Jump to content
  • Announcements

    • Xmat

      Pravidlo pro postování v TTT

      Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
    • Replik

      Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

      Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
    • Aristo

      Příspěvky tam, kde nemají co dělat

      Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
    • Aristo

      Používání spoilerů

      Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  
Sign in to follow this  
FALKON

Stalo se na Lorellinu

Recommended Posts

Účelem tohole rozhodně nebylo vyvolávat nějaké linčování nebo flamewar. Účelem bylo podat co nejpravdivějši příběh o pozadí za Lorellinem a jeho osudu. Kupkoid slíbil, že něco podobného sepíše na portál a já měl napsat sem na fórum.

 

Jak je psáno na konci - názor ať si udělá každý sám. A jak jsem řekl před chvílí - nikoho neobviňuji, nikoho nesoudím. Předložené informace jsou ověřené z více nezávislých zdrojů zahrnujíce aktéry s težším svědomím. Jakékoliv dedukce nazvané Zbabelcem házením špíny jsou v některém sledu událostí jen logicky odvozené otazníky, v jiném holá fakta. Bohužel veškeré konkrétní důkazy a písemné projevy byli smazány spolu s fórem na hacknutém m-hostingu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Záklandí problém je, že to co jsi Falcone napsal, byly informace které ti podal někdo jiný. Nemluvě o tom,že jsi prakticky všechny problém vašeho serveru shodil na mne.

Fakta jsou tato, oslovil jsem Mirka, s návrhem pomic, protože on chtel server zavřít ( to to rekl on me )

Začalo jednání o tom jak proběhne přechod, v den kdy jsme dsotal DB lorellinu najendou se najednou na stránkách lorellinu objevila informace, jak jse vše dohodnute a jak to bude. Cca pár minut po té jsem se začal hrabat v DB lorellinu a zdesil se z hromady supportovaných postav. Než jsem o tom stačil infromovat Mirka, hlavní stránka se znovu změnila, že se lorellin vrací a jak to všechno pekne pojede, a že všichni ti špatní jsou na Narniasu.

Upozorňuji, že o stavu GM jsem neměl ani tušení ani o nějakém supportu. Proto jsem chtel mirkovi říct, že na podobnou dohodu nepřistoupím, leč nedostal jsem ani možnost, mirek me podttrhnul a pakrticky ihned si "založil nový server".

Cítil jsem to jako zradu a na forum lorellinu, napsal to co jsem věděl o takzvaných "velkých" přenosech, -> Pravdu, že je mangos nemůže způsobovat, podložil důukazy.

 

Pak začal nehorázný flame a ja už to přestal sledovat, nebavilo me, jak každý ukazoval na OnlineGamers, které se snažilo pomoci, a konkrétně na me. Pro lorellin jsem v minulosti hodne, Falcon me nezažil takže o tom nic nevěděl. Ale starší hráči Lorellinu me znají a musí vědět, že já bych nikdy hráče nezradil.

 

Stačí se nad celým problémem důkladně zamyslet. Lorellin jsem podporoval i v době kdy jsem byl již členem teamu, OG. Lorellin pro nás nikdy nebyla konkurence, protože my jdeme free cestou, nikdy nevyžadujeme od hráčů peníze ani nepoukazujeme na ostatní a neodsuzujeme, kroky jiných.

 

Zatím co na Lorellinu existovaly VIP ucty, kde člověk dostal smyšlený a celkem hezký item, a možnsot se přihlásit na server kde byl úmyslně snížený limit. Tod vše ;)

 

Hrajte si každý kde chcete, nikoho nemůže člověk nutit at hraje u něj nebo jinde. Ale vždy se musím smát hráčům, kteří plaatí za hraní na neoficielním serveru.

