Jump to content
  • Announcements

    • Xmat

      Pravidlo pro postování v TTT

      Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
    • Replik

      Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

      Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
    • Aristo

      Příspěvky tam, kde nemají co dělat

      Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
    • Aristo

      Používání spoilerů

      Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  
Sign in to follow this  
Aristo

/event/ útok pohromy by Sian

Recommended Posts

Udělal jsem pro hráče na svém serveru "útok pohromy" má to stejný název jako event z offiku, ale je to event o tom ubránit OG a SW. zde přikládám nějaké screeny jenom spawnu příšerek. Na serveru si sami můžete přidělat spawny GO jaké se vám líbý. Obsahuje taky scripty pro castění příšerek. Když jsem ho zapnul na serveru tak horda udělala 2 raidy a celé to vydrtila, ale aliance wipla hned u prvních mobů a pak to hodila na mě že ani event udělat neumím :D Příšerky mají 1minutu respawn aby to bylo obtížné a z bosse padaj mnou vytvořené legendary itemy, jde však jenom a pouze o blbosti...

 

event ke stažení zde: http://filebeam.com/bc63fabe5462808451f8590126be58cb ale poror, scripty se nahrávají do scriptdev2.

tady jsou nějaké screeny z localhostu: http://filebeam.com/7ff98631b99100fd25528d003621b45c

EDIT: screeny jak to probýhalo v OG (v SW se nikam nedostaly..: http://filebeam.com/453517ce613f154c8524e3296f013e38

 

Po nahrátí stačí restartovat server a napsat .event start 555

 

 

P.S. Lootovaly itemy 80100 - 80106, 80060 - 80064. Loot si musíte nastavit sami protože já ho mám blbě :whistling:

Edited by N/P/C

Share this post


Link to post
Share on other sites
do psi diry pise mi to toto

 

#1146 - Table 'scriptdev2.game_event' doesn't exist

tak co s tim uděláme? Nic? Radši napíšeme na wowresource ani mi poradí než abych já musel něco napsat do překladače.

 

Víš co? Zkus si to sám:tady

Share this post


Link to post
Share on other sites

Přidal jsem screeny jak event probýhal i se spawnama GO, prostě se vším

 

EDIT: Dik za snížení warnu :) kdo by chtěl tak mi může poslat screeny jak to probýhalo u vás na mail [email protected] Dik ;)

Edited by N/P/C

Share this post


Link to post
Share on other sites

GJ :) ale podle screenu to nevypadá jako žže útočí pohroma ale že jí ta města patří a dobývají hráči :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
tak co s tim uděláme? Nic? Radši napíšeme na wowresource ani mi poradí než abych já musel něco napsat do překladače.

 

Víš co? Zkus si to sám:tady

 

ja vim co to znamena proto se ptam ne rikal ze to mam nahrat do scriptdev2 tak sem to udelal a todle

Share this post


Link to post
Share on other sites
GJ :) ale podle screenu to nevypadá jako žže útočí pohroma ale že jí ta města patří a dobývají hráči :)

No ano :D v podstatě se tím příkazem spawne spousta příšerek po celém OG a SW a hráči to město musí získat zpět... Já jsem je předem varoval že to spawnu, ale může se to udělat taky z minuty na minutu bez varování... Je tam i příběh, dá se koupit u vendora s názvem Texty

 

Tím příkazem se nespawne jenom OG a SW, ale spawnou se ne největší a nejslavnější příšerky dané frakce, u hordy je to thrall, voljin, rexxar, silvanas, atd... u aliance v goldshire malfurion, velen, tyrande, maiev atd... stačí se podívat :)

Edited by N/P/C

Share this post


Link to post
Share on other sites
:) mám v plánu něco podobného, ale s tím že já si dám práci s WP a časováním tak že pujdou zabít thralla/ali krále (bohužel ted k tomu nemám prostředky..) ale stejně GJ :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dal bych si s tím tu práci taky, ale nemám čas... na way jsem myslel taky, ale to už se mi nechtělo dělat, každé příšerce way... možná až bude čas tak to rozpracuju

 

Kdybych měl zdroj tak by se mi možná chtělo udělat invazi plamenné legie, ale to by bylo moc práce

Edited by N/P/C

Share this post


Link to post
Share on other sites

jede to i na revizi 7227 ?

