Jump to content
  • Announcements

    • Xmat

      Pravidlo pro postování v TTT

      Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
    • Replik

      Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

      Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
    • Aristo

      Příspěvky tam, kde nemají co dělat

      Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
    • Aristo

      Používání spoilerů

      Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  
Sign in to follow this  
B30wu1f

[Hledám] Osoby pro Server

Recommended Posts

Dobrý den,

Chystám se založit server a hledám pár lidí na pomoc s provozem, ale též i s Finanční výpomocí.

Hledám lidi velice kompromisní, uvažující a normální, schopné dělat a nemusí být moc ve hře nebo na serveru.

Server, který by se pronajal by byl virtuální s konfigurací :

CPU - 1 x 2,5 GHZ

RAM - 2048MB

PROSTOR - 10GB

PŘENOS DAT - neomezený

PŘIPOJENÍ - 100Mbit

Linux - Ubuntu/debian ( ale myslím si, že by bylo lepší ubuntu)

 

Kvůli Zachování originality serveru bych zde nechtěl moc prozrazovat, doufám, že to pochopíte.

Snad jen mohu říci, že hodlám udělat server s datadiskem Wrath of The Lich King.

A Emulátor: TrinityCore2

 

Mám i web, který by se dal použít a to jest: http://nextron.ic.cz/web-zkouska

 

Co mohu nabídnout?

Kvalitně udělaný svět warcraftu, časté updaty, opravy, a hlídání hráčů proti hackingu a jiným nepříjemnostem,

Gamemaster pozici, pokud budete chtít tak i jen VIP pozici.

Pokud byste chtěli mohli bychom pořádat srazy GM Teamu a hráčů.

Interaktivní PVP battlegroundy.

C++ a SQL scripting.

 

Pro Sponzory:

Jakákoliv reklama na webu, pokud chcete tak i ve hře.

Přístup ke všemu, i k rozhodování co bude se serverem..

Zápis do Teamu.

 

Pokud bude mít někdo zájem napište mi prosím na icq: 399-126-446 a nebo na e-mail: [email protected] a nebo do PM zde na fóru.

Děkuji

 

1.edit: pár úprav

2.edit: nesmím být tolik důvěřivý . .. :unsure: locked

Edited by B30wu1f

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kritika prichádza:

 

  • Podľa toho, čo som pochopil nemáš zatiaľ absolútne nič, okrem pekných snov
  • Vlastne hľadáš sponzora, ktorý by ti to zaplatil, ale poviem ti, že je oveľa lepšie, ak prejdeš hneď k veci ako keď to takto omieľaš a človek má z toho šalát
  • Vopred nechcem zhadzovať plány, ale originalita serveru? Chcel by som vidieť, čo iné by si priniesol ako to, čo už má stovka serverov
  • Web nie je ani trocha fantasy, čo mimochodom až tak nevadí, ale Hi-Tech webom a Fantasy serverom si vlastne protirečíš
  • Môžeš ponúknuť kvalitne urobený svet? Kto ho urobil? Snáď nie ty? Všetko čo si povedal od updatov až po antihack je práca developerov prevažne zo zahraničia a využíva ju stovka sk/cz serverov
  • GM zrazy sú len matná predstava. Možno si hovoríš, našetriť tisíc korún, napísať novinku a oni prídu, ale je to úplne inak, organizácia ti zaberie dni, týždne a urobiť nejaký zraz, aby ti tam prišiel niekto aj z iného mesta ako je to, v ktorom sa zraz koná, na to potrebuješ veľkú komunitu hráčov a čo je dôležitejšie, GM, ktoré má chuť a hlavne vek na to, aby ho mamka pustila na zraz
  • Interaktívne PvP Battlegroundy? Tak toto by si mal vysvetliť, bg predsa funguje úplne na každom serveri
  • Nechať sponzora rozhodovať o chode serveru? Prepáč, ale to je skoro to isté, ako keby som povedal farmárovi, nech rozhodne aká platforma sa bude používať pri tvorbe programu

