Jump to content
  • Announcements

    • Xmat

      Pravidlo pro postování v TTT

      Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
    • Replik

      Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

      Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
    • Aristo

      Příspěvky tam, kde nemají co dělat

      Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
    • Aristo

      Používání spoilerů

      Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  
Sign in to follow this  
SneakerXZ

Hlasování o nových moderátorech

Hlasování o moderátorech  

31 members have voted

  1. 1. Kdo myslíte, že ideální kandidát na moderátora?

    • radim1
      0
    • BlackMartin
      2
    • Replik
      9
    • bLuma
      18
    • Kro141
      2


Recommended Posts

Takže z minulého topicu jsem vybral tento seznam. Zajisté tam bylo víc lidí, kteří májí předpoklady, ale věřím, že ti co jsem vybral jsou na tom lépe.

 

Samozřejmě, že u všech moderátoru je očekávano, že se budou chovat nestranně a nebudou propagovat své servery. V připadě, že ano začal bych to řešit.

 

Vašim úkolem je hlasovat. Plus máte možnost řici slovy proč váš kandidát je ten kdo by to měl být? V případě, že napíšete jen, že byste byli pro tohohodle atd. a žádný důvod proč tak to bude bráno jako plus k vyběru. Pokud napíšete důvody, práci co tu udělal atd. tak zvyšujete naděje na výběr o hodně.

 

Jinak podotýkam, že ten kdo bude mít v anketě nejvíc hlasů neznamená, že je automaticky moderátor.

 

Všechny hlediska budou znovu posouzena.

 

Takže hlasujte.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nevim, ale prijde mi divny davat jako kandidata cloveka co ma na tomhle foru jen par prispevku (BlackMartin) a 14ti lety kluky (radim1). :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

bluma

jestli ma server to nevim ale rozhodne ho nepropaguje

jinak si myslim ze toho dost vi a jemu 18 takze ma urcite nejakej rozum

Share this post


Link to post
Share on other sites

Myslim ze urcite bLumu. Nejen pro to ze je pro nej vetsina useru, ale take proto, ze vetsinou vsem radi a ma dobry znalosti.

Share this post


Link to post
Share on other sites
tím chceš říct, že ty rozum nemáš?

ne ze bych nemel ale je rozdil v chovani jestli je mi 14 a jemu 18 :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jinak slovně hodnotit můžete i víc kandidátů.

 

 

jn, ale nikdo jinej me nenapada. bLuma proste rulez

Edited by charlie

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stejne moji nektery favoriti tady ani nejsou. Serafin, Zbabelec... mno kdyz vybiram z tohodle, tak urcite Replik a bLuma. Kro141 uz ma podle me odmoderovano a k tem dvoum uz jsem se vyjadril. :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

precetl jsem si kandidaty....mno a musim ric ze se aji divim nekterym co tam jsou,ze se tam dostaly....

 

na 100% jedine bLuma

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zbabelec neprojevil zájem a serafin stejně jako ty jste museli řešit něco co se tam vůbec řešit nemělo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

No jo... aby se vam nahodou neco nestalo pane Admine. :lol: Bez urazky, ale jestli bude moderator treba radim1, tak ten se respektu z moji strany nikdy nedocka.

 

EDIT: Tak dej sanci aspon tomu serafinovy. Me je to celkem jedno ja za kazdou cenu bejt moder nepotrebuju.

Edited by Goodie

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dal jsem Replika jelikoz ho znam uz i trochu jinak nez jen pres forum ale i tak co dela na foru dela dobre! Rozum urcite ma. A radi co muze.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Zbabelec neprojevil zájem a serafin stejně jako ty jste museli řešit něco co se tam vůbec řešit nemělo.

 

ne ja zajem nemel...jsem to i psal

ale jde o to ze nekteri si myslim ze nemaji moc zkusenosti na to delat moda

rikam jen ze podle me je toho schopen kvalitne jen bLuma

nic vic nic min nerikam...ja mod byt nechci pze bych to uz asi nestihal

Share this post


Link to post
Share on other sites
No jo... aby se vam nahodou neco nestalo pane Admine. :lol: Bez urazky, ale jestli bude moderator treba radim1, tak ten se respektu z moji strany nikdy nedocka.

