Jump to content
 • Announcements

  • Xmat

   Pravidlo pro postování v TTT

   Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
  • Replik

   Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

   Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
  • Aristo

   Příspěvky tam, kde nemají co dělat

   Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
  • Aristo

   Používání spoilerů

   Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  

Reniezs

Members
 • Content count

  66
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Reniezs last won the day on April 19 2012

Reniezs had the most liked content!

Community Reputation

-5 Nepřínosný uživatel

About Reniezs

 • Rank
  Level 4

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 1. Na projektu jsme velice pokročili diky nabrani novych posil do tymu hledame nyní další členy. za tu dobu jsme přešly z engine Unity 3D na Hero Engine.
 2. V tomto maš pravdu avšak mame v planu vypustit betu ktera bude již plně veřejnosti přistupna. Co se tyče zcela open source o tomto kroku prozatim neuvažujeme.
 3. Abych ti odpověděl, v tom všem máš naprostou pravdu. Sehnat lidi s uvedenýma znalostma je velice obtižne avšak rodí se i takoví jedinci kteří jsou nadanější a rozumi jim lip. Co se tyka projektu Reya víc než to že se jedná o MMO s kombinací plně otevřeného světa ve kterem bude na prvnim mistě aby se hrači plně bavili sdělit prozatim nesmim. Reya neni projektem který potrvá zepar měsícůale odhadujeme koleem 3let protože na něm dělame všichni zdarma a tak mame i vlastni povinnosti ovšem tato doba byla zatim dana na plny vyvoj projektu a jeho plněho běhu. Dale bych rad odpověděl Xmat, doufam že za tu chvili co odepisuji neurazim někoho komu neodepišu. Svět nam tvoří lidé, kteří maji jisté zkušenosti s hrama WoW a UO - Ultima Online. Naš svět bude zasazen do prastare historiee země kdy se její nazev ještě nejmenoval "Země" jak ji zname nyní ale "Reya". Možna každy z nas již něco zaslechl o tom že život na zemi jak jej zname nyni se opakoval co bylo doposud oznameno asi 4krat avšak pokažde diky nějake nam nezname katastrofě zanikl. Proto jsme plně popustili opratě lidem kteří nam tento bajny svět vytvaří a rozkreslují na papíry ktere posleze budou zpracovávány.
 4. AKTUALIZACE 19.4.2012 Reya Online je MMORPG vyvíjené ryze českými a slovenskými vývojáři, kteří se podíleli například na vývoji hry UFO Afterlight. Hru Reya vyvíjejí na platformě Hero Engine, kterou pro své potřeby využívá třeba MMORPG Star Wars: The Old Republic, které vyzdvihlo tento engine mezi vrcholnou špičku pro vývoj tohoto žánru. Tým hry Reya Online se snaží hráči nabídnout především svobodu, která v dnešních MMORPG chybí. Od tvorby postavičky přes frakční boje až po volnost světa. Hráči bude Reya Online nabídnuta ve své základní podobě zcela zdarma. Zároveň bude nabídnut systém mikroplateb, které hráčům umožní ?lidové? rozšíření této základní verze hry o nové doplňky a rovněž přinese týmu finance, které umožní kvalitní rozvoj hry. Odhadujeme, že hra bude při současné rychlosti vývoje spuštěna přibližně za 2 roky. Tým Cybersphere, který stojí za tímto, projektem nyní hledá posily do svého týmu. Programátor - U programátorů je na prvním místě chuť se učit novým věcem. Znalost jazyků C# a C++ je výhodou, protože takoví lidi už mají něco za sebou v programátorské činnosti. Pro práci programátora vyžadujeme znalost jazyka HeroScript nebo HSL určených pro práci v Hero Engine, který využíváme. Více o tomto jazyku se dočtete zde: http://wiki.heroengine.com/wiki/HeroScript . Dále by měl mít chuť dotáhnout práci do konce. Animátor - Animátor by měl mít cit pro animace rozsáhlejších 3D grafických modelů. Hledáme na tento post člověka se znalostmi z předešlých projektů. Klademe důraz na profesionalitu vytvořených animací. Také by měl zvládnout dotáhnout práci do konce. 3D grafik - Pokročilé zkušenosti s některým z 3D grafických programů, například Maya, 3DS Max, Blender, jsou na místě. Grafik musí zároveň mít zkušenosti s texturováním 3D modelů. U 3D objektů, jak u postav, tak předmětů, klademe důraz na profesionalitu. Ano, i 3D grafici by měli svou práci dotáhnout do konce. Tree editor - Vyžadována je pokročilá znalost programu Speedtree, aktuálně s verzí 6. Dále by měl mít cit pro vytváření modelů stromů a jiné flory v tomto programu. Kontakt na mě: E-MAIL: [email protected] ICQ: 469-014-592
 5. Hledáme PhP kodera

