Jump to content
 • Announcements

  • Xmat

   Pravidlo pro postování v TTT

   Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
  • Replik

   Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

   Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
  • Aristo

   Příspěvky tam, kde nemají co dělat

   Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
  • Aristo

   Používání spoilerů

   Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  

Siden

Members
 • Content count

  46
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Průměrný uživatel

About Siden

 • Rank
  Level 3
 1. MySQL chyba

  stahnul sem si novejsi verzi a vypnul firewall a jde to, dik za pomoc
 2. MySQL chyba

  hledal sem...
 3. MySQL chyba

  Poradil by mi nekdo proc mi to pise ? server server sem delal nekolikrat ale az ted mi to pise toto
 4. [help] Ceny PvP itemu

  neslo by to rychleji ? Takhle to delam , ale je to moc pomaly
 5. [help] Ceny PvP itemu

  Neslo by nejak udelat aby vsechny: brutal veci staly 80g, vengeful veci 70g, merciless veci 60g?
 6. Wrath of the Lich king

  thx za rychle odpovedi
 7. Chtěl bych se zeptat, kde mohu stáhnout datadisk wotlk.
 8. Unban na chat

  Já už ho mam taky celkem dlouho...
 9. nedoporuci mi nekdo neco z vlastni zkusenosti?
 10. cetl sem ze GW je CORPG..
 11. ted hraju na blizzu mam 70 a zbiram Eq
 12. Kdyz koukam na ty screeny tak me to moc nezaujalo
 13. čus, wowko hraju 2 roky, a uz me to moc nebavi. Koukal sem po ruznych hrach a LOTRO me upoutalo.. je tu nekdo kdo hral wow a potom LOTRO?? Doporucuje mi nekdo LOTRO?
 14. Nezná někdo nejakej program kterej mi zmeni format videa na WMV?
 15. [hledám] Damage Metr

  Post Not Found The post you requested cannot be found or no longer exists. The administrator or moderator may have deleted the post.
×