Jump to content
  • Announcements

    • Xmat

      Pravidlo pro postování v TTT

      Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
    • Replik

      Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

      Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
    • Aristo

      Příspěvky tam, kde nemají co dělat

      Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
    • Aristo

      Používání spoilerů

      Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  
Wysko

Konecne funugjuci Flying Mounti v Azerothe!!! CITAJTE!

Recommended Posts

chapu tomu dobre, ze tady jsou jen mounti, ale nove rasy nefunguji? Diky!!!

 

ee, chapes tomu velmi zleee, outland ide, ale dark portal nefunguuje takze sa tam musis portnut cez ".go", lietajuce mounty idu aj v starych kontinentoch aj v outlande, outland ide, je velmi pekny ;) ale je nevyspawnovany, ale to nevadi

 

a rasy idu, aj draenei aj blood elves neboj

 

UPOZORNUJEM, ZE KTO CHCE SURADNICE NA LOKACIE OUTLANDU(MESTA, LOKACIE, ZONY, DUNGY) TAK NECH SA MI OZVE, SPRAVIL SOM ICH VCERA ;) !!!

Edited by Wysko

Share this post


Link to post
Share on other sites
mozes mi tu hodit odkaz na mapy alebo ad.exe ktory pouzivas ty? thx ;)

 

no ja pouzivam obycajne mapy z 1.12.1 ale to je na betaverziu W*W:TBC- 2.0.2 6144 - originalna non-patch verzia 2.0.0 5991 - upzornujem len beta verzia - ad.exe tu - hxxp://emupedia.com/forums/showthread.php?t=3500 - pozor, ad.exe je v revizi 2429 uz pridany, takze ju len stiahni ak chces pouzit moj navod na flying mountov z verziou 2.0.0 6144 :)

 

a potom este skus tu ;) hxxp://emupedia.com/forums/showthread.php?t=3389

Share this post


Link to post
Share on other sites
1.12 EN/US

hxxp://files.filefront.com/5441790/r612804;1/

 

1.12.1 EN/US

hxxp://files.filefront.com/World+of+Warcraft+v112+to+v1121+US+Patch/;5564577;;/fileinfo.html

 

1.12 EN/GB

hxxp://www.3dgamers.com/dlselect/games/worldofwarcraft/wow-1.12.0-engb-patch.exe.html

 

1.12.1 EN/GB

http://downloads.gamezone.com/demos/d16921.htm

 

to ti snad pojde, ;) testni a uvidis ze je to super ;)

na patche ti staci len googlovat :lol: a hned ich mas

loooool ty ma vobec nechapes... ale uz to neries :)

ale aj tak dik :D tieto patche ma asi kazdy ... nepochopil si ma :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
loooool ty ma vobec nechapes... ale uz to neries :)

ale aj tak dik :D tieto patche ma asi kazdy ... nepochopil si ma :)

 

tak neviem co som nepochopil ale nevadi :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites
tak neviem co som nepochopil ale nevadi :lol:

mno, asi tak: ja som cicol z netu vsetky patche, od 2.0.0. az do 2.0.2 6144, ale hned 1. patch ten co ma myslim nieco okolo 350 (myslim) mno tha ten mi blbne a nece ist... A pritom mam dobru verziu... Preto som cel od tebe linky na patche od 1.12.1 to 2.0.2 6144, ale nwm ci vobectake su ... :( taze asi tak... A navyse mam pomaly NET, takze znova stahovat sa mi nece :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
mno, asi tak: ja som cicol z netu vsetky patche, od 2.0.0. az do 2.0.2 6144, ale hned 1. patch ten co ma myslim nieco okolo 350 (myslim) mno tha ten mi blbne a nece ist... A pritom mam dobru verziu... Preto som cel od tebe linky na patche od 1.12.1 to 2.0.2 6144, ale nwm ci vobectake su ... :( taze asi tak... A navyse mam pomaly NET, takze znova stahovat sa mi nece :)

 

ak mas vsetko ako pises, tak to ide na dobru cestu ;) to dame...

 

napis mi ake mas patche, musis zacinat s BC z verzie obycjaneho wowu 1.12.1!

 

napis ake mas patche

Share this post


Link to post
Share on other sites

mno akoze mam urite vsetky, akurat niesom doma, som v skole, Takze nwm ti napist presne nezvy a doma mam problem s pc tak ja to napisem ked sa dostanem domov. Problem je f tom ze zacne patchovat a vyhodi nieaky err, ale nwm aky, potom napisem. :)

 

//edit: ten co bol ten nejvecsi... ten som stahoval na 2x. lebo mi tiez hodil nieaky err.. a s mojim netom ... tahat treti krat... :D

Edited by ProDuctiF

Share this post


Link to post
Share on other sites
mno akoze mam urite vsetky, akurat niesom doma, som v skole, Takze nwm ti napist presne nezvy a doma mam problem s pc tak ja to napisem ked sa dostanem domov. Problem je f tom ze zacne patchovat a vyhodi nieaky err, ale nwm aky, potom napisem. :)

 

//edit: ten co bol ten nejvecsi... ten som stahoval na 2x. lebo mi tiez hodil nieaky err.. a s mojim netom ... tahat treti krat... :D

 

no ten najvecsi ma 2GB??? je to 2.0.0 5991?

Share this post


Link to post
Share on other sites
no ten najvecsi ma 2GB??? je to 2.0.0 5991?

heh nie. teraz to neries.. potom napisem ked budem doma, lebo nepametam tie verzie, ale myslim ze je to patch z 60xx to 6052... ASI. Fakt nwm som v skole

 

//edit: uz som to tam dal :)

Edited by ProDuctiF

Share this post


Link to post
Share on other sites

takze toto mam:

WoW-2.0.0.5991-enGB-Installer

WoW-2.0.0.5991-to-2.0.0.6022-enGB-patch.exe

WoW-2.0.0.6022-to-2.0.0.6046-enGB-patch.exe

WoW-2.0.0-enGB-patch.exe

WoW-2.0.0.6052-to-2.0.1.6082-enGB-patch.exe

WoW-2.0.1.6082-to-2.0.2.6108-enGB-patch.exe

WoW-2.0.2.6108-to-2.0.2.6144-enGB-patch.exe

wow-2.0.1-to-2.0.3-engb-patch.exe

wow-2.0.3-to-2.0.5-engb-patch.exe

wow-2.0.5-to-2.0.6-engb-patch.exe

mno a pri WoW-2.0.0-enGB-patch.exe mi vyhodi toto

patch%20err.JPG

mam to znova stahovat? Dajak sa mi nece :D ale asi nemam navyber...

 

//edit: uz mi to ide asi 5 dni :) diky wysko

Edited by ProDuctiF

Share this post


Link to post
Share on other sites
takze toto mam:

 

mno a pri WoW-2.0.0-enGB-patch.exe mi vyhodi toto

patch%20err.JPG

mam to znova stahovat? Dajak sa mi nece :D ale asi nemam navyber...

 

no takze na to vidim len jednu vec :P:) znova stahovat, ale z ineho zdroja, co tak tu? wowwiki.it - tam si daj "downloads" a stiahni ;) lol

Share this post


Link to post
Share on other sites
jsem upe zmateny je to na wow normal nebo na TBC a je to na WOWemu nebo MaNGOse???? :mellow::rolleyes::o:(

 

Je to pre tbc beta clienta na patchy 2.0.2.6144 a cele to je pre mangos. To je asi vse. B)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now


×