Jump to content
 • Announcements

  • Xmat

   Pravidlo pro postování v TTT

   Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
  • Replik

   Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

   Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
  • Aristo

   Příspěvky tam, kde nemají co dělat

   Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
  • Aristo

   Používání spoilerů

   Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  

Adeer

Members
 • Content count

  48
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Adeer last won the day on July 3 2013

Adeer had the most liked content!

Community Reputation

-13 Nepřínosný uživatel

About Adeer

 • Rank
  Level 3
 • Birthday 05/29/1993

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 • Projekt
  Žádný
 1. Jméno serveru: Exporal TBC Progressive Web serveru: http://exporal.eu/wow Realmlist: ip.exporal.eu Registrace accountů: http://exporal.eu/acc/?s=registration Emulátor: Oregon Core Databáze: ODB Požadovaná verze clienta: 2.4.3 Místo: Česká republika Uptime: 24/7 Hamachi: Ne Rate: Blizz-like (4x), boost week (8x) Linka: 100Mb/s Server bežící na patchi 2.4.3. Server je čistý bez jakýchkoliv modifikací jako např. Transmog atp.... Hra je postupně otevírána podle patchů jak byly nasazovány na officiálních serverech, jedná se o server progresivní. Jsme v provozu pár dní, tak u nás hraje malá hrstka hráčů, budeme určitě rádi když si k nám přijdete zahrát a zavzpomínat na staré TBC časy.
 2. Trinity 4.3.4 - problem s extractory

  Tady to máš... http://uloz.to/xkCXEvXu/data-rar
 3. Trinity 4.3.4 - problem s extractory

  Dobrá hodím to uploadovat... pak se ozvu //edit cca za hoďku to bude na uložtu.
 4. Trinity 4.3.4 - problem s extractory

  Pokud budeš chtít mohu uploadnout mapy z mého serveru, mám ty nejnovější včetně mmaps... S extrahováním je to trochu zamotaný...
 5. [Help] - Podmínka

  Díky za rady, já už se stím poperu.
 6. [Help] - Podmínka

  Měla by ověřovat sama, někde jsem to četl...
 7. [Help] - Podmínka

  Výměna tokenu, ale zda to zamezí při plném inventáři jsem ještě nezkusil(test budu teprve provádět). Oproti kódu výše je pozměněný, trochu jsem ho pozměnil.
 8. [Help] - Podmínka

  case 1: if (player->HasItemCount(ID,COUNT,false)) { player->AddItem(ID,COUNT); player->DestroyItemCount(ID,COUNT,true,false); player->GetSession()->SendAreaTriggerMessage("Uspesne koupeno!"); player->CLOSE_GOSSIP_MENU(); } else { player->GetSession()->SendAreaTriggerMessage("Nedostatek tokenu."); player->CLOSE_GOSSIP_MENU(); } break; Nějak takto bych to udělal...
 9. [Help] - Podmínka

  Už to mám tak jak přesně potřebuji.
 10. [Help] - Podmínka

  v této části je kontrola zda má tokeny k proměně... { player->GetSession()->SendAreaTriggerMessage("Nemate dostatek tokenu."); player->CLOSE_GOSSIP_MENU(); } zde je část na proměnu jednoho tokenu na druhý... pokud nejaké k proměně má { player->GetSession()->SendAreaTriggerMessage("Uspesne Promeneno."); player->AddItem(999001,50); player->CLOSE_GOSSIP_MENU(); } jenže chyba spočívá v tom že když má token na proměnu vykoná to příkaz player->AddItem(999001,50); a pokud má plný inventář příkaz to vykoná ubere mu to tokeny které chce proměnit a ty druhé to nedá jelikož má plný inventář. Já bych potřeboval poradit s nějakou ochranou aby to výměnu neprovedlo a vypsalo to hlášku například "Nemáš dostatek volného místa v inventáři."
 11. [Help] - Podmínka

  Ahoj lidi, potřeboval bych poradit s částí scriptu kde bych potřeboval nějak zabudovat kontrolu plného inventáře. Code: case 6: if (Token < 50) { player->GetSession()->SendAreaTriggerMessage("Nemate dostatek tokenu."); player->CLOSE_GOSSIP_MENU(); } else { player->GetSession()->SendAreaTriggerMessage("Uspesne Promeneno."); player->AddItem(999001,50); player->CLOSE_GOSSIP_MENU(); } break; Když mám plný inventář tak to tokeny umaže, ale nepřidá ty druhé. Děkuji za radu.
 12. Massive Gaming [TrinityCore] [neplacený]

  realm běžel v test režimu... //edit: Je zajímavý že jsi se ozval... jinak ti asi dlužím omluvu trochu jsem to přehnal minule, tak se omlouvám
 13. Massive Gaming [TrinityCore] [neplacený]

  O reputaci jsem čtyři příspěvky nic nepsal. Poškodit mě vlastně nechce, chce mě na*rat...
 14. Massive Gaming [TrinityCore] [neplacený]

  Poslední co to zkusil byl asi levej. Jo a jaký čtyři posty za sebou? Žádné zde nevidím. Warn aby jsi.... +ego up //edit: Proč sem taháš věci co jsou více jak půl roku staré? Říkáš že ze sebe dělám blbce... ono si ho ze sebe děláš sám, hledáš věci se kterýma mě chceš akorát poškodit. Blbče
 15. Massive Gaming [TrinityCore] [neplacený]

  Navážet se do tebe nepotřebuji, tvá odpověď má alespoň nějaké úrovně. S online hráči byla chyba kodů, což bylo odstraněno. Co se týče upozornění... ale, jako upozornění to tedy neznělo, znělo to jako zvednutí NO. wolf officious ega. Jinak hodně stěstí se ZaPortalem... //edit Peníze mi problém nedělají, potkat tě tak bych ti musel hned něco věnovat to: Wolf: Co třeba napsat nějaký smysluplný komentář a nezačít hned počítat kterých slov v popisu serveru je tam nejvíce? Napsat třeba něco užitečného, hm?
×