Jump to content
 • Announcements

  • Xmat

   Pravidlo pro postování v TTT

   Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
  • Replik

   Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

   Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
  • Aristo

   Příspěvky tam, kde nemají co dělat

   Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
  • Aristo

   Používání spoilerů

   Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  

RIVALKO

Members
 • Content count

  7
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Průměrný uživatel

About RIVALKO

 • Rank
  Level 1

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 1. CATA 4.0.6

  Prosim vas nema niekto DB na Cata ? 4.0.6 na google som už vela hladal ale nič poriadne som tam nenašiel. Prosim vas nema niekto niečo ?
 2. Dobry den chcel by som sa opytat ako funguje registracia na web stranke.. dočital som sa že treba na to DB kde sa to bude ukladat.. neviem ako mam zaačat alebo niečo poradil by mi niekto prosim nejaky hosting free a ake programi na to treba alebo niečo ?? prosim vas Dakujem... za reagovanie na moju prozbu Dik.. =)
 3. Ako začat z Web

  Dakujem Dakujem Panove =D
 4. Ako začat z Web

  paradička dakujem dakujem =D konečne mam čo studovat dalej Dik moc =D de sa na to =D Dakujem moc..
 5. Ako začat z Web

  Dakujem Dakujem... ale ja chcem vedet konkretne to už mam prečitane =D myslel som to tak ze prve sa mam učit HTML potom php a potom css alebo nejaky postup ž čim mam začat a čim mam potom pokračovat =) HTML ako tak viem =D Dakujem...
 6. Dobry den chcel by som sa opytat ako by som mal začat z tvorbou webu.. nejaky postup čo by som sa mal začat ako prve učit ? Dakujem..
×