Jump to content
 • Announcements

  • Xmat

   Pravidlo pro postování v TTT

   Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
  • Replik

   Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

   Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
  • Aristo

   Příspěvky tam, kde nemají co dělat

   Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
  • Aristo

   Používání spoilerů

   Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  
Sign in to follow this  
miomu

Bear Forma

Recommended Posts

Zdravím všetkých, tak ma napadlo jedno riešenie, je nás tu určite dosť čo nevieme robiť s DBC.

Prečo jednoducho neopraviť Bear Formu cez tabuľku spell_disabled .Viem že to nieje ako cez DBC ale aspoň niečo :D

 

Stačí akurát zakázať passivu bear formy a talentu heart of the wild.

 

 

Passivka bearu 9635

Passivka talentu 24899

 

Potom stačí už iba reštart a bear funguje :D

S sicknessom je to to samé

ID 15007

Edited by miomu
 • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Promin mi to ale tohle se mi jevý jako uplná blbost. Protože jak zakážeš passivku tak tím bear forma stratí všechny + :D pak je zbytečné ji vůbec používat. Opravte mě pokud se mýlím :)

 • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Promin mi to ale tohle se mi jevý jako uplná blbost. Protože jak zakážeš passivku tak tím bear forma stratí všechny + :D pak je zbytečné ji vůbec používat. Opravte mě pokud se mýlím :)

co take Stratí ? veď keĎ upravíš v DBC tiež nebude dvýhať HP tu to spraví to same, a je to aj dočasné riešenie pre začiatočníkov :D

Spelly v bear su funkčné.A písal som že to nieje ako v DBC. :)

Edited by miomu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobře dejme tomu hp :D jenže v DBC sundáš jenom hp. Ačkoliv když zrušíš passivku tak bear forma má i jiné bonusy než životy (AP, armor) timhle zákrokem toho více pokazíš než opravíš protože jakmile tohle uděláš tak pošleš bear formu uplně do kytek. Toť je muj názor

 • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

Sign in to follow this  

×