Jump to content
  • Announcements

    • Xmat

      Pravidlo pro postování v TTT

      Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
    • Replik

      Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

      Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
    • Aristo

      Příspěvky tam, kde nemají co dělat

      Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
    • Aristo

      Používání spoilerů

      Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  
petricak

hraje tu nekdo ut2k4?

Recommended Posts

hmm tak m to doslo vo co jde

 

U T 2 k 4

Unreal Tournamen 2004

2099[/snapback]

promin ale budu te citovat:

hmm ani nevim coto je za blbost biggrin.gif

priste premyslej nez budes psat takovy nesmyslny odpovedi pokud te nezajima tema-nereaguj na nej!

Share this post


Link to post
Share on other sites
promin ale budu te citovat:

 

priste premyslej nez budes psat takovy nesmyslny odpovedi pokud te nezajima tema-nereaguj na nej!

2100[/snapback]

si pis ze hraju unreala na offtopic semse kouknul az dneska ja parim vsechny utecka i unrealy normlani neni jedinej unreal kteryho bych nedohral ale po netu ta 2004 stratila svoje kouzlo protoze vsichni jezdej auticka DM ja v Ut 2004 nejlepsi ty pohyby sou vychytany zbrane uz taky proste neni co dodat

Share this post


Link to post
Share on other sites
si pis ze hraju unreala na offtopic semse kouknul az dneska ja parim vsechny utecka i unrealy normlani neni jedinej unreal kteryho bych nedohral ale po netu ta 2004 stratila svoje kouzlo protoze vsichni jezdej auticka DM ja v Ut 2004 nejlepsi ty pohyby sou vychytany zbrane uz taky proste neni co dodat

2734[/snapback]

jj presne tak :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

obycejny UT je asi nej i kdyz sem ho hral jenom chvilu..hraju jedine MP a ut2004 na to podle me nema...parim vetsinou mod na UT Tactical Ops coz je naprosto prudce varebni :P a k UT 04 prejdu az vyjde TO2 Crossfite coz bude zalozeny KONECNE na enginu 04...uz se tesim :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Se vi ze parim :P

A nejsem si jista jestli je jednicka nejlepsi...Sem ji zrovna vcera znova nainstalovala a nejak mi tam chybi ten onslaught.To je naprosto BEST mod a nic jineho (az na deadmatch a ten jen obcas) nehraju.

Hlavne manta je dobry vozitko...S tou znicite vsechno az na raptora kdyz s tim umite(to neni muj pripad :D ale videla sem borce co s mantou znicil leviathana :blink:

PS.:

uz se tesim na to nove UT.A vy?

Share this post


Link to post
Share on other sites

njn UT starý námi znalými nazýván jako "classic" je prostě klasika...modla na kterou si zadny UTckar nenecha dopustit na "classica"... Takovy new age n00b co zna jen UT2k4 tak nikdy nepochopí.... ale taky malo "classic" hracu prestoupilo na 2k4 prtz duvodem cislo jedna byl potrebny hardware (ktery neco stoji). Potrebny original (ktery neco stoji) a malokdo to prizna ze na to proste nema a proto ut2k4 proste pomlouvaji...nbechci se nikoho doktnout... jsou i taci co proste maj radi classic valy...ale tech je minimum :lol: ... tak tady nereste co je lepsi :whistling::rolleyes:

 

slyseli jste o ut2k6? je to jen pracovni nazev...neznamena to ze bude v roce 06 :pinch::D

 

prej tam bude NEW mod ktery se bude podobat on-linovce! Nekolika deni souboje o suroviny a tak...prijdete ze prace/skoly dom sednete pripojite se a budete se rezat do noci s borcama o nejakou zakladnu :surprise: jsem zvedavej jak to nakonec bude B)

Share this post


Link to post
Share on other sites
obycejny UT je asi nej i kdyz sem ho hral jenom chvilu..hraju jedine MP a ut2004 na to podle me nema...parim vetsinou mod na UT Tactical Ops coz je naprosto prudce varebni :P  a k UT 04 prejdu az vyjde TO2 Crossfite coz bude zalozeny KONECNE na enginu 04...uz se tesim  :rolleyes:

3105[/snapback]

VOLE je davno frag os to sou facticaly na UT 2004 parim to a je to best uplne namakany skoc na www.gamezone.cz tam vyber ut04 a dej frag ops a tam ssi to sosni s patchema

