Jump to content
 • Announcements

  • Xmat

   Pravidlo pro postování v TTT

   Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
  • Replik

   Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

   Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
  • Aristo

   Příspěvky tam, kde nemají co dělat

   Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
  • Aristo

   Používání spoilerů

   Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  

Nightavanger

Members
 • Content count

  303
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

Nightavanger last won the day on April 22 2011

Nightavanger had the most liked content!

Community Reputation

51 Průměrný uživatel

About Nightavanger

 • Rank
  Level 6

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 1. Baf! a je tu otázka "SRAZ?"

  Umm.. to je ale zajímavé že jsme to probírali před pár hodinami na IRC. Předběžně jsme se shodli na pátku 07.10 v PRAZE. Minimálně Já, Wladass, Zechy, Clou a Hkarta by prej přijeli. Plán by byl takovej sednout si do hospody a pít. Podnik by se vybral ale to je taková poslední věc o kterou by sme se měli starat. Deremi smrdí
 2. Webdesign

  A co takhle abys udělal jen tak nějakej web, třeba jako vlastní portfolium aby lidi viděli že nejseš jen velká huba co si myslí že něco umí o vono prd?
 3. Základ Webu

  No bez PSD je to opravdu na nic. Je to špatně na kódovaný a špatně nastříhaný ^^
 4. Základ Webu

  Chjo, co to je za kód? Proč to děláš přes tabulku a né přes divy?
 5. Jak smazat komplet objecty

  To je pokus o bump? No jedna možnost je prolízt si logy a nějak se dohrabat k tomu jakým ID to začíná a jakým končí a pak smazat přes sql (delete where blabla 1535135 - 1536135 bla)
 6. Jak smazat komplet objecty

  Řekni mu ať si ten bordel uklidí :P
 7. [Videotutoriál] Tvorba webdesignu

  No 10 000,- je cena za licensi která ti umožňuje s tím podnikat, tzn. prodávat to co vytvoříš. Takže jestli chceš tvořit a prodávat to a trhnout na tom slušný peníze (což u tebe nehrozí) tak buď si hraj v Paintu, GIMPu nebo plať.
 8. hodnotenie web dizajnu

  Je to pěkné, vypadá to profesionálně ale pár připomínek tam ode mě bude . Text běhá moc rychle. Pokuď vím tak to má akorát působit jako poutač a upoutávat pozornost na nějakej bod, tím pádem bych běhající text strčil nalevo do novinky jako novinku a nechal ho tam běhat s jednoduchými body a odkazem jen aby lidem na to padli oči. U těch 'balíčků' neni moc na první pohled vidět o jakou rychlost internetu jde, a to bych řekl že je nejdůležitější bod. Tím jak odděluješ ty balíčky těma neklikatelnejma prostorama, mi tam vzniká zase zbytečnej nepřehlednej bordel. 'Doložité oznamy' banner mi tam příjde zbytečný. Šířka horního menu, těla a footeru se neshoduje. Ale jinak co říct no, je to pěkný
 9. Pomoc ohladne Apache

  Skype > Nástroje > Nastavení > Rozšířené > Spojení > Odškrtni 'Použít porty....' > Restartuj PC
 10. Koupím Server

  Sežeň několik desítek tisíc, kup si rackový server od IBM, zaplať někomu ať ti tam dá serverovej linux, dej to do serverovny, řekni jakou linku tam chceš a plať. Pokuď jseš natolik neschopnej že si o tom nedokážeš něco přečíst, tak by ses do toho neměl pouštět.
 11. W3 Server pod linuxem

  Návod jak pro de*ily dělaný, takže bys to teoreticky měl chápat i ty. http://www.codelain.com/wiki/index.php?title=Manual_installation_(Linux)
 12. [Design]Design pre WoW Server

  Jacking, ty to máš nějak zmáklé OP, už jsem ti psal na hulákadle, ten rámeček je kradenej, logo se k rámečku nehodí a právě proto to vůbec není pěkné..
 13. Template

  Projekt jak již řekl Stoner, ty jseš fakt mimo :D Tenhle topic je úplně zbytečnej s úplně nesouvisejícím názvem. Wulfgar i přes tenhle topic se budou nějací hlupáci ptát, nejde o to že by nebyly templaty vidět nebo že by se špatně hledaly, jde o to že ty lidi jsou hloupý a líní.
 14. [Minecraft]McMyAdmin

  Je to jednorázový poplatek.
 15. New server Freya 8x

  Mě je sice po tom prd, ale viditelné místo bývá povětšinou index
×