Jump to content
 • Announcements

  • Xmat

   Pravidlo pro postování v TTT

   Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
  • Replik

   Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

   Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
  • Aristo

   Příspěvky tam, kde nemají co dělat

   Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
  • Aristo

   Používání spoilerů

   Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  

World of Warcraft - Development area

Forums

 1. Pokec o všem okolo WoW

  Diskutujme o datadisku, patches a mnoho dalšího.

  24788
  posts
 2. Všeobecná diskuse o vývoji pro WoW

  Všeobecná diskuze týkající se programování a World of Warcraft.

  582
  posts
 3. Všeobecná diskuse o webových stránkách

  Diskuze o portálech, administračních rozhraní a jiných webových vychytávkách pro servery.

  1491
  posts
 4. Práce s modely a úprava klienta

  Upravujete klient a stávající modely? Hledáte rady, jak začít? Zde je to správné místo!

  677
  posts
 5. MaNGOS

  Potřebujete poradit ohledně vytvoření serveru? Máte nějaký šikovný návod?

  52148
  posts
 6. TrinityCore

  Potřebuje poradit s vytvořením serveru na TrinityCore? či máte nějaký šikovný návod pro ostatní?

  17439
  posts
 7. Oregon Core

  Jediný aktivně vyvíjející se emulátor pro patch 2.4.3.

  2857
  posts
 8. Ostatní emulátory

  Diskuse o ostatních emulátorech.

  11079
  posts
 9. Tools

  Různé užitečné prográmky pro spravování serverů.

  2608
  posts
 10. Addony

  Našli jste nějaký pěkný? a myslíte, že ostatním se může hodit podělte se snimi.

  1831
  posts
 11. Servery

  Udělali jste si server ? a chcete se pochlubit ? nebo znáte nějaký výborný server.

  1200
  posts
×