Share this post


Link to post
Share on other sites
njn UT starý námi znalými nazýván jako "classic" je prostě klasika...modla na kterou si zadny UTckar nenecha dopustit na "classica"... Takovy new age n00b co zna jen UT2k4 tak nikdy nepochopí.... ale taky malo "classic" hracu prestoupilo na 2k4 prtz duvodem cislo jedna byl potrebny hardware (ktery neco stoji). Potrebny original (ktery neco stoji) a malokdo to prizna ze na to proste nema a proto ut2k4 proste pomlouvaji...nbechci se nikoho doktnout... jsou i taci co proste maj radi classic valy...ale tech je minimum  :lol: ...  tak tady nereste co je lepsi  :whistling:  :rolleyes:

 

slyseli jste o ut2k6? je to jen pracovni nazev...neznamena to ze bude v roce 06  :pinch:  :D

 

prej tam bude NEW mod ktery se bude podobat on-linovce! Nekolika deni souboje o suroviny  a tak...prijdete ze prace/skoly dom sednete pripojite se a budete se rezat do noci s borcama o nejakou zakladnu :surprise: jsem zvedavej jak to nakonec bude  B)

3146[/snapback]

ja parim UT 2004 bez origu online na gamezone tak co resis to i ty clasicari muzou vyzkouset po gamezone tam je vsechno free a legal

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jasan že pařím,po netu bez originálky. biggrin.gif A pak že to nejde. rolleyes.gif

Jasně,nové UT bude nářez,ale bude to prý 2007,mám i Video z E3. cool.gif

Jo,a co říkáte na tenhle screen? smile.gif

 

UT 2004 Screen

Edited by V2per

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jasan že pařím,po netu bez originálky.  biggrin.gif A pak že to nejde.  rolleyes.gif

Jasně,nové UT bude nářez,ale bude to prý 2007,mám i Video z E3.  cool.gif

Jo,a co říkáte na tenhle screen?  smile.gif

 

UT 2004 Screen

6928[/snapback]

akorat mne vzdy sklame to ilumy svetlo ktery se tam kazdej snazi cpat za cilem vytvoreni efektu ale niceho tim nedosahnou... Jinak se ceni tvoje prace a odhodlani...mne by se treba s tim nechtelo vybec delat biggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites
akorat mne vzdy sklame to ilumy svetlo ktery se tam kazdej snazi cpat za cilem vytvoreni efektu ale niceho tim nedosahnou... Jinak se ceni tvoje prace a odhodlani...mne by se treba s tim nechtelo vybec delat biggrin.gif

6934[/snapback]

Jak je libo,ten screen mám samozřejmě i bez úprav. cool.gif

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
VOLE je davno frag os to sou facticaly na UT 2004 parim to a je to best uplne namakany skoc na www.gamezone.cz tam vyber ut04 a dej frag ops a tam ssi to sosni  s patchema

3174[/snapback]

 

jasne...frag ops teda jako pokracovani UT neberu...myslim, zes asi Tactical ops nikdy nehral, protoze to bys pak nemohl chvalit neco jako je frag ops, coz jako pokracovani TO bere jen hodne malo lidi a to budou asi takovy jako ty biggrin.gif

Edited by Globule

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jak je libo,ten screen mám samozřejmě i bez úprav.  cool.gif

6935[/snapback]

ted je to cool a jeste bych tam nekam dal treba vlevo dolu nejakej napis napr ut2k4 nebbo jmeno hrace ale dost rozmazane aby nebyly ostry prechody snad aby to vypadlo ze to tam je v te stene biggrin.gif a bylo by to ultra cool biggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja hraju UT 2004 ale ne po netu pac nemam original a nepusti me to (nema nekdo nejakej figl - nechce se mi to odinstalovavat a nainstalovat s jinym seriakem

Share this post


Link to post
Share on other sites
ja hraju UT 2004 ale ne po netu pac nemam original a nepusti me to (nema nekdo nejakej figl - nechce se mi to odinstalovavat a nainstalovat s jinym seriakem

7057[/snapback]

 

Já sem na to fígl znal,na jakési stránce jsem našel možnost,že sis nechal zadara poslat orig. serial

Share this post


Link to post
Share on other sites
ja hraju UT 2004 ale ne po netu pac nemam original a nepusti me to (nema nekdo nejakej figl - nechce se mi to odinstalovavat a nainstalovat s jinym seriakem

7057[/snapback]

 

noobe par na game zone tam orig nepotrebujes !!! hehe nw2_guitar.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

×