Jump to content
 • Announcements

  • Xmat

   Pravidlo pro postování v TTT

   Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
  • Replik

   Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

   Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
  • Aristo

   Příspěvky tam, kde nemají co dělat

   Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
  • Aristo

   Používání spoilerů

   Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  

Vramen

Members
 • Content count

  11
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Průměrný uživatel

About Vramen

 • Rank
  Level 2
 • Birthday 04/29/1992

Contact Methods

 • Website URL
  http://vramen.estranky.cz

Profile Information

 • Bydliště
  Snový Svet
 1. Minecraft servery

  Ahojte, rád by som sem pridal aj náš server http://minecraft.hpiracing.sk/news.php resp. 3 servery: Live server na ktorom si žijeme Paintball server s kopami máp a hlavne MineZ server, ktorý kopíruje hru DayZ a všeobecne zombie apokalypse hry
 2. Login error

  http://www.edisk.cz/stahni/04074/Server.log_6.55MB.html , server log je veľmi dlhý na to aby som ho mohol dať priamo sem realmd log:
 3. Login error

  realmlist tabulka: mangosd.conf: realmd.conf:
 4. Login error

  Zdravím, prosím o pomoc. Po dlhšej dobe som si vytvoril server ale keď ho spustím (mangosd aj realmd sa spustí bez problémov), potom ako sa chcem lognúť tak mi pri Realm Selection stále ukazuje že je server offline. Ja viem že to tu už tuším bolo riešené, ale nepomohlo mi to. Díkes
 5. Moffeman's Repack WotLK

  Ja to tam dávam tiež cez MySQL Command Line, ale trvá to už 6 hodín
 6. Moffeman's Repack WotLK

  A na akú verziu klienta to je?
 7. mangos 3.0.3.9183

  díky, mal som Net Framework 2.0 ale hento odomňa chcelo až 3.5 ale už to ide THX
 8. mangos 3.0.3.9183

  Mám problém, keď chcem pustiť ten mangosd.exe, tak mi vypíše Spuštení této aplikace se nezdařilo, protože konfigurace aplikace není správná. Tyto potíže lze pravděpodobně vyřešit opakovanou instalací aplikace.
 9. Hackerska hadanka

  Všimli ste si že v tom xxx idú tie bodky iba pri tej čiare a vždy sú z oboch strán?
 10. help (Emerald Dream)

  Na to miesto není .tele Nefreezuje, len ma nechce portnúť Kurňa nemám
 11. help (Emerald Dream)

  Prosím pomoc . Je normálne že mi nejde .go do Emerald Dream? Konkrétne .go 458 -377 92 169 a ani žiadne iné do mapy 169. Používam All-in-one pack od sabatha Neviete mi pls niekto pomocť?
 12. Na jakém serveru jste začínali?

  Ja som začínal na Galfare
 13. Jak vlastně vypadáte v réalu ?

  NEZLAKNITE SA!!!!!!!!!!!! http://www.vramen.estranky.cz/archiv/ifile/87.jpg
 14. Aky caj vam chuti?

  Ja keď už čaj, tak jablkovo škoricový
×