Jump to content
  • Announcements

    • Xmat

      Pravidlo pro postování v TTT

      Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
    • Replik

      Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

      Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
    • Aristo

      Příspěvky tam, kde nemají co dělat

      Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
    • Aristo

      Používání spoilerů

      Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  
Nes

Navrh na nove forum (po WIPE)

Recommended Posts

takze jsem to trochu zkombinoval, cekujte pls - http://88.208.78.113/index.php (je to jen narychlo delane - nekoukejte na tema, ani ze nejsou videt tlacitka atp - nechce se mi s tim piplat) - koukejte hlavne na zakladni strukturu (zbytek - to ce je napr ted "ostatni" jsem nedelal - samozrejme se s tim pocita) - cast je z navrhu, cast je z tohoto fora (kombinace) - me to prijde celkem prehledne - vase nazory piste pls

 

 

STARSI:

Prosim berte to hlavne jako navrh a jako vec, kterou bohuzel nemohu posoudit, nebot to nevidim v akci (me mysleni je spise zamereno na to jak to vidim v praxi)... chci co nejvice odlehcit Adminovi a moderatorum - snad jako bezni uzivatele take pomuzeme ;-) (http://www.wowresource.eu/index.php?showtopic=4422&pid=35955&st=0entry35955)

 

Wowresource Forum (je to delane castecne podle angl. For sdb a mangosproj.) (Replik by mohl dodat navody)

 

0) Pravidla – udelal bych to jako na mangosprojectu – pokud nekdo napise, ze ma online lidi, tak na nejakou dobu uzamknout acc – at pisi jen testery (chrani se tim i majitel fora) + polozku SERVERY zrusit – top uz je dle meho daleko za hranici zakona, navic mangosproj to absolutne neschvaluje + v podpisech nesmi byt link na server ani reklama ci nazev serveru. - navrhy http://www.wowresource.eu/index.php?showtopic=4571)

 

 

1) WoW 2.0.12 +

 

a) DB + CORE - Neoficialni Packy (mangos + silvermoon + ostatni) - jiz zkompilovane binarky... (co si budeme nalhavat, toto forum z drtive vetsiny navstevuji uzivatele, co vyuzivaji toto, proto bych to nechal na prvnim miste ihned za pravidlama)(predpripravene prispevky, ktere odkazuji na filebeam atp – tam je ke stahnuti sdb + mangos – v jednom prispevku odkazy na core i sdb.... - vyvesene bude jedno tema, kam si kazdy muze udelat jen jeden prispevek a ten aktualizovat . nic jineho tam nebude - v tom tematu... - jinak normal dotazy apod tam budou)

 

B ) Oficialni SDB MANGOS (jedno tema – DB + toolsy pro sdb)---

– SDB – Hlavni diskuze (vyvesena temata – HLAVNI – sem se nehlasi bugy!!! + svn + track EN, CZ ,

- SDB – Verejne release (vydani) – vyvesene – posledni full release; jak updatovat; a instalovat HOWTO)

- SDB - Scripting - Vyvoj – opravy se pisi sem

- SDB - Bug Reporty – bude asi potrebovat cloveka, ktery se vyzna a umi anglicky, aby toto prochazel a daval do anglickych reportu – pokud to tam jeste neni.... – pokud by zatim tento clovek nebyl, nechal bych to closed s jednim prispevkem ze se hleda clovek, ktery toto bude delat - nebo to nechat open a uvidime zda se nekdo najde, kdo tam bude hazet odpovedi z anglickeho fora prelozeneho do cs (v drtive vetsine ty odpovedi tam jsou) - toto se ted deje - pokud nekdo neznaly EN sem hodi dotaz, tak nekdo znalejsi ho pohleda a hodi to tam - pokud by se nenasel ten clovek, muzeme to tak nechat...

 

c) Oficialni CORE MANGOS (druhe tema)

d) ScriptDev + mangosscript

e) Web

 

 

 

 

c) Instalace a konfigurace - jako vyvesene bych nechal howto - dal upozorneni, ze to je pro zkusenejsi uzivatele, jinak dal odkaz na A), struktura podobna jako u SDB

 

d) - Instalace a konfigurace - jako vyvesene bych nechal howto - dal upozorneni, ze to je pro zkusenejsi uzivatele, jinak dal odkaz na A)

 

E) temata hotove stranky, pridavky apod....