Share this post


Link to post
Share on other sites

No ja to ctu a je mi z toho spatne.Ne z toho co jsem se docetl,ale z toho jak se Falkon z teto veci vyvlikl.Takze jak bylo psano tak Falkon nastoupil na pozici hlavniho gm.Za jeho pusobnosti se naslo v logu(nekdo zapomnel promazat) ze jeden gm zvany zuzle (Gm ktery proslavil cely gm team,hrac ktery mel gm postavu pouze jako bonus ke svemu suportu,hrac ktery to co nekteri delali tydny a on za den).No proste se prislo na to ze ma herni postavu na gm acountu,prislo se na to tak ze tam mel nejake porty v dungeonech a tak dale.A Falkon takove cloveku o kterem vsichni vedeli o jeho cinnosti(nebyly dukazy) nedal ban,proste mu rek at si svou postavu tehdy myslim na 50lvl premisti na herni acout.To byl docela sok pro vsechny ale co se dalo delat.Navic se to ututlalo pred hraci.Ubehla nejaka doba a jeden gm prisel na to ze si Falkon prevedl postavu z lorellinu na chimeru,pro hrace takovy prevod neexistoval.Hracum bylo receno pri prechodu na mangos s tbc jim nic prevedeno nebude.Kdyz se na to prislo tak Falkon ostre napadl dane gm ktere s tim prislo,ze se ma starat o svoje veci a ze taky nic nedela.Do toho se jeste pridal jeho kamos Renegarde ,ktery mel vyjimku a mohl mit svuj herni char na gm acountu.Ke konci pod natlakem hordy uz ne.Nikomu by nevadilo ze si tu postavu Falkon prevedel,ale mel to napsat verejne a ne si ji prevest v tajnosti a byt arogantni kdyz se na to prislo.Skoncilo to tak ze dany gm radci odesel,protoze uz nebyl oblibeny a Falkon se urazil a mel zaminku proc odejit s funkce hlavniho gm.Ta ho uz omrzela a postavu mel,hracum napsal ze nema cas projizdet nekonecne logy.A zase se vse utajilo.Pote nastoupila do teto funkce Suave a Pikon.Dlouho dobu se nic nedelo,delo se porad neco ale nic duleziteho co by stalo za zminku.Pote se dostal do fuknkce gm Shimone a ten si nafotil par screenu jak uz bylo psano.Kdyz bylo Suave receno ze neco takoveho existuje tak zakrocila a prikazala to smazat(Falkon za sve funkce neudelal nic,nechal to bezet),otazkou bylo proc nezakrocila drive a drive to vedela.K Pikonovi se radci nevyjadruju ten neudelal nic a bylo mu vsechno jedno.Navic kdyz se vsechno provalilo tak se srabacky uz ani nepripojil a nechal celit Suave kritice od vsech.No to bude asi vsechno zbytek objasnil Falkon.Fakt me dokaze vytocit jak si nekdo hraje na hrdinu a haze vsechnu vinu na jine jako to ted predvedl Falkon.Mel by sis vzit priklad s Reneho ktery se alespon priznal k tomu co delal a nepopira to.Kdyz se to shrne tak se provinila vsechna gm vcetne admina.Nebudu psat ze kdybych byl na miste nekoho koho jsem ted zminil tak ze bych server ocistil nebo tak neco.Na funkci jsem nebyl a tak nemuzu rict co bych v dane situaci delal ja.Jinak jsem na lorellinu pusobil jako moderator a o tech vecech jsem vedel jak uz z tech kopii logu co byli v admin sekci tak z ruznych zpovedi lidi ktere nebudu jmenovat.Zverejnit neco mezi hrace jsem si nedovolil protoze by to vedlo k zaniku serveru a nechtel jsem mit zbytecne problemy.Jedine co jsem delal bylo to ze jsem zhazoval gm team a psal jsem jim svuj nazor ktery je nezajimal.Na konci bych chtel podekovat Falkonovi a Renegardemu ze po tom co udelali se rozhodli udelat dobrou vec a pomohli k dolozeni dukazu k teto veci.Jinak to co psal Falkon je uplna pravda,akorat se tam trochu vynechal jak uz jsem psal.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jinak Logi.. doplnim te taky i jeden fakt : Suave o tom vedela a dobe kdy jsem se tam motal tam byla taky. Takze to naridila smazat az kdyz se to provalilo. A co se tyce te me postavy na GM acc zapomel si jeste pripsat ze jsem ji take potom smazal. I kdyz me ostatni Gm rikali at si ji necham prevest na normalni acc - radeji jsem ji smazal a zacal hezky od 1 na normalnim acc. ( Jen pro uplnost nekde jsem to tam u tebe prehlid )

