Jump to content
  • Announcements

    • Xmat

      Pravidlo pro postování v TTT

      Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
    • Replik

      Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

      Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
    • Aristo

      Příspěvky tam, kde nemají co dělat

      Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
    • Aristo

      Používání spoilerů

      Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  
Sign in to follow this  
Evedeff

[Hledám] Deffender GM post

Recommended Posts

Dobrý den , už podle topicu můžete vidět , že nabízím jedno volné místo GM.

Konkrétně se jedná o server Deffender BG 2.4.3 (Instant 70) .... v průměru něco okolo 500-600 hráčů => www.deffender.herniserver.cz !

Nehledám žádného Sql devolpéra ani php programátor , ale obyčejnou osobu s kapkou skušenostmi z commandů na TC (Trinity Core).

V první řadě bych chtěl aby osoba aspoň trošku věděla jak to na serveru chodí , co a jak..

Přihlášky bych prosil psát přímo sem. Na zprávy z e-mailů , icq , skype či jiných komunaktivních programů neodpovídám.

Pokud-li předem víte , že jste tvrdě Extrovetní Cholerik , tak se ani nesnažte o úspěch.

 

Děkuji za pozornost a doufám , že jsem nenapsal nic prohřešujícího vůči WoWresource pravidlům , pokud-li ano , tak prosím adminy či moderátory fórka o úpravu nebo upozornění. S pozdravem Eventer , realm admin deffenderu 2.4.3 ;)

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jinak jsem zapoměl dodat , že gm plvl na našem serveru neobsahuje příkazy .additem , .learn , .npc additem a pod. z důvodu zabránění supportu.

Jelikož v momentální době nemáme gm logy , což nás trošku omezuje. Pokud-li bych byl nadmírně spokojen (samožrejme i hráči)... po delší době působení na deffenderu , tak by mohl štastlivec co vyhraje tento ''konkurz'' obdržet i nejvyšší plvl právě s těmito příkazy.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Já mám zájem.Na icq:577108851 diky.

Promiň , ale konverzaci na icq se vyhíbám.

Buď napiš přihlášku sem nebo hoď odkaz na topic jako pánové před tebou , kteří to mají z cela vzorově ;)

 

edit1 :

s těmi příkazy nemám žádné problémy

To by bylo dobré , jinak bych ti nemohl s místem vyhovět.... snad mě dobře chápeš , jde mi dost o celkový běh serveru. ;)

edit2 : Ať vyhraje ten nejlepší , všem držím palce i sobě , abych dobře vybral.... zatim jsem viděl jenom 2přihlášky a dost mě oslovili svou ''Sympatií''. Zítra sem nakouknu a uvidím jaké má toto místo ohlas. Prozatím , pěknou noc,

Edited by Evedeff

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zdravim já se jmenuju Martun Komor , Je mi 17 let chodím do SŠ wow hráju 3-4 roky Znám přizaky ovládam 98% Mangos/trinity , bydlim ve Hradec Kralove , Mám rád udelat Event , deně sedim u PC 4-5 hod o vikendu 5-10 hod Tak že mam čas hrát wow , Budu aktivní GM , Nebudu supportovat pomahat hračum. Dekuji.Více info na email:[email protected]

Edited by iverson
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
Přihlášky bych prosil psát přímo sem. Na zprávy z e-mailů , icq , skype či jiných komunaktivních programů neodpovídám.

 

iverson skus si to docitat...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hodně štěstí při výběru, jelikož vím, že na dobré GMka tam máte celkem smůlu. Někdo neustále odchází, někdo supportuje, tak ať se vám to konečně povede B)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hodně štěstí při výběru, jelikož vím, že na dobré GMka tam máte celkem smůlu. Někdo neustále odchází, někdo supportuje, tak ať se vám to konečně povede B)

Děkuji. Je pravda , že se nám při výběru GMek poslední dobou nedařilo, ale doufám , že se tyto časy změní. Chyba je , že dáváme možnost stát se GM i normalním hráčům (a old school hráčům) na deffenderu. Hráči , kteří vás dlouho znají a dovolují si na vás ž přátelství výrazy typu ''Ty vole'' , ''Hej ty si fakt kokot ale:D'' si pak na gm postu vyskakují a ignorují vaše upomínky , příkazy a situaci pozic jednotlivců. Většinou to končí Gm downem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Taky co tak vím, tak dáváte plvl 4 skoro každému, když to tak řeknu, pobudovy. Já bych spíše začal menším plvlem a až by se otestoval, tak by teprve dostal vyšší -> můj názor.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

člověka co ti řekne "hej ty jsi fakt kokot ale", bych na GM post nevzal ani na hamachi serveru.

