Jump to content
  • Announcements

    • Xmat

      Pravidlo pro postování v TTT

      Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
    • Replik

      Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

      Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
    • Aristo

      Příspěvky tam, kde nemají co dělat

      Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
    • Aristo

      Používání spoilerů

      Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  
Sign in to follow this  
rajnik

Prosím lidi poraďte

Recommended Posts

Vůbec nevím co stim je a nejsem sám...!!!! když spustím server a chi jit do hry tak jedine co mi to napise je Connecting..:!!! Porty povolené mám mám i v Sql prepsanou Ip a v Realmu to mam take prepsané...!! Vůbec to nechapu...!! a když to zase vše přenastavím na hamachi sít tak to funguje bez problemu...!! a skoušel to i jeden kluk kterí má svuj vlastní server a servery dělá lidem za určitý poplatek...!! a ten říkal že to taky nechape...Skoušel jsem i vypnout Pc strážce i firewall a stejne to dělá to same..!! tak plsky poradte někdo co stim bud napište sem a nebo namé ICQ...261725876...Dík moc za každou radu budu rád......!!! (neřešte můj pravopis)...=o)

 

:mellow:

Share this post


Link to post
Share on other sites
A veřejnou IP - máš ? xD

Jj veřejnou IP mam..!! ale stejne kdybych ji nemel tak by to mělo mě přihlásit urřitě akorad by se nemohly přihlásit lidi z jineho pc..!!! nebo ne???

Share this post


Link to post
Share on other sites

Přesně tak,a jakou IP davas do realmlistů? Říkáš,že to dáváš všude takže určite i do DB v "realmlist" i do souboru "realmlist.wtf"

Share this post


Link to post
Share on other sites
Přesně tak,a jakou IP davas do realmlistů? Říkáš,že to dáváš všude takže určite i do DB v "realmlist" i do souboru "realmlist.wtf"

jj dal jsem to vsude ale do zadneho souboru ne teda krome toho kam se dava realmlist kdyz chci jit hrat najakejkoly jinj server...!!tam sem to pochopitelne dal..!!

Share this post


Link to post
Share on other sites
Máš nastavené porty ve Firewall i v routeru ?

V routeru jo ale ve firewallu asi ne...jak to mam anstavit..?? ale to stejne nic neovlivni ne???

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jake máš schéma připojení?

Tel. přípojka -> Router -> PC?

Nebo máš modem a za ním ještě router? (Tel. přípojka -> Modem -> Router -> PC).

Na veřejnou IP se nemůžeš připojit jen ty, nebo i ostatní?

Připojíš se přes apache na svou IP? Podle toho nejlépe poznáš, jestli je chyba v nastavení serveru nebo v síti... Doporučuju nainstalovat Xamppa a potom dát do vyhledávače tvou IP... Pokud se ti zobrazí, že stránka nelze zobrazit, je chyba v síti, nebo nastavení TCP/IP...

 

btw: nechápu, proč zakládáš kvůli tomuto problému už asi 3ti topick!

Edited by Dravec

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jake máš schéma připojení?

Tel. přípojka -> Router -> PC?

Nebo máš modem a za ním ještě router? (Tel. přípojka -> Modem -> Router -> PC).

Na veřejnou IP se nemůžeš připojit jen ty, nebo i ostatní?

Připojíš se přes apache na svou IP? Podle toho nejlépe poznáš, jestli je chyba v nastavení serveru nebo v síti... Doporučuju nainstalovat Xamppa a potom dát do vyhledávače tvou IP... Pokud se ti zobrazí, že stránka nelze zobrazit, je chyba v síti, nebo nastavení TCP/IP...

 

btw: nechápu, proč zakládáš kvůli tomuto problému už asi 3ti topick!

Tel->router->Pc...!

 

A nemohu se pripojit ani já..!!ani nikdo..!!

 

a pokažde jsem zalozil topic s necim jinim...ikdyz do bylo v celku stejne...=o) ale predtim sem to chtel helpnout udelat coz uz mam ale nefunguje mi ted se proste pripojit... kdyz mi reknes jak tamty smazat tak je smaznu.,...

Share this post


Link to post
Share on other sites

skus zmenit IP na defeaultni 127.0.0.1 a dej si to do realmu tak zjistis jestli je chyba v servru nebo v tvem pripojeni

Share this post


Link to post
Share on other sites
Tel->router->Pc...!

 

A nemohu se pripojit ani já..!!ani nikdo..!!

 

a pokažde jsem zalozil topic s necim jinim...ikdyz do bylo v celku stejne...=o) ale predtim sem to chtel helpnout udelat coz uz mam ale nefunguje mi ted se proste pripojit... kdyz mi reknes jak tamty smazat tak je smaznu.,...

Psal jsem ti ať to zkusíš přes toho Xamppa a ty tu rozebíráš problém kterého se tento topick vůbec netýká...

Share this post


Link to post
Share on other sites
skus zmenit IP na defeaultni 127.0.0.1 a dej si to do realmu tak zjistis jestli je chyba v servru nebo v tvem pripojeni

jj uz to delam ale nevim jako jak to poznam...=o)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Psal jsem ti ať to zkusíš přes toho Xamppa a ty tu rozebíráš problém kterého se tento topick vůbec netýká...

udelal jsem to a hodi me to tam jako kdyz chci menit nastaveni routeru..!

