Jump to content
 • Announcements

  • Xmat

   Pravidlo pro postování v TTT

   Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
  • Replik

   Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

   Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
  • Aristo

   Příspěvky tam, kde nemají co dělat

   Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
  • Aristo

   Používání spoilerů

   Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  

Anstriber___

Members
 • Content count

  466
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  5

Anstriber___ last won the day on November 4 2011

Anstriber___ had the most liked content!

Community Reputation

80 Průměrný uživatel

About Anstriber___

 • Rank
  Level 6
 • Birthday 07/28/1994

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 • Bydliště
  Unkown
 • Projekt
  alkazan.eu
 1. Co se doopravdy stane 21.12.2012

  To už je horší než se udusit.
 2. Vtipy, Sranda, Vše co vás pobavilo

  Je pravděpodobné, že konec mayského cyklu v roce 2012 nebude znamenat fyzickou likvidaci Země nějakou přírodní katastrofou, ale počátek nového období civilizace, kdy Gangnam Style překoná miliardu shlédnutí a tím nastane nový internetový věk
 3. Co se doopravdy stane 21.12.2012

  Tak kdybys furt nežral ten wiskas. Tak by to tak hrozný nebylo...
 4. Co se doopravdy stane 21.12.2012

  Až to bude na nule stane se ta nejhorší věc. Henzigo si usere
 5. Začínajúci WOW server

  Proč mám pocit že je to baca:D Ale to je jedno.
 6. [Web] Wotlk Web

  Tak kdyby mí někdo napsal tak to tu hodím mrknu jestli to najdu a díky hodil jsem to na uloz.to ono víš jak jsem to asi kopíroval:D ták jsem i něco mazal a omylem jsem to asi smaznul a nevšiml jsem si stane se no. http://uloz.to/xSjC9xE/lang-rar dal jsem i nový link s lang(celý web)
 7. Kúpim hviezdy

  Myslím že bys měl jít spíše na twinstar forum. jinak na nás to hrát nemusíš my víme kdo jsi
 8. Hľadám Sponzora

  protože to je baca oslíku můj :D:D nick pindo používal už baca to je proof pro anstribera bindik je na řade:P tím že to hodil ten jeho pindo *mail* se prostě chytnul na trapku no:p a vtip na konec je:
 9. Sluchatka

  tady zase někdo trolluje..: já si koupil http://www.alza.cz/hama-pc-headset-cs-408-d111617.htm jsem zatím spokojený mikrofon jde vypnout.
 10. [TC2] Account Manager

  Neumíš číst? nebo si to najdi někde jinde navíc takových manageru je.
 11. Problém v HTML

  Adame ty ses zase převedl:) proč prostě se nepřiznaš bude to lepší pro všechny:)
 12. Holymord.cz shání schopné lidi do týmu

  Jo,jo není nad to si namastít kapsu.Stim konkurzem taky souhlasím taky jsem to zažil
 13. Pozor na uživatele Pandaria

  no konečně taky někdo vidí že Fizzik je taky Adam Chrástek já to už říkal už dávno...
 14. Holymord.cz shání schopné lidi do týmu

  Amune: komunita na Holymordu už je dávno v koprů to sis všimnul brzo:D taky souhlasím s Raxume nemáš tam co nabíziš.
 15. Pozor na uživatele Pandaria

  souhlasím ale přidal bych tam více možnosti jako rodný list,řidičak
×