se tam uvidíme přísti rok :D

 

Oka asi tam pujdu, ale dyžtak zajdem na stromek :D Jsou tady ještě zengrova a kratochvílka. Prostě hodně škol :D nevím na jakou jít :D telekomka je sice blízko, ale měně kvalitnější.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Byl sem na den otevřeních dveří v Kratochvilce a Telekomce a vybava školy mi přišla stejna třeba na Telekomce bylo navíc Učebna optických vláken :D a přece jenom odhad kolik se bude letos hlásit na Kratochviku 450 a chtějí přijmout 90 :D je celkem příšerná představa :D ja sice mám 1 z Fyziky a z Matiky porad ale prumernej prospech 1.6 :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na zengrové je IT ? ? ?

Školy Vitkovic a Alcelor Mittal jsou vetšinou né moc dobře vybavené byl sem se podívat do SOS SOU a nic moc.

Edited by Tzere

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

Sign in to follow this  

×