 

Jinak jestli bych mohl poraďit doporučil bych Quela, ne protože je Mod. nebo tak, ale Steva už z jednoho serveru vyhodily za support, nevíš, jestli to udělá zase, to určitě do přihlášky nenapsal co ? ;).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Taky co tak vím, tak dáváte plvl 4 skoro každému, když to tak řeknu, pobudovy. Já bych spíše začal menším plvlem a až by se otestoval, tak by teprve dostal vyšší -> můj názor.

Jde o to , že deffender má 3realmy na jednom realmlistě. Z toho plyne to , že když máš gm lvl na jednom realmu , tak máš i na ostatních (ale jsme domluvený , že si gmka nebudou lézt na jednotlivé realmy a budou si hledět svého). Jediný 2.4.3 tbc server bohužel nemá logy , takže jsme to udělali tak , že na druhých 2realmech má většina gmek plvl 3 a na 2.4.3 jsem všechny commandy přemístil na plvl 4 a 5.

Z toho všecho vyplívá , že se gmka z ostatních realmů nemůžou u nás dělat bordel (ti moji hoši sice můžou , ale tam si to už ohlídávaj logy , kteří mají i obyčejní hráči k dispozici) ;)

 

Jinak děkuji , že mi pomáháte s výběrem. Ano , Quel mě hodně zaujal... nic méně uvidíme , třeba přijdou i lepší přihlášky :-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Omlouvám se za offtopic, ale musím reagovat na addanose:

Na žádném serveru jsem nesupportoval, nevím kde jsi to slyšel, ale prosím tě o to, aby jsi to dál neroztruboval, dokaď si to řádně neověříš.

Taky by se ti určitě nelíbilo, číst o své osobě pomluvy a drby, které vůbec nejsou pravdivé.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nevím jak to bylo, nechci mu nějak kazit pověst, ale pokud by se to prokázalo jako pravda, tak by steve asi nebyl nejlepší volba pro realm bez logů. Opakuji, pokud by se prokázalo, že to je pravda.

 

+ jak dlouho tenhle "nábor" bude?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nevím jak to bylo, nechci mu nějak kazit pověst, ale pokud by se to prokázalo jako pravda, tak by steve asi nebyl nejlepší volba pro realm bez logů. Opakuji, pokud by se prokázalo, že to je pravda.

 

+ jak dlouho tenhle "nábor" bude?

Ještě dávám šanci dalším lidem , co si tohoto topicu doposud nevšimnuli. Možná dnes večer ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ahoj Eve,tady je Freedoom , myslím ze si mou prihlasku cetl na foru Deffenderu. Já bych o to místo porad stál. Prikazy umim nazpamět , a GM jsem uz 2,5 roku. Jelikož na Deffenderu hraju dlouho tak to tam znam celkem dost :)E-Mail je [email protected] nebo [email protected] kdyby něco :)

Edited by Erbinho

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ahoj také bych měl zajem stát se GM.

Znalosti:

Příkazy(trinity,mangos). Oboje a velice dobře.

Čas:5+ hodin denně.

Momentalně jsem pryč,ale zítra přijedu a doplním. Ahoj

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ahoj také bych měl zajem stát se GM.

Znalosti:

Příkazy(trinity,mangos). Oboje a velice dobře.

Čas:5+ hodin denně.

Momentalně jsem pryč,ale zítra přijedu a doplním. Ahoj

Tak jsem se rozhodl , zítra v ranních hodinách (jestli na to nezapomenu) podam vyhlášení ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Queltalas vyhrává ''nábor'' gratuluju... přidam si tě na icq a napíšu.

Ty , které jsem sklamal bych chtěl upozornit , že nemají ztrácet náladu... místa neni nikdy dost ;)

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ahoj chtěl bych se stát u vás GM..

 

 

Znalost příkazů : Příkazy umim velice dobře všechny si je pamatuji

Kolik mam času: U wow sedím 7hodin denně hned jak přijdu ze školy tak do 22:00

Jak bych pomohl : Zabranil bych bugů v arenach , jelikož jsem šel Areny s jednim kamošem a z ničeho nic se nam otevřela brana a byly jsme dřív u nich než mi u nás

 

To je asi vše kdyžtak mi napiš PM nebo do topicu diky

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

Sign in to follow this  

×