  Ano klasika Bindiks normalní rejpal se opět ukázal co tak sleduju zdejší vlakna Mimochodem, to není žadna ostuda někoho proprosit tak tě laskavě žadam nespamuj toto vlákno. Děkuji B30wu1f - dle ceny kterou bys nasadil.. ale neni problem se domluvit.
 6. Hledáme PhP kodera

  Zdravím, jak již topik napovídá hledáme pro server, který naleznete na adrese www.cybersphere.eu člověka který by vytvořil nějake lite administrační rozhranní webu. Každemu kdo by nějak měl chuť pomoct nám s rozjezdem serveru budeme velice vděční. Kontakt na mě: ICQ ( 469-014-592 )
 7. Wordpress - odstranění komentářů

  Díky za radu.. nakonec jsem našel ještě možna i lepši řešení a to tento plugin "Disable Comments". Třeba se to taky někomu bude hodit jako mě.
 8. Wordpress - odstranění komentářů

  Zdravím, dělam na firemnim portalu a potřeboval bych poradit jak se dá odebrat funkce vkladaní komentářů ke strankam i novinkam. Velice diky za rady.. v administraci jsem zkusil u komentařu vše oddělat ale stale je tam potvoraky mam :-(
 9. Maximalně bych rad do toho dal zhruba 6000,- chtěl bych vytvořit jak jednotně web tak forum.. pokud by to za tu cenu šlo.. Kdyžtak je možnost se dale domluvit. Ale jelikož jsem na PhP antitalent a hlavně na toto nemam moc času tak bych byl rad kdyby to zaroveň nahodil do provozu. Vydělek na server bude z placenych funkcí serveru.. jakožto guild trička s grafikou serveru, postavou a guildou.. pak podložky pod myš, hrnečky.. prostě važn profi..
 10. Lidi, vážně by se tady nenašel jakykoliv webmaster který by dokazal něco maleho spichnout? Připadně nějaky profesional který se tvorbou webů živí a měl by zajem o zakazku?
 11. Aktualizace Nově hledáme: Webmaster Grafik Koder PhP, CSS, HTML, SQL GM - Ingame, sprava fora Moderátor - Správa fora Aktualní pohledávka: 1) Hledáme kodera na vytvoření Skriptu, který pomocí zaslané SmS vytvoří v SQL databázi učet. 2) Hledáme grafika na vytvoření grafickeho vzhledu pro WEB a FORUM serveru Cybersphere. Na ceně se domluvime - Kontakt zde přez PM nebo na ICQ 469-014-592
 12. CTDB Arkãnia

  S příchodem nové verze Arkãnia 1.0.0 jsme se rozhodli plně podporovat patch 4.2.0 . Více informací z oficialního POSTU našeho administrátora Flika. REPORT:
 13. CTDB Arkãnia

  Díky za upozornění, už na opravě odkazu a celého "changelogu" pracujeme.
 14. CTDB Arkãnia

  Zdravím všechny příznivce World of Warcraft vývojářský tým Arkãnia velice usilovně pracuje v poslední době na databázi CTDB pro podporované emulatory SkyFire a Trillium. Databaze je veřejně dostupná a mužete ji plně využít pro své free servery. Jen vás tímto žádáme o hlášení chyb v naší databázi abyjsme je mohly opravit a zlepšit zaroveň její kvalitu. Novou databázi vypouštíme každý víkend v "neděli". Vytvořily jsme pro vás "changelog" v kterém budou všechny změny uváděny. Na changelog se mužete podívat zde: http://forums.arkania.net/misc.php?page=changelog PS: Každý kdo by se rád podílel na vývoji databáze je vřele vítán.
×