Jump to content
 • Announcements

  • Xmat

   Pravidlo pro postování v TTT

   Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
  • Replik

   Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

   Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
  • Aristo

   Příspěvky tam, kde nemají co dělat

   Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
  • Aristo

   Používání spoilerů

   Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  

Rookecz

Members
 • Content count

  2
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Průměrný uživatel

About Rookecz

 • Rank
  Level 1

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 1. Počítač do 26 tisíc

  Zdravím našel jsem tento počítat na alze http://www.alza.cz/alza-gamebox-gtx760-w8-1-d1562158.htm#popis A chtěl bych od Vás poradit zda-li rozjede batlefield 3 na fullHD, Nikdy jsem si z komponentů nesestavoval PC.
 2. Hledám sponzora

  Reklamy a podobné věci mě v tom docela omezují a zakázané některé PHP funkce
 3. Hledám sponzora

  Zdravím, jmenuji se Robert a zajímám se o internetovou grafiku a programování, do přítomné doby jsem neměl s hostingem problémy protože jel na mém vlastním počítači (EasyPHP) ale k tomu abych odzkoušel různé scripty potřebuji pevný hosting a proto pobízím ty, kteří vlastní nějaký hosting aby byli součástí mých plánů. Do budoucna bych chtěl spustit svou vlastní browse (prohlížečovou) hru, mé nároky nejsou některak vysoké stačí mi hosting (doména) s FTP maximálně 2GB a MySQL databází ( velikost DB maximálně 60MB ) spokojím se i s subdoménou. Nabízím reklamu na mém webu a když se povede dokopat hru až ke konci ( nebude to samozřejmě jen hra, tvořím také redakční systém, který je z 40% hotov ) tak podíl ze zisku. Menší prezentace, kterou jsem dal dohromady za hoďku, mám spoustu nápadů a zkušeností proto potřebuji dobré zázemí. http://boxing.4fan.cz/ Psát mi můžete: Přímo na stránce, do PM zde na wowresource, skype: Rookecz Pokud nemáte zájem, vyhněte se prosím "blbým" komentářům, či opravováním gramatiky za účelem zesměšnit.
×