Jump to content
 • Announcements

  • Xmat

   Pravidlo pro postování v TTT

   Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
  • Replik

   Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

   Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
  • Aristo

   Příspěvky tam, kde nemají co dělat

   Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
  • Aristo

   Používání spoilerů

   Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  

Czeirne

Members
 • Content count

  958
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Czeirne last won the day on June 26 2009

Czeirne had the most liked content!

Community Reputation

15 Průměrný uživatel

About Czeirne

 • Rank
  Valhalla Awaits Me.
 • Birthday 02/03/1990

Contact Methods

 • Website URL
  http://www.hornsup.cz/proxy

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 1. potřebuji zvuk hlášky "you are not prepared"

  Jop to je ono Dík!
 2. potřebuji zvuk hlášky "you are not prepared"

  Dík, ale mě šlo čistě o zvuk... ne o ID zvuku ve wowku. Wowko momwntálně nemám nainstalované a potřebuji jen tu hlášku třeba v mp3...
 3. Zdravím, našla by se nějaká hodná duše která by mě sem hodila zvuk illidanovi hlášky "you are not prepared" ? na netu je toho dost, ale vždy je tam k tomu přimíchaná hudba... Pamatuju si, že ve wowku tato hláška exostovala jako samotnej zvuk. (dala se spustit příkazem) Dík moc!
 4. Čo ste našli pod stromčekom

  Koupil jsem si iphona a novou bundu. Ale na bramborovej salát + řízek to nemá, to byl dáreček panečku!!!
 5. Veselé Vánoce!

  Pro mě tedy šťastné a veselé nejsou, ale jak chcete... Šťastné a veselé Vánoce vám všem!
 6. Aky je najlepsi Officialny server

  jedno vím určitě, Drak'Thu je nejhorší, tak neudělej osudovou chybu a nechoď tam
 7. problém s mangosem

  ? lordcharles: znovu si vyextrahuj, nebo stáhni DBC...
 8. proč zakládáš novej topic? jeden tu už je ne? http://www.wowresource.eu/index.php?showtopic=7179
 9. C++ programování

  Tak řekl bych že dotyčnej chce C++ zejména kuli MaNGOSu... Ale jak říkám nejdříve si stáhni třeba v pdfko nějakou učebnici a nahlídni na pár kapitol a pak teprve uvažuj o kroužku, bez vyzkoušení je to blbost.
 10. C++ programování

  Kroužek je asi lepší, nicméně bych nejdříve zkusil otevřít knihu a zjistil bych jestli k tomu vůbec mám nějakej vztah aby si pak po druhé hodině nezjistil že to nemá cenu že tě to nebaví a pod... Co se týče knih tak doporučuji Mistrovství v C++ Je pěkně sepsaná a zatím se mě nestalo že bych tam něco nechápal...
 11. War 3 Modely ( Existují Tyhle ??? )

  pěkné kdyb měl někdo modely na starcraft a startrek tak to sem postněte vím že něco takového bylo a zdařilé (ten startrek byl možná na stracrat...)
 12. PhP BB3

  nějak sem přehlédl co si ve foru změnil, nicméně si ho nainstaluj znova a řiť se pokyny při instalaci.
 13. jo dík, nějak sem to přehlédl.
 14. ten tvuj... no píše to : Table 'ip.tab' doesn't exist
 15. no použil jsem tu tabulku "int(11) unsigned" jak si psal.
×