Jump to content
  • Announcements

    • Xmat

      Pravidlo pro postování v TTT

      Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
    • Replik

      Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

      Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
    • Aristo

      Příspěvky tam, kde nemají co dělat

      Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
    • Aristo

      Používání spoilerů

      Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  
Sign in to follow this  
Antic

Re: Antrix IP

Recommended Posts

No omlovam se tedy, ale trochu me nastvalo ze ste mi zavreli ted uz druhy topic a nechteli ste se o tom ani bavit, omlovam se ! ale pls ja sem skosel menit to cislo 127.0.0.1, skusil sme snad 1000 kombinaci jenze mi to kdyz potom zpustim server pise chybu u realms.conf uz fakt nevim a pls normalne odpovezte a nezavirejte to

 

PS: PLS

 

 

 

 

 

 

 

 

/kdyz tam proste napisu misto 127.0.0.1 svou verejnou ip tak mi to zacne psat u toho configu chybu uz fakt nevim co s tim pls poradte

Edited by Antic

Share this post


Link to post
Share on other sites
No omlovam se tedy, ale trochu me nastvalo ze ste mi zavreli ted uz druhy topic a nechteli ste se o tom ani bavit, omlovam se ! ale pls ja sem skosel menit to cislo 127.0.0.1, skusil sme snad 1000 kombinaci jenze mi to kdyz potom zpustim server pise chybu u realms.conf uz fakt nevim a pls normalne odpovezte a nezavirejte to

 

PS: PLS

/kdyz tam proste napisu misto 127.0.0.1 svou verejnou ip tak mi to zacne psat u toho configu chybu uz fakt nevim co s tim pls poradte

 

 

mno to uz je lepsi, ale myslis ze ti to zavreli bezduvodne ?

 

napis co to hlasi za chybu, takhle ti nereknu cim to je

Share this post


Link to post
Share on other sites

A máš v confu nastavenou stejnou veřejnou jako v DB?

 

RealmCount           = 1

Realm1.Name          = "Název realmu"
Realm1.Address       = "VEREJNA_IP:8129"
Realm1.Icon          = "PVP"
Realm1.Colour        = 1
Realm1.Population    = 1.0
Realm1.TimeZone      = 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tak je asi jasné, že to nemůže fungovat. Ty opravdu nečteš vůbec nic. 127.0.0.1 je localhost a to znamená, že to bude fugovat jedině a pouze na localhostu tedy na jediném pc - na tom, kde to běží ! Aby to mohlo fungovat i pro jiné, musí být v tabulce realmlist nastavena veřejná IP, stejně jako v realms.conf. Chápeš ? Jestli ne, tak se vykašli na emulaci serverů a raději zkus piškvorky. Co takhle třeba přečíst návody jak zde tak na mangosproject.com a tak podobně ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ale ctu jen se v tech vecech trosku uz fakt s toho skouseni nevyznam no :( uz mi z toho hrabe :D . Jo a jaky tabulce v realms.conf to mam ale jakou tabulku myslis je jich celkem dost.

Edited by Antic

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jsi si tedy jistej, že máš celý bod 3) v návodu od Cybeho přečtenou a následně dobře použitou u sebe ?

Prostě a jednoduše ... Když nastavíš realms.conf aby tam byla tvá veřejná IP, tak by to mělo fungovat. Máš všude v confech přidanou níže uvedenou hodnotu ?

LogonServer.RemotePassword = heslo

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

No je mozne ze uz sem to nejak........vyvrbyl, kdyz tam svou IP zadam uz to chybu nepise :D , ale kdyz se server nacita tak se tam stejne furt zobrazuje 127.0.0.1, ma to tak byt ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

IP 127.0.0.1 bude tam, kde máš připojení k mysql. Pokud se ti jde připojit do hry po spuštění serveru, tak máš vyhráno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

NJ ja se do hry pripojim to sem byl stastnej no :D , jenze sem to chtel skusit i s kamosem a to nam prave nende :(

 

 

 

 

 

/edit: Kdyz se podari mi to udelat ( ciste jen teoreticky :D ) tak ja budu mit v realmlistu u klienta taky svou verejnou nebo budu mit ja 127.0.0.1 a kamos mou verejnou ???

Edited by Antic

Share this post


Link to post
Share on other sites
NJ ja se do hry pripojim to sem byl stastnej no :D , jenze sem to chtel skusit i s kamosem a to nam prave nende :(

 

1] zjisti si jestli mas verejnou IP, START-SPUSTIT-cmd - ipconfig - enter pak koukni na http://mojeip.cz a jestli se ty dve IP shoduji tak mas verejnou. jestli ne tak musis pouzit HAMACHi.. jestli nevis co to je google.com

 

2] v realms.conf musis nastavit :

 

LogonServer1.Address = "tvojeip"

 

Realm1.Address       = "tvojeip:8129"

 

jestli ani todle nepude tak zkontroluj nastaveni firewallu a povol porty 8129 a 3724

 

 

/edit: Kdyz se podari mi to udelat ( ciste jen teoreticky :D ) tak ja budu mit v realmlistu u klienta taky svou verejnou nebo budu mit ja 127.0.0.1 a kamos mou verejnou ???

 

kdyz budes hrat na PC, na kterym je antrix, tak je to jedno, jinak verejnou IP.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
1] zjisti si jestli mas verejnou IP, START-SPUSTIT-cmd - ipconfig - enter pak koukni na http://mojeip.cz a jestli se ty dve IP shoduji tak mas verejnou. jestli ne tak musis pouzit HAMACHi.. jestli nevis co to je google.com

.

Chci se zeptat (čistě teoreticky).. A co když jsem za routrem?? Tak tam napíšu to co mě vypsal cmd - 192.168. X.XX (to se mi zdá spíš jako vnitřní ip..) ?? Edited by tom130

Share this post


Link to post
Share on other sites
tak mi pls odpovězte .. - nechci vystavovat nový topic..

tak nespamuj ! si myslis ze je tady kazdej nonstop ?

 

musis na routeru povolit ty porty co sem psal vis.. a nak vyresit to prekladani IP adres, protoze router ma verejnou ale ty ne.. todle nevim, to sem nikdy neresil ani nepotreboval.

Share this post


Link to post
Share on other sites
tak nespamuj ! si myslis ze je tady kazdej nonstop ?

 

musis na routeru povolit ty porty co sem psal vis.. a nak vyresit to prekladani IP adres, protoze router ma verejnou ale ty ne.. todle nevim, to sem nikdy neresil ani nepotreboval.

 

omg nemusíš na mě hned jen řvát.. tak jsem se jenom zeptal...

btw thx ;) (neboj se ..server nechci ani nebudu zakládat..)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Me se v tom popise jak si napsal zobrazi ip 10.0.0.1 a to se mi ukaze na www.mojeip.cz jako interni ip

Share this post


Link to post
Share on other sites

Skousel sem to pres no-ip ale stejne kdyz to napisu do realms.conf a potom tedy do realmu klienta tak to stejne nereaguje furt to po me chce to debilni 127.0.0.1 :(

 

<LogonServer Address = "masterwow.no-ip.org"

Port = "8093"

Name = "Default Logon"

RealmCount = "1">

 

 

<Realm1 Name = "MasterWoW"

Address = "masterwow.no-ip.org:8129"

Icon = "Normal"

Colour = "1"

Population = "1.0"

TimeZone = "1">

 

 

napisu to jen sem ale stejne to potom nereaguje :(

Share this post


Link to post
Share on other sites
Sign in to follow this  

×