 

 

 

2) MANGOS 1.12.1 - stejne jako u 1) - s tim, ze napsat aby to bylo viditelne, ze podpora se preorientovala na 2.0.12

 

3) LUDMILA – stejne rozdeleni jako u mangose

 

4) OSTATNI EMU – wowemu......... – nemusi byt rozdelene

 

5) ADDONY

 

dalsi... - abych to mohl posoudit, potreboval bych to videt jak to vypada... - takto to nevidim, nemuzi rict zda jeste neco chybi apod...

 

 

Zhrnuto, na hlavni strance 5 hlavnich sekci, ktere se vetvi do dalsich podle struktury....

 

Prosim pokuste se psat celkove pro a proti - budu se toto pokouset aktualizovat podle nejlepsich navrhu ;-)

Vetsi diskuze navrhuji psat treba v offtopiku - tzn do offtopiku se da diskuze treba: Jsem proti, toto forum se mi zda vpohode" a sem se da jen link na ten offtopik - at to zde nema milion stranek ;-)

 

pridany navody - http://www.wowresource.eu/index.php?showtopic=4572

Edited by Nes

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jj dobry jeste by nebyla naka sekce Scripting.. jak sem se na to tak dival tak to ta m neni nikde

Edited by charlie

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jo tohle je docela zajímavý návrh. S tím Scriptingem souhlasím. Návodů se velice rád ujmu, nebude problém přepracovat je do rozumné formy... Asi tak bych to viděl ... Ale Sneaker je boss tak to záleží především na něm. Ale tento způsob, jak uvedl Nes, se mi líbí a rád ho jakkoli podpořím, pokud to bude kladem pro forum.

Edited by Replik

Share this post


Link to post
Share on other sites

uvitam ked sa vyjadria taky co su tu uz daky rok a nemaju na konte tolko spamu ako NES, pretoze sa mi vidi marna namaha prestruktrualizovat cele forum, alebo zakazat zakladat topicy ked NESovi aj jemu podobnym vobec nevadi ci pisu k veci k danej teme a responduju kdekolvek samymi OFFTOPICami

 

skor vidim uspech v tom ze sa naberu moderatori ktori maju momentalne viac casu tu udrzovat poriadok a bordel nicit hned v zarodku

 

co sa tyka ilegalnosti sekcii servery je na dlhu zbytocnu debatu, bolo to rozoberane uz davno na kazdom fore o wow ale aj tu, bud taka sekcia bude alebo nebude, ilegalita wow servera u NESa spociva pravdepodobne v tom ze na tom zaraba a podla seckeho nema na to zivnost ani neodvadza dane, ale ty co mate ozajstne [FREE] servre, kde nepredavate nic maximalne vyberate [DONATIONS] za ktore nic nepredavate, je uplne cosi ine, v podstate to treba brat ako prezumciu neviny, pokial neexistuje postih free servrov dovtedy ich mozme brat za legalne, nelegalne je hrat wow bez zakupenia klienta alebo pouzivat neopravnene loga a ine chranene veci bli$$u (pisem to sem preto lebo autor temy podla jeho vyjadrenia a spravania nema o legalite moc prehlad)

 

0) Pravidla – udelal bych to jako na mangosprojectu ....

- ty co ste registrovany na mangosprojekte by ste mali respektovat to co se pri registracii potvrdili

- ty co si "odnekud" stiahnete iba exe kde neni su ziadne prava a povinosti stanovene/pribalene (eula) si mozte robit co chcete, nic ste nepotvrdzovali o nicom neviete, tak sa vas to netyka (za obsah balika bez eula a pod. je zodpovedny ten kto ten balik vydal/kompiloval/...)

Share this post


Link to post
Share on other sites
uvitam ked sa vyjadria taky co su tu uz daky rok a nemaju na konte tolko spamu ako NES, pretoze sa mi vidi marna namaha prestruktrualizovat cele forum, alebo zakazat zakladat topicy ked NESovi aj jemu podobnym vobec nevadi ci pisu k veci k danej teme a responduju kdekolvek samymi OFFTOPICami

 

skor vidim uspech v tom ze sa naberu moderatori ktori maju momentalne viac casu tu udrzovat poriadok a bordel nicit hned v zarodku