Share this post


Link to post
Share on other sites

Informace, které podávám, jsou převážně z toho, co jsem viděl. To, co se týká dohody mezi Tebou a vedením Lorellinu, mám od Myri a od kupkoida. O tom, že Tě oslovil Myra, jsem nenapsal nic. Nový server byl plán kupkoida který s ním přišel za Myrou - též aby mu pomohl. Diskuzi týkající se trafficu jsi podkládal grafem, to vím ale diskuze o trafficu není základní téma článku jelikož se doteď nezjistilo kdo a čím nárůst způsobil. Že jsem tě nenzažil je holý nesmysl, hrál jsem na Lorellinu od třetího dne po založení. Pokud na nikoho nepoukazuješ ani neodsuzuješ kromky jiných, měl jsi lépe volit slova a jejich obsah na lorellinském fóru protože právě to vyvolalo onen flame. VIP účty existují na velké spoustě serverů a nikdo kromě Tebe (který máš za sebou velké sponzorované zázemí) proti nim nic nemá. Navíc nikoho jsme nenutili si VIP kupovat. A pokud vím, limit nebyl rozhodně snížený úmyslně.

 

PS: Mohl bys mi přestat komolit nick? Děkuji.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Logi, jak jiz bylo nekolikrat receno Suave nejen ze o tom vedela ale tam i "kutala" to rikam jen pro upresneni a at si to zde pritomni prectou ... jinak bych prosil aby nekdo tento post tak do 20 minut smazal at neodbocujeme

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nikdy jsem nikoho nenapadl v souvisloti s mou postavou protože s tím za mnou nikdo nikdy nepřišel.

 

Herní postavy na GM acc jsem zakázal a hned jak jsem zjistil že si to vůbec někdo dovolil dal jsem možnost převést si postavy na herní acc. Turbo dostal dokonce časově velmi omezenou lhůtu. Navíc k tomu portu nebyl žádný důkaz kromě coordů ktreré seděli na jeho verzi.

 

.Nikomu by nevadilo ze si tu postavu Falkon prevedel,ale mel to napsat verejne a ne si ji prevest v tajnosti a byt arogantni kdyz se na to prislo.Skoncilo to tak ze dany gm radci odesel,protoze uz nebyl oblibeny a Falkon se urazil a mel zaminku proc odejit s funkce hlavniho gm.Ta ho uz omrzela a postavu mel,hracum napsal ze nema cas projizdet nekonecne logy.A zase se vse utajilo.
Absolutní nesmysl. A René žádnou vyjímku neměl. Edited by FALKON

Share this post


Link to post
Share on other sites

Takze hosi ctete jeste jednou cituji : tak zakrocila a prikazala to smazat(Falkon za sve funkce neudelal nic,nechal to bezet),otazkou bylo proc nezakrocila drive a drive to vedela. a prectete si hlavne ten konec.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja muzu potvrdit prvni cast hororoveho pribehu o necistem hrani GM teamu jak na lorellinu, tak pozdeji na chimere. Dohoda mezi OG a lorellinem mi je z nama v podobe psane falkonem. Pote kdyz se mi konecne povedlo navazat spojeni i s trunksem, sdelil mi: "narnias by mel funggovat stylem " nebudeme vam do toho kecat "." V dobe uverejneni zpravy o novem lorellinu, na foru informoval, ze pocita s wipem z duvodu celkove spatneho stavu serveru.

Co se melo stat dle me znamych domluv:

1) Odhaleni jsme shnily GM team na lorellinu.

2) Presunuti celeho lorellinu s db, GM teamem a hracskou komunitou na narnias.

3) Vznik noveho lorellinu s cistym a zkusenym GM teamem.

Co se stalo doopravdy:

1) Ano

2) Ne (ackoliv narnias se opravdu rozbehl s jinym projektem)

3) Ne (dle jiz nekolika lidi z duvodu napadnuti serveru hackerem)

 

Jedina vec, ktera nam hracum nebyla objasnena, je traffic, kde trunks tvrdi neco jieho nez Stufka.

Pro me z tech zprav, ktere se ke me dostali, vyplyva, ze trunks zmenil dohodu a poskodil tim neco kolem dvou set hracu.

A u Stufky nevim, jak bych si mel vysvetlovat onen narust trafficu, jenz by byl zpoplatnil hrace ze zahranici a vyrovnat tak jeho udajny narust. Pokud na onom hostingu provozoval i vydelecnou cinost, pak by snad nebyl problem onen narust prozatim zaplatit z techto prijmu.

Bohuzel onoho vyjadreni jsem se dockat nemohl z duvodu jiz zminovaneho utoku hackera potvrzenem vice lidmi.