Share this post


Link to post
Share on other sites
skus zmenit IP na defeaultni 127.0.0.1 a dej si to do realmu tak zjistis jestli je chyba v servru nebo v tvem pripojeni

Přes hamachi mu to jde... takže localhost bude zkoušet zbytečně...

Share this post


Link to post
Share on other sites
udelal jsem to a hodi me to tam jako kdyz chci menit nastaveni routeru..!

OK, takže asi nemáš povolené připojení na svou veřejnou IP...

Běž do:

Místa v síti - vlastnosti - vlastnosti tvojeho připojení - vlastnosti Protokolu sitě internet (TCP/IP) - upřesnit - do okýnka Adresy IP Prřidej svoji veřejnou IP + masku (255.255.255.0) - Klik na přidat - Potom restartuj internetové připojení (stačí kliknout na sít a dát odpojit/připojit).

 

Potom zkus znovu napsat do vyhledávače tvou veřejnou IP... Musíš mít ale v control panelu XAMPPu zapnuté apache....

Share this post


Link to post
Share on other sites
udelal jsme to stou 127.xxxxx a jde to normalne...!

No tak jak uz sem rek nejkde je proste spatne zadana IPnebo ani nevis ze ji nemas verejnou.....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dotaz na něco co je ve FAQ.

Takováto chyba nění možná, pokud děláš vše podle návodu. Způsob tvého vyjadřování je odstrašující, když už, používá se jeden vykřičník a ne 3 a vůbec, vykřičník nemusíš použít. Naopak, v dotazovacím topiku bys je rozhodně neměl používat.

 

A tvůj warn log taky o tobě asi něco svědčí. Protentokrát bez warnu, ale zamysli se nad svým přístupem a zkontroluj zda máš vše podle návodů.

 

 

EDIT:

Zadej do realmlistu "set realmlist localhost" a do realmd>realm>IP(nebo host, nevim jak to tam presne je)=127.0.0.1

Edited by Xmat

Share this post


Link to post
Share on other sites
OK, takže asi nemáš povolené připojení na svou veřejnou IP...

Běž do:

Místa v síti - vlastnosti - vlastnosti tvojeho připojení - vlastnosti Protokolu sitě internet (TCP/IP) - upřesnit - do okýnka Adresy IP Prřidej svoji veřejnou IP + masku (255.255.255.0) - Klik na přidat - Potom restartuj internetové připojení (stačí kliknout na sít a dát odpojit/připojit).

 

Potom zkus znovu napsat do vyhledávače tvou veřejnou IP... Musíš mít ale v control panelu XAMPPu zapnuté apache....

Dík ale nevim kde si vycucam to Místa v Síti

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dotaz na něco co je ve FAQ.

Takováto chyba nění možná, pokud děláš vše podle návodu. Způsob tvého vyjadřování je odstrašující, když už, používá se jeden vykřičník a ne 3 a vůbec, vykřičník nemusíš použít. Naopak, v dotazovacím topiku bys je rozhodně neměl používat.

 

A tvůj warn log taky o tobě asi něco svědčí. Protentokrát bez warnu, ale zamysli se nad svým přístupem a zkontroluj zda máš vše podle návodů.

 

 

EDIT:

Zadej do realmlistu "set realmlist localhost" a do realmd>realm>IP(nebo host, nevim jak to tam presne je)=127.0.0.1

Tak sry....

 

A to jsme udelal a normalne me to pusti do hry

 

+25% warn - doublepost

Edited by Xmat

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dotaz na něco co je ve FAQ.

Takováto chyba nění možná, pokud děláš vše podle návodu. Způsob tvého vyjadřování je odstrašující, když už, používá se jeden vykřičník a ne 3 a vůbec, vykřičník nemusíš použít. Naopak, v dotazovacím topiku bys je rozhodně neměl používat.

 

A tvůj warn log taky o tobě asi něco svědčí. Protentokrát bez warnu, ale zamysli se nad svým přístupem a zkontroluj zda máš vše podle návodů.

 

 

EDIT:

Zadej do realmlistu "set realmlist localhost" a do realmd>realm>IP(nebo host, nevim jak to tam presne je)=127.0.0.1

Na localhostu mu to jde, už to psal... Navíc když mu to jde přes hamachi tak je zbytečné localhost zkoušet...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dík ale nevim kde si vycucam to Místa v Síti

To je vtip? Pokud ho nemáš na ploše, tak ve startu... To nemá cenu, nejdříve se nauč dělat s pracovním prostředím windows...

 

+25% warn - doublepost

Edited by Xmat

Share this post


Link to post
Share on other sites
To je vtip? Pokud ho nemáš na ploše, tak ve startu... To nemá cenu, nejdříve se nauč dělat s pracovním prostředím windows...

sry ja myslel ze ces abych to hledal nekde na netu ne v Pc to vim kde mam =o)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

Sign in to follow this  

×