 

co sa tyka ilegalnosti sekcii servery je na dlhu zbytocnu debatu, bolo to rozoberane uz davno na kazdom fore o wow ale aj tu, bud taka sekcia bude alebo nebude, ilegalita wow servera u NESa spociva pravdepodobne v tom ze na tom zaraba a podla seckeho nema na to zivnost ani neodvadza dane, ale ty co mate ozajstne [FREE] servre, kde nepredavate nic maximalne vyberate [DONATIONS] za ktore nic nepredavate, je uplne cosi ine, v podstate to treba brat ako prezumciu neviny, pokial neexistuje postih free servrov dovtedy ich mozme brat za legalne, nelegalne je hrat wow bez zakupenia klienta alebo pouzivat neopravnene loga a ine chranene veci bli$$u (pisem to sem preto lebo autor temy podla jeho vyjadrenia a spravania nema o legalite moc prehlad)

 

0) Pravidla – udelal bych to jako na mangosprojectu ....

- ty co ste registrovany na mangosprojekte by ste mali respektovat to co se pri registracii potvrdili

- ty co si "odnekud" stiahnete iba exe kde neni su ziadne prava a povinosti stanovene/pribalene (eula) si mozte robit co chcete, nic ste nepotvrdzovali o nicom neviete, tak sa vas to netyka (za obsah balika bez eula a pod. je zodpovedny ten kto ten balik vydal/kompiloval/...)

 

cetl sem jen prvni odstavec, ale myslim ze tvuj nazor je takovej jenom proto ze to navrhl NES.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Já se k tomu asi moc vyjadřovat nebudu. Svůj názor tady mám. Wipe se má dělat a pokud někdo přispěje s nějakým (jakýmkoli) návrhem, tak na to má právo a může to tu prodiskutovat. Je pravda, robby, že jsi tu delší dobu jak já nebo jiní, ale nevím, jestli to znamená něco víc ... Tím samozřejmě nechci nijak útočit na tebe nebo podobně. Je to tvůj názor a ať už je jakýkoli máš na něj právo ;) Proč ale nezkusíš něco navrhnout namísto rychlé kritiky.

Edited by Replik

Share this post


Link to post
Share on other sites
cetl sem jen prvni odstavec, ale myslim ze tvuj nazor je takovej jenom proto ze to navrhl NES.

moj mily tu neni pokec o nesovi ako takom ani o mojej laske k nemu, len upozornujem na veci ktore vyplyvaju z jeho faze vyvoja, proti ostatnym bodom som nemal namietky a tiez boli od nesa, takze sorry za moju offtopic odpoved ale to tu dalej nerozobrajme preco moj nazor je taky ci onaky

 

ak mas co povedat, plz napis reakciu na moj topic, dake argumenty a pod.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Rozhodně jsem pro, už delší dobu říkám že na tomhle fóru je *nepořádek*

Share this post


Link to post
Share on other sites
Já se k tomu asi moc vyjadřovat nebudu. Svůj názor tady mám. Wipe se má dělat a pokud někdo přispěje s nějakým (jakýmkoli) návrhem, tak na to má právo a může to tu prodiskutovat. Je pravda, robby, že jsi tu delší dobu jak já nebo jiní, ale nevím, jestli to znamená něco víc ... Tím samozřejmě nechci nijak útočit na tebe nebo podobně. Je to tvůj názor a ať už je jakýkoli máš na něj právo ;) Proč ale nezkusíš něco navrhnout namísto rychlé kritiky.

chcel som tym nznacit ze sa nemusi secko robit "zhavou jehlou", nehovorim nic speci k dalsim bodom aj ked vidim ze nes je "horka hlava" a niektore veci ho nezaujmaju ...

 

napr. ma byt sekcia SDB a o sekci silvemoon neni reci hoci podla prispevkov fora je jasne ze je nas tu viac co momentalne pouzivaju prave silvermoon db a to uz hlavne z dovodu ze v silvermoone je na BC oblastiach uz naspawnovanych viac ako 21 000 objektov ci NPC, sucasny stav sdb nepoznam ale nedavno sa to este nedalo zrovnavat, takze pokial je dost uzivatelov fora co puzivaju silvermoon, bolo by to asi vitane

Share this post


Link to post
Share on other sites
moj mily tu neni pokec o nesovi ako takom ani o mojej laske k nemu, len upozornujem na veci ktore vyplyvaju z jeho faze vyvoja, proti ostatnym bodom som nemal namietky a tiez boli od nesa, takze sorry za moju offtopic odpoved ale to tu dalej nerozobrajme preco moj nazor je taky ci onaky

 

ak mas co povedat, plz napis reakciu na moj topic, dake argumenty a pod.

