Jump to content
 • Announcements

  • Xmat

   Pravidlo pro postování v TTT

   Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
  • Replik

   Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

   Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
  • Aristo

   Příspěvky tam, kde nemají co dělat

   Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
  • Aristo

   Používání spoilerů

   Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  

Hookyns

Members
 • Content count

  243
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  10

Hookyns last won the day on March 8 2016

Hookyns had the most liked content!

Community Reputation

86 Průměrný uživatel

About Hookyns

 • Rank
  Level 6
 • Birthday 12/05/1992

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 • Zájmy
  AirSoft, Military, PCs, webová tvorba a programování.
  Computer: Call of Duty 4, 6 a 8, Battlefield BC2 a 3, Company of Heroes
  Webová tvorba: HTML, XHTML, CSS, JS, PHP, SQL, Flash
  Programování -> Neučím se ale zvládám: VB.NET, C++, C#, Java, LUA
 • Projekt
  Domácí automatizace

Recent Profile Visitors

7675 profile views
 1. náhrada truice

  Díval jsem se na net a nic jsem nenašel. Takže si editor buď napiš nebo používej Keiru.
 2. náhrada truice

  Takže špatná verze Truice. Jaký máš vůbec server? Pro jaké WoW? WotLK 3.3.5a? Nebo něco z "nových" datadisků? (Pro mě WoW končí WotLKem, ty další datadisky jsou ty "nové" )
 3. náhrada truice

  Strejda google mi řekl, že tento error vyskakuje v případech, kdy aplikace používá ssleay32.dll i libeay32.dll, ale mají různé verze. Takže stáhni ještě libeay32.dll stejné verze a možná to pojede.
 4. náhrada truice

  Ty questy: pokud to zobrazí jen ID a zbytek ne, tak pravděpodobně nejsou kompatibilní názvy sloupců, takže 1.3.6 můžeš zahodit. Tabulky by si vytvořit mohl a mohl by si je nechat prázdné, jen by asi musely odpovídat sloupce, ale je to jedno, protože ta verze není prostě kompatibilní viz questy. 1.3.8.7 Pokud máš normálně nainstalované OpenSSL, tak nevidím důvod, proč by to házelo takovou chybu. Každopádně nepotřebuješ x64, ten soubor je stejně ssleay32.dll ne ssleay64.dll. Normálně to stáhni a vyzkoušej to. Zkus to hodit do složky s truice, případně do windows/system32 a windows/syswow64
 5. náhrada truice

  A máš v databázi ty tabulky, které ti to hlásí? Nevím které tabulky ti to přesně zahlásí, ale pokud by to hlásilo všechny, tak bych čekal, že to začne u A. Takže si spíš říkám, jestli ti nechybí jen locales_ tabuky. Resp. zkus použít verzi 1.3.8.7, jen si musíš stáhnout OpenSSL.
 6. Jak se připojit na server (Warlords of Draneor)

  Já co vím o jednom serveru, tak musíš mít jejich launcher. Je to obdoba Battle.netu, takže se přihlašuješ v tom klientu a ten pak hře předává všechno info.
 7. [Návod]Jak udělat XP víkend

  A tohle už máš vyzkoušené? Až tohle vyzkoušíš a bude to fungovat, tak se můžu juknout na to další.
 8. [3.3.5.A] Addony pro patch 3.3.5a

  Stále to tam je a překvapivě odkazy i fungují (Alespoň co jsem 2 zkoušel) Zkus jiný prohlížeč, měl by si to vidět, pokud to není omezené třeba počtem příspěvků na účtu. ElitistGroup addon pro hodnoty gearu, questy a leveling,hodnoty item levelu Carbonite Tak diky tomuto addonu se ve svete world of warcraft nestrati ani mene skusenej hrac, interaktivna mapa, GPS navigace,navigace v mestech,navigace u questu proste vse co potrebujete na to aby ste se zorientovali kde se nachazi danej objekt co hledate, aukce,posta,banka atd. Dva ze začátku jsem vykopíroval jako důkaz, že to tam vážně je.
 9. [Návod]Jak udělat XP víkend