 

 

Týmto som ti nechcel nejak ublížiť na citoch, len si treba najprv poriadne rozmyslieť čo to vlastne píšem. Ja veľmi dobre chápem, že mať vlastný server je dosť trendy v tejto dobe a chce to každý mladík, ale prečo by ti niekto mal platiť server, keď z toho bude mať len reklamu na webe, na ktorý príde 50 ľudí za deň (odhadom..). Skús sa vžiť do kože nejakého podnikateľa, ktorý vlastní serverhousingovú firmu a dostaneš takúto ponuku. Keď sa vžijem do tej kože ja, asi by som od smiechu sotva lapal po dychu (bez urážky). V skratke, máš ešte čo dolaďovať.

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

No podle mě ten pc je slabý, jedem skoro natom stejném a nicmoc... neukamenujte mě hned, ale podle mé skušenost to tak je :)

  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nechci nějak prudit, ale Angelo má ve všem pravdu co napsal, každý má sny, ale abys ty sny uskutečnil musíš něco dělat a podlě mě založit velký projket nedokážeš procházel jsem si tvé témata a stačí mi jen jak sis hledal místo GM

 

Dobrej den,

Je mě 15 let a strávil jsem u WoW (TBC) hoodně času :-).

nedávno jsem začal dělat GM. Jsem pohodový mladík, který má smysl pro humor. Naučil jsem se taky příkazy (někdy nejaký vypadne, ale to se stavá)

a hledám server na kterém bych mohl dělat eventy, různě pomáhat lidem (samozřejmě že ne rozdávání itemů na počkání atp..), také umím pracovat v quice(u) jako je např .:questy, tvorba npc/itemů/objekty se zatím učim.

strávím u WoW 4-5 hodin, takže bych byl aspon každý den online.

 

EDIT: Nemyslím tím, že nic neumíš, ale že tvoje vyjadřovaní je trošku pod urovni.

Edited by Apixx

Share this post


Link to post
Share on other sites

btw koukni na datum, ty si myslíš že jsem se za tu dobu nic nenaučil? se hodně pleteš.

 

1.edit: píšu to tak, aby lidi rozuměli (nejen ti chytří, ale i ti kteří nejsou moc chytří)a myslím, že tady rozebírat můj starý post je k ničemu..

Edited by B30wu1f

Share this post


Link to post
Share on other sites

Podla mna je ten server dost slaby, podla skusenosti inych srv... RAM z 2GB aspon 4GB alebo 6GB(optimalne) a HDD 10GB priestor je zaloste malo... este nemam svoj srv hotovy (mam slaby pc, to hej, len skusam :)) ale len par veci ku srv mi zabralo cez 3GB a ked tam budes postupovat so zalohamy a podobne, to miesto ti nebude stacit, budes musiet kupit novy HDD, co stoji dost penazi...

Ale projekt sa mi paci, ale ze sponzor ma o vsetkom rozhodovat a vsade mat pristup, blbost :) sry ale potom kto je admin ? sponzor alebo ty... a hlavne treba pre zaciatok zo svojho platit, pripravit VIP system a urobit akcie na prilakanie hracov...

Ako Angelo vravel... vzitie sa do koze sponzora je fakt hrozive... Ale aby som ta neodradil, prajem GL nech sa ti vsetko podari ;):mid_bow_arrow::mid_sword::mid_pickaxe:

Share this post


Link to post
Share on other sites

já ti především děkuji, s tím HDD je to tak že se pronajímá každá GB za 25 kč měsíčně, takže není problém :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zdravím , už jen od skušenosti říkám že ten server je dost silný nato aby utáhl takovou pěknou 100 lidí :) znám servery které jely na windowsech 2 Gb ram a procesor něco kolem těch 2.4 Ghz Quad core takže si myslím že pro začátek opravdu ten server stačí a to hdd je opravdu na zálohy málo stím souhlasím jinak hodně štěstí při hledání.. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

Sign in to follow this  

×