 

mno nemam co rict :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

1) robby drz se laskave tematu - pokud neco mas co sem nepatri, tak to sem laskave nepis - nejake Tve narazky na legalnost nebo nelegalnost me zajimaji uplne stejne jako admin co buguje (btw ani Ty nemas legalni server a celkem hodnekrat porusujes zakon ani se nekryjes - projdi si zakonik)

 

2) scripting - o cem vlastne je? - rekl bych spise ze scripting je "chybne" nazyvane bud upravy v db nebo v jadru - davam navrch tedy pridat scripting jak do CORE, tak i do SDB (aktualizovan prni prispevek - samozrejme uvitam dali diskuzi)

 

3) ohledne silvermoonu - to bych s klidem zaradil do

a) SDB + CORE - Neoficialni Packy
(toto ma byt ceska podpora Mangosprojectu, proto silvermoon nepocitam mezi oficialni - oficialni=primo od mangosp.)

 

4) pravidla - je treba nejen chranit sebe (co si budeme povidat, provozovani serveru je nelegalni uz jen tim, ze drtiva vetsina nabada primo ke zmene relamu ci maji postup kde jasne uvadi co a jak), ale i toto forum - Sneaker jakozto Admin bere na sebe jakekoliv pravni nasledky z obsahu vyplyvajici a pokud bude neprimo podporovat (treba ze sem lidi budou davat linky na servery a nic neudela atp...) nasledky nese take - zeptejte se jakehokoliv pravnika zabyvajici se soft. kriminalitou pro ceskou republiku - moc jich neni, ale tech par by zde rozmetalo vsechny. Sance ze se toto stane neni nijak velka, ale porad tam je.

 

(pokud mate neco k pravidlum, navrhuji co jsem jiz psal -

Vetsi diskuze navrhuji psat treba v offtopiku - tzn do offtopiku se da diskuze treba: Jsem proti, toto forum se mi zda vpohode" a sem se da jen link na ten offtopik - at to zde nema milion stranek ;-)
)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Silvermoon je sice neoficiální ale rozhodně bych ji nezařazoval pod SDB. Je to také skupina a ať už chceš nebo ne, je využívaná takže by mohla mít svou vlastní skupinu, stejně jako SDB. Nevím jestli se nepletu, ale kdo řekl, že "toto má být česká podpora Mangosprojectu?"

 

Víš, tuto problematiku jistě vyřeší Sneaker, takže bych do toho už moc nešťoural. Názor a nějaká možná úprava zde byla nastíněna, ale tím to pro nás teď končí.

Share this post


Link to post
Share on other sites

tohle forum sa nezabyva pouze mangosem, a stejne si z toho nic nedelej, to muze vedet jenom ten co je na mangose zaregistrovany

 

"samostatna sekcia cz mangosu kde bude iba pokec podla stanov z ofic. mangosu"

 

ale na to treba ludi, lebo ofic cz podpora mangosu znamena ze ked sem dam dotaz ohladom mangosu tak niekto zodpovedny to napise do angl. mangos fora a ked tu konkretnu poziadavku dostane konecnu odpoved tak nezabudne ju sem zase prelozenu dat, zial prax bola taka ze ked nieco nieklto chcel tak sa nic podobne nedialo ale nanajvys ho niekto odkazal na postovanie v ofic. mangos fore a to v anglictine

 

takze postradam toho niekoho "mozno sam NES ???" kto sa bude denne starat o nepretrzity suport prekladany sem z ofic. stranok

Edited by robby

Share this post


Link to post
Share on other sites
1) robby drz se laskave tematu - pokud neco mas co sem nepatri, tak to sem laskave nepis - nejake Tve narazky na legalnost nebo nelegalnost me zajimaji uplne stejne jako admin co buguje (btw ani Ty nemas legalni server a celkem hodnekrat porusujes zakon ani se nekryjes - projdi si zakonik)

(zbytocne sem pises o bugovani to nema zo sekciou servery a jej legalitou nic spolocne)

ja iba stale tvrdim ze o legalnosti nam ty kazat nemozes lebo nemas v tom prehlad ked si myslis ze predaj na tvojom serveri je legalny, proste od niekoho kto ma v tom docela hokej si nenecham vysvetlovat ci sekcia servery je legalna alebo nie

 

ja som uviedol ako sa legalita servrov aplikuje v praxi, ani necakam ziadnu velku debatu okolo toho, pokial mas ine overene info o tom tak to ozaj uved, ale veci o zrusenych servroch typu jpp ani nespominaj

 

hodnekrat porusujes zakon ani se nekryjes - projdi si zakonik)

pokial vies o zakone ktory sa da aplikovat na sekciu servery tak nam to sem vypis a neni co riesit

Share this post


Link to post
Share on other sites

Upraveno a) - takto ok?