haze mne to chybu

[Err] 1136 - Column count doesn't match value count at row 1
[Msg] Finished - Unsuccessfully

a mam to teda nahrat do SD 2 nebo do mangose ty tabulky co tam sou v tom souboru 555.txt nejsou v databazy SD 2 ale v Mangosu

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
jede to i na revizi 7227 ?

haze mne to chybu

[Err] 1136 - Column count doesn't match value count at row 1
[Msg] Finished - Unsuccessfully

a mam to teda nahrat do SD 2 nebo do mangose ty tabulky co tam sou v tom souboru 555.txt nejsou v databazy SD 2 ale v Mangosu

Myslel jsem že pochopíte že ty příkazy dole jsou do scripty a ty nahoře do mangos...

Už jsem došel na to proč mi nelootuje boss... nenastavil jsem mu lootID takže stačí nastavit lootID a nastavit loot přes Quice není tak obtížné..

Share this post


Link to post
Share on other sites
Myslel jsem že pochopíte že ty příkazy dole jsou do scripty a ty nahoře do mangos...

Už jsem došel na to proč mi nelootuje boss... nenastavil jsem mu lootID takže stačí nastavit lootID a nastavit loot přes Quice není tak obtížné..

ne ty scripty mam rozdelený ale furt to haže

Share this post


Link to post
Share on other sites

Asi jo, já jsem to teda nekontroloval, ale chvíli po tom eventu byl myslím raid na hyjal a nikdo nic neříkal... pro jistotu se ale podívám. Sice nevím proč by to mělo mazat příšerky s tím disID...

EDIT: tak jsem to ptoběhl a ty příšerky tam asi vážně nejsou, ta instance se sice resetne až za 2 dny, ale nebyla tam ani jena nepřátelská jednotka. Nevím proč to udělalo, ale ten event je 100% nově vytvořený a není nic převzíté. Aby se ty příšerky smazaly tak by v tom souboru musel být příkaz na delete from podle displayID ne? Nic takového tam není. Kdyby jste si to někdo chtěli projít kde jsem udělal chybu tak klidně... Ale kdyby se to mazalo podle disID tak by bylo smazané víc než jenom hyjal...

 

EDIT 14h:

Kountroloval jsem to, a to SQl má s hyjalem tak maximálně společné 2 jména příšerek které jsou i v hylau i v mém event, nic jiného než ty jména ale ty příšerky NEMAJÍ!!! Počáteční guid je 1669770 co že dos vysoké číšlo.. a i kdyby nebylo tak by to nahlásilo duplicate guid a nenahrálo se to. Projížděl to developer a nic tam nenašel... Není možné že si jenom neměl resnuté ID hyjalu? Jak dojdu ze školy tak to zkusím na localhostu a napíšu.

Edited by Xmat
používáme edit

Share this post


Link to post
Share on other sites

Velmi dobrá práce (chtěl sem sundavat warn, ale koukám že Queltalas se o to již postaral ;)).

Všem kterým to nefunguje mohu s jistotou říci, že problém je na jejich straně, zde se jedná o kvalitní a funkční SQL kód.

 

Hejsek: Nevidím tam delete žádnýho moba z hyjalu, prosimtě co to meleš? Prozkoumej to SQL a uzříš, že by ti to nic z Hyjalu smazat nemělo...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Velmi dobrá práce (chtěl sem sundavat warn, ale koukám že Queltalas se o to již postaral ;)).

Všem kterým to nefunguje mohu s jistotou říci, že problém je na jejich straně, zde se jedná o kvalitní a funkční SQL kód.

 

Hejsek: Nevidím tam delete žádnýho moba z hyjalu, prosimtě co to meleš? Prozkoumej to SQL a uzříš, že by ti to nic z Hyjalu smazat nemělo...

Dik, s hyjalem to má společné jenom displayID příšerek co jsou v hyjalu. Udělalo to ještě někomu?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Je to stejný jako na mojem serveru ale jeste jsem promazal ten DUNG v SW a dal jsem tam vlastní npc s kterých padají vlastní itemy a s jednoho hlav. bosse v tom dungu pada item který se da vyměnit v jednom questu,myslím že dobrá věc :)

Edited by Chowkyns

Share this post


Link to post
Share on other sites

Xmat ja vim taky sem si to prohlizel nejsem dement taky ho z niceho nevinim jen je to divne ale jinak dobrá práce

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

Sign in to follow this  

×