Jump to content
 • Announcements

  • Xmat

   Pravidlo pro postování v TTT

   Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
  • Replik

   Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

   Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
  • Aristo

   Příspěvky tam, kde nemají co dělat

   Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
  • Aristo

   Používání spoilerů

   Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  

Mazlik

Members
 • Content count

  72
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Průměrný uživatel

About Mazlik

 • Rank
  Level 4

Contact Methods

 • Website URL
  http://
 1. Spiritius [TrinityCore][neplacený]

  Mi nevíme proč nám tolik chodí na stránky lidí Já bych řekl že máme od deffendru daleko, škoda že máme málo hráčů no ale doufám že se to změní, server jede 3 den.
 2. Animace

  To nevím ale je to good;) Doufámže to někdo vědět bude
 3. [Vendor]Tier 4

  AAha tak ot sry.
 4. [Vendor]Tier 4

  update item_template set BuyPrice=400000 where itemset=****; Místo **** napíše id setu takže id setu mága, loska, Druida atd. Je ot decelajednoduché..
 5. Běh hry

  Tak zkus přehrát DB
 6. Váš názor na T8 set.

  Mě se libí vše ale na vzhledu stejně nezáleží
 7. Help no save NPC atd

  Jo nahraj update a pak by to mělo jít
 8. CS 16 obrázek

  99% bez něho bych řek
 9. Proč nejde mys ?

  Jestli umíš číst tak do jiného usb to dával
 10. Proč nejde mys ?

  Já bych jim to vrátil:) Protože to fakt nevím zkus se kouknout do ovládacích panelů.
 11. Skratky ve WOW od A do Z a neco k itemum

  Paráda určitě se bdue hodit, Já sám nevím co co znamená
 12. Já v quice umím trochu dělat ale stačíto Ale jak se k tomu dostaneš tak je to lehoučké jako pírku
 13. Navod jak nastavit loot bosu

  Dobrý návod ale jde to podle mě i jednodušeji.
 14. Existuje to ?

  Největší sranda je že si dáš duel se 70 a ty jsi třeba 40 a za duel ti dá 10 goldů
 15. Existuje to ?

  Proč bug žebrat to se musí umět
×