 

robby - ja jen rikam, ze zde hovoris offtopik - pokud tu siris jak moc je muj server nelegalni, tak si to bez sirit treba na chlupaty - to me nezajima - pokud jsi takovy profik, tak Te radsi necham v tom, ze mas vsechno legalni a podle prav - ale drz se TEMATU a neodbocuj - nebavime se tu o Tvem ani o mem serveru. Toto je diskuze o tematu, tak se ho prosim drz bez Tvych prirovnani a konkretizovani - nikde neni psane ze tam to pravidlo o serverech byt musi.

 

ja som uviedol ako sa legalita servrov aplikuje v praxi, ani necakam ziadnu velku debatu okolo toho, pokial mas ine overene info o tom tak to ozaj uved, ale veci o zrusenych servroch typu jpp ani nespominaj
overene info nemam, mam jen to co mi rekl pravnik (nezabyva se primo soft. krim a rikal mi to alespon trochu "lidsky" - jiny pravnik na Tebe nahaze paragrafy a tim konci)- ze drtiva vetsina navodu a vseho okolo hranici nebo porusuje zakon - at uz primim navadeni k prepsani realmlistu (pozor !! I kdyz to je napsane v EULE, tak to s tim nema nic spolecneho - to ze jsi to necetl - je to - obrazne receno - navadeni na prepsani casti programu, ktery Ti nepatri a ktery hodlas hostovat), nebo navodem na stazeni a naslednem pripojeni - techto veci se najde hafo - pokud toto forum na tyto servery zverejnuje, tak se podili na sireni teto trestne cinnosti - jak jsem rikal - procento je male, ale preci tam je. Pokud mate jine informace (ze to je naproste clear) klidne me muzete presvedcit - samozrejme pro tema SERVERY navrhuji offtopik - viz
Vetsi diskuze navrhuji psat treba v offtopiku - tzn do offtopiku se da diskuze treba: Jsem proti, toto forum se mi zda vpohode" a sem se da jen link na ten offtopik - at to zde nema milion stranek ;-)
- konecne rozhodnuti stejne neudelam ja, ale uplne nekdo jiny a chtel bych, aby mel informace, ktere mam ja, i pres to, ze mohou byt mylne (neodpustil bych si, kdyby mylne nebyly a Admin by byl kvuli tomu zazalovan - kdybych je sem nedal). (prave jsem tam dal i navrh pravidel - http://www.wowresource.eu/index.php?showtopic=4571)

 

"samostatna sekcia cz mangosu kde bude iba pokec podla stanov z ofic. mangosu"

 

ale na to treba ludi, lebo ofic cz podpora mangosu znamena ze ked sem dam dotaz ohladom mangosu tak niekto zodpovedny to napise do angl. mangos fora a ked tu konkretnu poziadavku dostane konecnu odpoved tak nezabudne ju sem zase prelozenu dat, zial prax bola taka ze ked nieco nieklto chcel tak sa nic podobne nedialo ale nanajvys ho niekto odkazal na postovanie v ofic. mangos fore a to v anglictine

 

takze postradam toho niekoho "mozno sam NES ???" kto sa bude denne starat o nepretrzity suport prekladany sem z ofic. stranok

robby zasi Ti rikam zklidni hormon - jsem pro Tebe nejaky idol ze porad musis o me mluvit? Ne??? Vypada to tak...

 

jinak toto je u SDB, doplnuji i pro CORE - ok?

- SDB - Bug Reporty – bude asi potrebovat cloveka, ktery se vyzna a umi anglicky, aby toto prochazel a daval do anglickych reportu – pokud to tam jeste neni.... – pokud by zatim tento clovek nebyl, nechal bych to closed s jednim prispevkem ze se hleda clovek, ktery toto bude delat - nebo to nechat open a uvidime zda se nekdo najde, kdo tam bude hazet odpovedi z anglickeho fora prelozeneho do cs (v drtive vetsine ty odpovedi tam jsou) - pokud to nikdo nebude delat take nevadi - vetsina lidi co zde odpovida na to odpoved vi, nebo nekteri to delaji "neoficialne"
Edited by Nes

Share this post


Link to post
Share on other sites
Upraveno a) - takto ok?

