Jump to content
  • Announcements

    • Xmat

      Pravidlo pro postování v TTT

      Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
    • Replik

      Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

      Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
    • Aristo

      Příspěvky tam, kde nemají co dělat

      Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
    • Aristo

      Používání spoilerů

      Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  
Sign in to follow this  
Ferenc

quest_template

Recommended Posts

Prosim nekoho kdo by mi nekde UPnul tabulku quest_template pro MaNGOS ktera funguje pod 1.12.1 :( Pouzil jsem sdb 2383 a hazi mi Error..

ERROR:Error in `quest_template` table, probably sql file format was updated (there should be 90 fields in sql).

Share this post


Link to post
Share on other sites

pouzij update z revize co mas. Ja mel stejny problem, pomohlo v navicatu nahrat update quest_template pro revizi myslim 2352

Share this post


Link to post
Share on other sites

pouzij update z revize co mas. Ja mel stejny problem, pomohlo v navicatu nahrat update quest_template pro revizi myslim 2352

 

Zas Error :(

[Err] 1054 - Unknown column 'ReqKillMobOrGOId1' in 'quest_template'
[Msg] Finished - Unsuccessfully

Nemohl by jsi pls mi postal celou tuto tabulku?? Pls pls :nw2_guitar:

Share this post


Link to post
Share on other sites

neni zac. Ohledne naxxramasu nevim, jeste sem na to nekoukal, takze kdyz se na to kouknes a napises co a jak, tak se zlobit nebudu :nw2_guitar:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tak jsem zjistil ze jsem skoro nic nezjistil :D Port do Naxxramasu by mel byt u Stratholmu > NENALEZEN :( Nefunguji ani souradnice pro port do Naxxramasu :( Jediny co ted vim je ze tam jsou Itemy z Naxxu :mid_pickaxe:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tak sem to zkusil s databazi silver 0.5.1 rev260, a ten vchod je skutecne u stratholmu do naxxu se dostanu bez problemu, akorat tam nejsou zadni mobove

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tak to ja mam jiny problem SDB mam 0.5.2 port tam mam bose si pres .addspw k sobe dat taky muzu ale ten port je zelenej a nejde do nej vlest

Tak se podívej co ti to vypisuje při kliknutí, podle mě nemáš k tomu portu přiřazenej spell - tady to co tě odkáže na příslušný areatriger.

Share this post


Link to post
Share on other sites

No proste ten portal je zelenej a nejde jim prolezt a ktomu to ani nic nepise

 

Edit: Ha ale ted sem si uvedomil ze sem asi kdyz sem dal novou databazi 0.5.2 tak sem ji nepropojil s sql update

Edited by DArkArtemis

Share this post


Link to post
Share on other sites

mam podobny problem mam reviz. 2685 databzu (silver) 2383 a tiez mi zobrazuje ten Error (quest_template) stiahol som si ten z http://filebeam.com/2f64350148caf703d2aa969ab96b81e6

dal exuctue batch file ... po spusteni mangosd.exe zorazuje tu chybu s tym quest_template.

 

Mozete mi nejako pomoct ??

 

No ten quest_template co je tady je pro hodne starou revizi, stahni si nejnovejsi SDB databazi (293+) (http://sdb.unix7.net/forums/) a revizi min. 2694 (zde)

Share this post


Link to post
Share on other sites

stiahol som si SDB 0.5.3 FULL rev.288 len neviem pereco pri execut... stoji na queries : 132 (cas dalej bezi)

 

Neviete co to je, chybna databaza ... alebo co ..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

Sign in to follow this  

×