Jump to content
  • Announcements

    • Xmat

      Pravidlo pro postování v TTT

      Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
    • Replik

      Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

      Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
    • Aristo

      Příspěvky tam, kde nemají co dělat

      Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
    • Aristo

      Používání spoilerů

      Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  
Sign in to follow this  
TommyAnders

Official

Na jakém realmu hrajete?  

43 members have voted

  1. 1. Anketa

    • Drak'Thul
      17
    • Thunderhorn
      1
    • Sylvanas
      1
    • Magtheridon
      0
    • Aggramar
      0
    • Bloodscalp
      0
    • Outland
      0
    • Jiný
      3
    • Free Server
      18
    • Nehraju WoW
      3


Recommended Posts

!V tomto Topiku bych chtěl, aby se tu psalo vše ohledně officiálu a prosím žádný flamewar,posthunt, či jiné (HLAVNÉ ne hádky ohledně Drak'Thul..)!

 

Takže když už tu bylo dost anket, tak i já tu jednu mám :) Asi před týdnem jsem začal hrát na officialu, zatím mám Triální účet, ale včera jsem si objednal Battlechest a měl by dorazit zítra.

 

Já hraju na třeba Sylvanasu s kamarádem, ten realm je anglický a hraje tam dost lidí (je označen jako Full). Takže kdyby se někdo našel kdo tam hraje taky napiště, ať vím o nějakých lidech.

 

V té anketě jsou snad známý realmy pro čechy, omluvte pokud tam není zrovna ten váš. Opravdu čekám, že většina bude na Drak'Thul, ale tam jsem nešel, protože jsem o tom slyšel nedobré věci a hlavně chci být mezi angličtinou.

 

Seznam US / EU realmů: http://www.wowjutsu.com

 

!V tomto Topiku bych chtěl, aby se tu psalo vše ohledně officiálu a prosím žádný flamewar,posthunt, či jiné (HLAVNÉ ne hádky ohledně Drak'Thul..)!

Edited by TommyAnders

Share this post


Link to post
Share on other sites

Drak'Thul ;) ... jsem jeden z mnoha :P

 

EDIT: ale alta mám i na Thunderhornu mno :)

Edited by Gabro

Share this post


Link to post
Share on other sites

Drak'thul Alliance >> Guild: No Way (My gear t6 7/8 :P) - nemam sa preco stazovat ;d

 

Progress:

 

Tempest Keep: The Eye, SSC, Black Temple, Mount Hyjal - CLEARED

 

Sunwell Plateau (25 man)

Kalecgos - KILLED

Brutallus - KILLED

Felmyst - KILLED

Lady Sacrolash & Grand Warlock Alythess - KILLED

M'uru - DOWN 2nd Phase Entropius 98%

Edited by sT@N

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hraju na DT, 2x 70tky a nestezuju si... je fakt ze semtam demence na chatu, ale jinak v poho. Outnumbered teamy v BG krom AV je normálka, ale dá se. Taky bych hrál na ENG realmu, ale kddyž vám na DT hraju kamoši tak je to něco jiného... má to i své ... nekecáte na VT anglicky (jakože plynule moc mluvit neumim, ovladam hodne dobre pisemnou formu) tak si pokecame cesky :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Slysel jsem ze dost lidí (cz, sk) hraje na Shadowmoonu ...a ten v hlasování chybí.

 

nejspis proto, ze se shadowmoon rusi... jinak ja hraju na eu skullcrusher

Share this post


Link to post
Share on other sites

sT@N: pěkně vy! Nevěděl jsem, že Alliance už tam tak dává, kamarád je tam v guildě Impiks. A držim palce na hlavního bosse.

 

LuCaS :-D: To je RP realm že?

 

Ferda: Ani jsem o tom moc neslyšel. Vim jenom o realmech kde je dost čechů a to Drak'Thul a Thunderhorn.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zaujímalo by ma či tu nieje niekto z Black Division sú 60ta najlepšia PVE guilda na na svete :) Myslím, že na progresse majú SP a tiež BT, kto pozerá WoW Hoďku vie ;)

 

K téme... ja hrajem na mystiqu (.org) a nesťažujem sa... raz do týždňa KZ a GL, je to v pohode ^_^

 

Edit: Black Division je horďácka guilda na Drak'thule, pre tých čo nepoznajú.

Edited by Laky

Share this post


Link to post
Share on other sites
Zaujímalo by ma či tu nieje niekto z Black Division sú 60ta najlepšia PVE guilda na na svete :) Myslím, že na progresse majú SP a tiež BT, kto pozerá WoW Hoďku vie ;)

 

K téme... ja hrajem na mystiqu (.org) a nesťažujem sa... raz do týždňa KZ a GL, je to v pohode ^_^

 

Edit: Black Division je horďácka guilda na Drak'thule, pre tých čo nepoznajú.

 

Black Division uz davno dala KJ... a maju uz aj dva legendarne bows Thori'dal... jeden ma Baxik a druhy neviem kto...

SWP chodia a clearnu ho za jeden den od Kaleca az po KJ... maju to ako farmu... BT runy chodia s altami respektive chodia sell runy.. tj clovek si zaplati 20k G, zoberu ho, a moze lootnut napr 1 t6 item...

 

sT@N: pěkně vy! Nevěděl jsem, že Alliance už tam tak dává, kamarád je tam v guildě Impiks. A držim palce na hlavního bosse.

 

tak ako ktora guilda... No Way je momentalne najlepsia Alliance Guilda na DT...btw Dik.

Edited by sT@N

Share this post


Link to post
Share on other sites

Drak'thul - guilda Motion ;) z dlouho dobějšího hlediska nejlepší alianční gilda ;) bohužel nás zastihla krize a No Way nás předhonili.

 

Do No Way jsem byl lákán, ale odmítl jsem =) jelikož jako officer v Motion to mám dobré.

 

Každopádně teď mi dojíždí poslední měsíc a pak si zaplatím až s WoTLK, které mám předobjednané. Teď hraju Warhammer Online.

 

BTW: Taky mám 7x T6. Macku a trinket z Ilidiana ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Drak'thul - guilda Motion ;) z dlouho dobějšího hlediska nejlepší alianční gilda ;) bohužel nás zastihla krize a No Way nás předhonili.

 

Do No Way jsem byl lákán, ale odmítl jsem =) jelikož jako officer v Motion to mám dobré.

mtn konci nie ? tak ako to mozes mat ako officer dobre?

 

 

BTW: Taky mám 7x T6. Macku a trinket z Ilidiana ;)

NO WAY !

Edited by sT@N

Share this post


Link to post
Share on other sites

To jsem nečekal, že všichni jste takhle až na Drak'Thul :) S těmi progressy mě ještě víc lákáte abych expil :D děkuji. Doufám, že si najdu nějakou guildu na Sylvanasu PvE, slyšel jsem tam o české, tak třeba :) Kdyžtak odmigruju.

Share this post


Link to post
Share on other sites
mtn konci nie ? tak ako to mozes mat ako officer dobre?

NO WAY !

 

Motion nekončí ani náhodou :)

 

Nevím, kdo to kdy vymyslel. Stále mám spoustu lidí, který se vráti s WoTLK.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

Sign in to follow this  

×