 

edit: snaha zmirnit emocionalni slozku, nerikam, ze uspesne :)

Edited by outclasser

Share this post


Link to post
Share on other sites
Bohuzel onoho vyjadreni jsem se dockat nemohl z duvodu jiz zminovaneho utoku hackera potvrzenem vice lidmi.

 

vec se ma momentalne tak ze Myra je ted v Praze a snazi se nahodit nahradni server pro hosting a mozna i forum ... musime mu prominout jestli nerozjede forum nebo nevysvetli traffic, protoze je momentalne na hostingu zavisly a jestli ho nerozjede muze skoncit i u soudu ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

FALKONE bez si plakat jinde...zacinate me vsichni srat, nemate vlastni forum, kde budete litovat servery? BEEE BUUU Lorellin je dead, tedka se z toho vsichni poserem...

Share this post


Link to post
Share on other sites
FALKONE bez si plakat jinde...zacinate me vsichni srat, nemate vlastni forum, kde budete litovat servery? BEEE BUUU Lorellin je dead, tedka se z toho vsichni poserem...

ano uhodl jsi nemame ...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Promiňte ale tohle je vskutnu vhodné vyjádření moderátora.

 

podivej se nas vsechny toto strasne zajima, dalsi flame jako s tim mystikem, kdy uz vas to vecne dokazovani si neceho prejde

Share this post


Link to post
Share on other sites
FALKONE bez si plakat jinde...zacinate me vsichni srat, nemate vlastni forum, kde budete litovat servery? BEEE BUUU Lorellin je dead, tedka se z toho vsichni poserem...

 

nebudu spamovat a editnu to jeste jednou

Prvni zasah moderatora Cybe a sprosty jak dlazdiz na verejnem wc, hmm.

Rekl bych, zes jako prvni do toho zacal opravdu flamovat.

Edited by outclasser

Share this post


Link to post
Share on other sites
edit:

Prvni zasah Cybe moderatora a sprosty jak dlazdiz na verejnem wc, hmm.

 

Na tohle nemam dostatecnou zasobu sprostych slov, bohuzel...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Inteligentni moderator zacne flame sam co?

 

Ne inteligentni uzivatel z toho pozna ze tady stejne omilate stejnou kravinu porad dokola...Navic inteligentni uzivatel nemusi plakat na forku :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tady nikdo nepláče. Rohodně ne já. Spíš mě fascinoval Logiho projev který byl z 50% podpora toho co jsem napsal a z 50% absolutní motanice neudálých událostí, které prvním 50ti% protiřečili.

 

EDIT k příspěvku nade mnou:

S Jackalem jsme se začali hádat protože mě vynechali s waritkem při plánování testu antrixu a celé tohle jsme si vyřešili když odcházel a rozhodně neříkal že odchází kvůli mě. Bylo to všecno nesmyslné ale Tobě, který mě z nějakého důvodu nenávidíš od doby co se GoA pohádali s HoA, se to hodí. Zvláštní, že jsi nepřipojil topic kde Jackal píše že odchází a loučíme se ...

ještě edit: Ty si kopíruješ všechno z fóra co se Ti proti mě hodí? Nebo máš zálohované fórum? Je smazané.

 

Omlouvám se za zvolený 'tón' ale to co tu Logi píše mě opravdu pobuřuje.

Edited by FALKON

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ne inteligentni uzivatel z toho pozna ze tady stejne omilate stejnou kravinu porad dokola...Navic inteligentni uzivatel nemusi plakat na forku :)

Inteligentni clovek pochopi ze tady jde i o neco vic ... ze nekdo zautocil primo na server a tohle ma zustat bez ohlasu

Share this post


Link to post
Share on other sites

pokud jste uz doplakali panove rad bych tento topic trashnul popripade locknul...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Inteligentni clovek pochopi ze tady jde i o neco vic ... ze nekdo zautocil primo na server a tohle ma zustat bez ohlasu

 

ja myslel ze s tim uz je kazdy majitel(administrator...) seznamen uz kdyz FREE server zaklada...to tady zachvili budou plakat vsichni: mystik, lorellin...a kdo dalsi?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Add je velice vtipne me obnivit ze zrady neceho co jeste nenastalo, ja zacal s mirou jedant , vubec nic nebylo jeste pevne rozhodnuto.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nechte ho, je na tom teď blbě...A cybe, přestaň mě štvát, myslím to s tebou dobře. Ale takhle se na fóru (a na jabberu ke mě) chovat nebudeš.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

×