 

robby - ja jen rikam, ze zde hovoris offtopik - pokud tu siris jak moc je muj server nelegalni, tak si to bez sirit treba na chlupaty - to me nezajima - pokud jsi takovy profik, tak Te radsi necham v tom,

no kedze mas hokej v legalnosti servrov tak tvoje vyroky o sekcii servre mozu byt rovnako pochybne a mojou pripomienkou iba upozornujem na tento fakt ktory treba zohladnit, nic viac

 

robby zasi Ti rikam zklidni hormon - jsem pro Tebe nejaky idol ze porad musis o me mluvit? Ne??? Vypada to tak...

ty ako prvy si sa angazoval ze sekcia magosu musi byt podla stanov orig. mangosu kedze sme a chceme zostat nadalej ofic cz podpora mangosu, tak som mal za ze tu casovo narocnu nelahku ulohu postovania topicov z cestiny do anglictiny a potom z anglictiny do cestiny sem naspat mienis si vziat na svoje triko a pokial nie tak si mal uvies co secko obnasa byt ofic podporou mangosu, ze na to treba ludi co budu mat na to cas sa o to starat a budu to robit zadara (nezabudaj mangos projekt ma stanovy a nemozes riadit ako svoj tym ze ich das na vyplatnu listinu)

 

tak ci onak pokial sa nenajde nikto taky tak potom prestanme snivat o tom ze po restruktrualizacii fora co bude vyhovujuce mangos projectu, pretoze sice budu zavedene striktne pravidla + nova struktura fora ale PODPORA NEBUDE FUNGOVAT

 

na konci mi teda ostavaju 2 moznosti:

a.) bud bude niekto co sa bude starat o previazanie cz/sk dotazov na ofic. mangos forum

b.) ak taky niekto nebude postradam zmysel byt nadalej oficialnou podporu mangosu, tzn. sekcia mangos nemusi byt podla pravidiel ofic. magos. projektu

Edited by robby

Share this post


Link to post
Share on other sites

jaka pravidla presne myslis? - jinak si myslim, ze toto

nebo to nechat open a uvidime zda se nekdo najde, kdo tam bude hazet odpovedi z anglickeho fora prelozeneho do cs (v drtive vetsine ty odpovedi tam jsou)
se tu jiz deje - pokud nekdo neznaly EN sem hodi dotaz, tak nekdo znalejsi ho pohleda a hodi to tam... - takze toto bych mozna az tak neresil - doted to funguje - radeji to edituji v prvnim prispevku, aby to bylo lepe pochopitelne... (zkouknete)

 

Pokud to doted tak funguje a neni na to clovek, neznamena, ze je dobre to tak nechat, protoze ted to funguje - nefunguje (spam a neni prehlednost) - chtel bych tu s ostatnimi probrat (a probiram) celou sasu vylepseni - je jasne, ze kdyz se zdokonali jen jedna cast, tak to muze zacit haprovat, protoze ty ostatni jsou jak byly (treba pokud se najde ten clovek co to bude delat, tak to stejne prestane delat diky spamu co tu je nebo co bude - proto ta sada - od pravidel pocinaje az po ***** (**** neni sproste slovo - znamena to *.*) konce...

 

ak taky niekto nebude postradam zmysel byt nadalej oficialnou podporu mangosu, tzn. sekcia mangos nemusi byt podla pravidiel ofic. magos. projektu

 

Myslim, ze by bylo skoda, aby oficialni podpora presla pod nekoho jineho, ale mozna to je take otazka, zda wowresource ma zustat takove jako je a predat toto nekomu jinemu, ale myslim, ze pokud se do tohoto vlozi vice lidi, tak to ani nebude potreba....

 

Oficialni podpora podle me znamena i to, ze lidi co vedi to tam napisou... - i kdyz nejsou primo s mangosprojektu - pokud wowresource zatim nema cloveka, ktery by kontroloval nahlasene bugy s anglickymi, tak se to proste zatim dit nebude, ale zbytek veci se dle meho udelat melo (poradek atp...)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wipe nebude. Víc k tomu napíšu pozdějí. Teď ještě někam musim. Takže ho můžete vyškrtnout ze svých plánů.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

×