Jump to content
  • Announcements

    • Xmat

      Pravidlo pro postování v TTT

      Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
    • Replik

      Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

      Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
    • Aristo

      Příspěvky tam, kde nemají co dělat

      Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
    • Aristo

      Používání spoilerů

      Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  
Sign in to follow this  
jinora

něco jako teamspeak team speak

Recommended Posts

neexistuje nějaký addon pro pokec s ostatními hráči ?? něco jako team speak ??

já zkoušel udělat ventrilo server ale po lanku se ke mě kámoš připojil přes net nám to neělo.

 

neznáte někdo nějaký addon nebo nevíte někdo jak na ventrilo ?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nebo ještě v datadisku přibude možnost Voice Chatu:) (doufám teda,že jsem slyšel správně:-) tedy četl)

 

Voice chat je na offu od verze 2.2....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Datadisk Wrath of the Lich King, by měl vyjít na jaře roku 2008. Do té doby se ve hře dočkáme také integrovaného VOICE CHATU, což znamená, že se můžete přes mikrofon domlouvat přímo ve hře, takže zapoměňte na nějaký Skype, TS, Ventrilo atp.

Zdroj: http://wow.herniweb.cz/index.php?open=wrath_info

 

Informace k 20.8.2007 ...no... Já nvm,tak možná jsem se spletl O:-) popř. špatně pochopil..pokud jo,tak se omlouvám

Edited by chechtula

Share this post


Link to post
Share on other sites
Datadisk Wrath of the Lich King, by měl vyjít na jaře roku 2008. Do té doby se ve hře dočkáme také integrovaného VOICE CHATU, což znamená, že se můžete přes mikrofon domlouvat přímo ve hře, takže zapoměňte na nějaký Skype, TS, Ventrilo atp.

Zdroj: http://wow.herniweb.cz/index.php?open=wrath_info

 

Informace k 20.8.2007 ...no... Já nvm,tak možná jsem se spletl O:-) popř. špatně pochopil..pokud jo,tak se omlouvám

 

Voice chat uz je na oficu fakt dlouho... prave me prekvapuje, ze na freeckach ho nemate.. Nebo mate, ale nefunguje ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na Ascentu snad je (nevim jestli oficialne), ikdyz je delanej fakt divne. Na Mangosu ne, protoze to vyvojari nepovazuji za natolik dulezity, takze v ToDo listu stoji VC HODNE nizko. Ledaze by to udelal nekdo jinej.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Protoze ten post jen oznamuje ze na Ascentu VoiceChat funguje.. Neni to dohadovani se na otravne tema, jestli je lepsi Mangos nebo Ascent

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mno on ten integrovanej Voice Chat ve wowku je stejne na dve veci.. na ofiku se nevyuziva pouziva se tam WT pripade TS.

Share this post


Link to post
Share on other sites

no je to blbý s server Team speak je blbej ten je asi i placenej a na ventrilo si musím hamachi ale to nechtějí používat ostatní a dávat si pevný IP nehodlám,

 

Addon opravdu neni :(

 

a k tomu ascentu je přece jedno jestli to má nějaký věci pro chat nebone zvlášt když je na *****

na serveru jde spíš o GMka a DB hráč stejně nepozná na jakým emu to jede :D (vím že to sem nepatří ale když už se někdo zmínil o tom že tam maj ten chat)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Teamspeak server je zdarma:) Nevím jak tobě,ale mě normálně jde,nic neplatím..Prostě nainstaluješ,nastavíš a jedeš

 

Ne tak uplne .... pozri si licenciu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tak záleží,jeslti používáš Clan nebo public. používám Clan,ten je free..A myslím,že pro server to bohatě stačí,že nepotřebuješ nějaký placený

Share this post


Link to post
Share on other sites
prave me prekvapuje, ze na freeckach ho nemate.. Nebo mate, ale nefunguje ?

 

Tak proč zatěžovat server nějakým zbytečným Voice Chatem? Já osobně raději použiju TS nebo VT.

Nevím jak na MaNGOSU, ale na ascentu je opravdu dlouho. A většina serverů běží na linuxu, s kterým Voice Chat není kompatibilní. Tedy alespoň dříve nebyl. Je kompatibilní pouze s WIN. Ale už to je možná jinak, já se o VC nikdy nějak nezajímal ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

Sign in to follow this  

×