 

o tom mluvim,ale nechtel sem to rikat az tak narovinu (ale jinak naprostej souhlas)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jak jsem řekl to, že je v možnostech hlasování neznamená, že bude moderátor. Takže obavy nejsou na místě.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nevím, jestli můžu postovat, když jsem byl navrhnut, ale kdyby ano, tak bych doporučil dva lidi a to bLuma a Kro141. Kro141 asi už moc času nemá(podle jeho přispívání na foru), ale jeho znalosti jsou velké a nemůžu opomenou to, že jsem od něj neviděl snad jediný spam a vždy když někdo potřeboval (mnohdy i já), tak výborně radil. bLuma má dobré znalosti a ještě k tomu je často online a věřím, že on by byl jistě ku prospěchu fora, což je jistě obrovský důvod, proč mu připisuji hlas.

 

Nesouhlasím s podceňováním lidí, byť i 14 letých. Proč ? I mě bylo 14 a radim1 má na svůj věk dobré znalosti v oblasti wowresource. Držím place všem, vím, že se budou poctivě snažit, ať už bude vybrán kdokoli.

 

Tímto bych asi uzavřel můj příspěvěk.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja se vyjadroval spis k tomu...

Všichni co napsali do tohodle tématu co jsem nepatří. Automatický ztrací šancí být moderátorem. Moderátoři byli varováni.
Protoze je to mega kyd. :lol:

 

EDIT:

Jestli už nemáš co říct Goodie, tak se laskavě nevyjadřuj.
Rozkaz pane Administratore! :lol: Edited by Goodie

Share this post


Link to post
Share on other sites

nevim kdo jeste zna kroka, ale kupkoid urcite, divim se ze se dostal na listinu, kdyz sam rika ze to asi nebude stihat, ale pravdou je ze tam kde neco na fore delal co se tyce spehledneni a pod. byl proste jednicka, ... vsude same liky na neco, secko vybarveny, moc prehledny, proste cokoliF hladas staci klikat na krokove linky a najdes vse, jen jesli si najde opravdu cas i na toto forum

Share this post


Link to post
Share on other sites
nevim kdo jeste zna kroka, ale kupkoid urcite, divim se ze se dostal na listinu, kdyz sam rika ze to asi nebude stihat, ale pravdou je ze tam kde neco na fore delal co se tyce spehledneni a pod. byl proste jednicka, ... vsude same liky na neco, secko vybarveny, moc prehledny, proste cokoliF hladas staci klikat na krokove linky a najdes vse, jen jesli si najde opravdu cas i na toto forum

Dekuji za důvěru osobně, se zdržím hlasování když jsem mezi výběrem, myslím že by to bylo neeticke kdybych hlasoval sám pro sebe.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dekuji za důvěru osobně, se zdržím hlasování když jsem mezi výběrem, myslím že by to bylo neeticke kdybych hlasoval sám pro sebe.

staci ked napises ze si prehodnotil mnozstvo casu ktore mienis sem investovat :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Asi by se patřilo, abych sem něco napsal... Nevidím zde axxxu - nevím, zde jste se chytli, či něco podobného. Soukromé věci stranou. Moderátor by měl splňovat pár kritérií - být nestranný, mít čas a koneckonců mít také nějaké esteticko-literární cítění (fujtajbl) společně s takřka bezchybnou znalostí gramatiky. Poporavdě, první dvě jsou podstatné, třetí výhodou. Axxxa dle mého splňuje všechny 3 podmínky, navíc je komunikativní (občas až příliš) a chová se slušně (občas až příliš...). Jinak k současným kandidátům. Bluma všemi 21, protože problematice rozumí víc než dobře, krok141 jen 20-ti (v době psaní přízpěvku mě ten zmutovaný prstík uřízli), jako člověka ho znám osobně a pokud má čas, odvádí skvělou práci.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Asi by se patřilo, abych sem něco napsal... Nevidím zde axxxu - nevím, zde jste se chytli, či něco podobného. Soukromé věci stranou. Moderátor by měl splňovat pár kritérií - být nestranný, mít čas a koneckonců mít také nějaké esteticko-literární cítění (fujtajbl) společně s takřka bezchybnou znalostí gramatiky. Poporavdě, první dvě jsou podstatné, třetí výhodou. Axxxa dle mého splňuje všechny 3 podmínky, navíc je komunikativní (občas až příliš) a chová se slušně (občas až příliš...). Jinak k současným kandidátům. Bluma všemi 21, protože problematice rozumí víc než dobře, krok141 jen 20-ti (v době psaní přízpěvku mě ten zmutovaný prstík uřízli), jako člověka ho znám osobně a pokud má čas, odvádí skvělou práci.

No presne preco nema axxxa narok ????!!!!

Preco ste ju tam nedali ??(co ste vedeli ze by to vyhrava,vsak!!!!!!!)

Edited by world

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

×