  Tak jsem se ti na to podíval. Na githubu jsem si najel na současné TC a dohledal jsem ti to. Bylo to cca 10 minut práce. --------------------------------------------------------------------------------- TrinityCore/src/server/game/Entities/Player/Player.cpp na řádku 2401 | Znásobení XP za kill --- najdi // RaF does NOT stack with rested experience if (recruitAFriend) bonus_xp = 2 * xp; // xp + bonus_xp must add up to 3 * xp for RaF; calculation for quests done client-side else bonus_xp = victim ? GetXPRestBonus(xp) : 0; // XP resting bonus /--- +++ přidání, pod najdi if (IsEventActive(EVENT_ID_SEM)) { bonus_xp *= NASOBEK_XP; } /+++ konec přidání ------------------------------------------------------------------------------ TrinityCore/src/server/game/Quests/QuestDef.cpp na řádku 227 | Znásobení XP za Quest --- najdi uint32 xp = diffFactor * xpentry->Exp[RewardXPDifficulty] * RewardXPMultiplier / 10; if (xp <= 100) xp = 5 * ((xp + 2) / 5); else if (xp <= 500) xp = 10 * ((xp + 5) / 10); else if (xp <= 1000) xp = 25 * ((xp + 12) / 25); else xp = 50 * ((xp + 25) / 50); /--- +++ přidání, pod najdi if (IsEventActive(EVENT_ID_SEM)) { xp *= NASOBEK_XP; } /++ konec přidání a nahoru musíš ještě přidat include na game event, aby si mohl použít funkci IsEventActive #include "GameEventMgr.h" ------------------------------------------------------ Jelikož to nepatří do tohoto topicku, tak bych to sem neměl dávat. Měl bych založit nový topic v příslušné sekci. Vyzkoušej to a jestli to pojede, vytvořím nový topic a tento příspěvek upravím.
 10. [Návod]Jak udělat XP víkend

  Mělo by to být stále stejné, jen se může trochu měnit SQL a zdrojáky budou mít asi posunuté řádky. Tohle je pro MaNGOS, ale TC - pokud si pamatuji - vycházelo z MaNGOSu, takže základ je stejný. Oba soubory by měly existovat a měly by být podobné. Návod tu máš. Teď jen hledej. Alespoň se i něco přiučíš. Pokud by se ti nechtělo, tak na zahraničních webech to určo najdeš.
 11. Wow 3.3.5a nejde spojení přes hamachi

  Máš povolené porty ve FW pro realm a world, popř (popř. celý FireWall vypnutý)? A ty se připojít, když do realmlistu nastavíš svou IP Hamachi? Pokud ano, tak mě napadá pouze problém s FW. Jestli ne, máš něco nastavené špatně.
 12. DMZ pro dvě pc ?

  V routeru musíš správně nastavit port forwarding. Pokud máš veřejnou IP, tak se člověk dostane k tvému routeru. Ten pak na základě forwardovací tabulky přeposílá packety podle portů na tebou nastavené IP adresy.
 13. VPS na mieru

  Určo vyzkouším. Ale už teď jsem se zastavil na registraci. Vyplivlo to na mě error "ERROR: Povolené znaky: A-Z 0-9!" a nevím ke kterému políčku patří. Navíc A-Z a 0-9 mě vede k tomu, že nejsou povolená ani malá písmena. Asi se to vztahuje ke jménu a příjmení, ale to je dle mého hloupost. Na co potřebujete jméno a příjmení, když to bez diakritiky v některých případech naprosto mění význam? A doufám, že to neplatí i pro heslo. Pokud ano, tak je to velké oslabení hesla, což u přístupu k VPS, kde by mohl teoreticky běžet i nějaký finanční server, je dost podstatné. BTW, když zadám své jméno a příjmení bez diakritiky, tak už to není pravdivý údaj, přitom požadujete pravdivé údaje. To už je ale spíš slovíčkaření.
 14. Vytvorenie počítačovej poradňe

  Co se toho webu týče... Jen co jsem rozklikl odkaz, myslel jsem si, že jsem na share-rapid. Nepěkná kopie. :/ Beru,.. je to provizorní, ale i tak...
×