Jump to content
  • Announcements

    • Xmat

      Pravidlo pro postování v TTT

      Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
    • Replik

      Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

      Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
    • Aristo

      Příspěvky tam, kde nemají co dělat

      Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
    • Aristo

      Používání spoilerů

      Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  
Sign in to follow this  
lukas7533

[Legendary]Enjayce's Ultimate 3.1.3 Trinity Repack

Recommended Posts

BIG UPDATE

 

Enjayces Ultimate 3.1.3 Trinity Repack v2

 

 

Features

All Ulduar items

All Furious Gladiators Gear and Weapons

All Valorous t8 and Conquerors

All gear trinkets and weapons from Ulduar

Stable core with built in Amazing Scripts

All spells work

Working Wintergrasp

Mini Manager site for Trinity

Working and set up AHBOT

ULDUAR SPAWNED- With waypoints and loot tables..etc

30% bosses scripted in ulduar

Argent Tournament Spawned

All 3.1.3 quests been added

Updated Trinity Core to rev 4314

Account create can be done by the core. type create account account pass

 

This is by far the best 3.1.3 core.

 

Intructions:

1. Go to "server" open Apache and Mysql

2. Go to Trincore and go to "tools" copy the program "ad' go to your 3.1.3 wow folder and paste and then run ad and take the "Maps" and "Dbc" folders to the "Trincore" folder

3. Run "Trinitycore" followed by "TrinityRealm"

4. Go to your net browser type 127.0.0.1 and register a character.

5. I didnt set it for automatic lich king so go to ur navicat sqlyog or w.e you use and change it to expansian 2. and make your self a lv 5 gm.

 

Download:

http://filebeam.com/935540e8090817bd69edbc27d585dd14

 

-a few things to note-

I forgot to update the Character DBS so, click here to download the sqls to run- Execute them in the char db

http://filebeam.com/3ebc626a335f3496c1cbc8a4f9ff3f8a

 

 

Below is Screen shots

 

 

 

 

 

 

 

Thanks to:

 

Trinity Core Devs

YTDB Devs,

Myself for compiling and editing the db for the extra ulduar items not in the udb database,

Ac-web for the Server set up

Mmowned for letting me post this repack for you kind people.

 

 

zdroj : ac-web.org

 

 

 

Edit : nikdo to nestahujte kromě ulduaru je to rapck na dvě věci

Edited by lukas7533
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

tý jo ses dobrej teda :D proč to sem dáváš když to je na 2 veci ? :D

Všiml sis toho Edit:??Tvl nejdřív to sem vrazim aby to mohli ozkoušet ostatní ne?

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

a je tam danej loot na naxx ?? a ostani dungy ??

Jeziz lot je lehky udelat...Lukas neudelal jsi zadnou paci jen si to sem skopcil... ale GJ

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeziz lot je lehky udelat...Lukas neudelal jsi zadnou paci jen si to sem skopcil... ale GJ

hmm tak udelej celej naxx diz je to tak lehky... jak normal tak heroic ... jak rikas ze bys to dal za 5 min to bych tě chtěl vidět... :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ahojte,mohl bych někoho poprosit kdyby vydumpoval World toho repacku kdo to má ? na mně tam toho je moc ja bychse vtom stratil ... :( mám 15 monitor a prd vidím,jsem rád že vubec něco opravdu moc prosím.

 

Něják jsem se o to pokoušelale 70% tabulek mám prázdných,prosím pošlete mi to někdo.

 

Nebo mi prosím aspon poradte které Sqlka mám použít, vubec se v tom nevyznám.

 

Fakt moc bych byl vděčnej.

Edited by Svoby009
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

hmm tak udelej celej naxx diz je to tak lehky... jak normal tak heroic ... jak rikas ze bys to dal za 5 min to bych tě chtěl vidět... :rolleyes:

Hele frájo ja vím ty si ten nejlepší za 5 minut bych to neměl, ale udělal bych to

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

Sign in to follow this  

×