Jump to content
  • Announcements

    • Xmat

      Pravidlo pro postování v TTT

      Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
    • Replik

      Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

      Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
    • Aristo

      Příspěvky tam, kde nemají co dělat

      Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
    • Aristo

      Používání spoilerů

      Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  
Method-man

Kal'Gul: OuterLimits [Mangos][neplacený]

Recommended Posts

sig_kalgul3.png
  • Jméno serveru : Kal'Gul: OuterLimits
  • Web serveru : http://kalgul.eu
  • Realmlist : set realmlist kalgul.servegame.com
  • Registrace accountů: --- zde ---
  • Emulátor: Mangos v7534 Linux Ubuntu32
  • Databáze: UDB 0.11.0 rev370 + kupa vlastních fixů
  • Scripty: ScriptDev2 937 + Event_ai ACID 0.0.8 ch26 + NGP 0.1.0
  • Patche: vip
  • Požadovaná verze clienta : 3.0.9
  • Místo: Česká republika - Praha - Master.cz
  • Uptime: 24/7
  • Převody postav: ANO viz: zde
  • Hamachi: Ne
  • Rate: Blizz-like + high PvP
  • Linka: připojení na vyhrazeny nesdileny 100Mbit switch
současný hardware
  • CPU: Intel Core 2 Quad - Yorkfield 2.5Ghz, 1333 FSB, 6MB L2 shared cache
  • MB: Asus P5Q PRO - Intel P45
  • RAM: 2x 2GB 800Mhz Kingston
  • Chieftec 450W zánovní luxusní zdroj :D
Edited by Method-man

Share this post


Link to post
Share on other sites
  1. rád bych požádal moderátory o kompletní promazání této sekce
  2. pár změn a novinek
    • nabízíme serverům, které se "rozpadají", sloučení jejich characters db s naší - podle určitých pravidel a vždy individuálně
    • časná změna na 2.4.3 se ukázala jako dobrý krok a rozhodně mi nepřišlo, že by se snížila hratelnost
    • databaze obsahuje konečně 1. update pro 2.4.3
    • stále hledáme lidi do teamu (věk 18+) s chutí angažovat se u wow serveru a nejlépe s řidičským oprávněním skupiny B (rád vysvětlím :D) pro zapojení do server teamu
    • kdyby měl nekdo zájem o reklamu, rádi měníme bannery :) a nebo se můžeme dohodnout i na širší spolupráci

Share this post


Link to post
Share on other sites

achjo ty dnesni samicky ani nevedi co to znamena "kompletni" :D ...

 

 

jojo ted jsem spokojen, diky moc :)

 

edit by axxa: Abych to příště nesmazala celý i s tebou :P

 

edit by method: znam i lepsi zpusoby zabaveni se :P

Edited by Method-man

Share this post


Link to post
Share on other sites

Až na to že já nutně potřebuju Masu lidí online jinak mě to nebaví.. jinak bych tam šel proč ne .. funkčnost mě sice láká ale vadí mi malá populace :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kdyz bude server kvalitni, tak se casem najdou lidi, co na nem budou chtit hrat. Je to vlastne takova retezova reakce - nejakemu hraci se libi server, pritahne tam kamarada, ten pritahne dalsiho kamarada, a tak to jde dal a dal.

 

Hlavni je vydrzet a nevzdat to (i kdyz toho se u tohodle serveru nebojim) ;-) Drzim serveru palce...

Edited by Bob91

Share this post


Link to post
Share on other sites

ono nejde ani tak o populaci i kdyš je celkem u kalgulu střední- ale de o kolektiv o hrace....na kalgulu aspon nehrajou lamky :mid_bow_arrow: lidi tam sou v pohodě u mě neni problem ono se to časem podá jako u všech serveru

:rolleyes: jestli bude takhle kalgul nabýrat lidi každý měsíc tak to bude fakt supa server.

to říkam za mě :teehee:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pokud si řekne každý toto:

Je tam moc malá populace, tak tam nejdu!!

Jenže problém je v tom že takto začíná každý server...

vždy musí být méně aby mohlo být více...

Edited by Coubi

Share this post


Link to post
Share on other sites

... ale zaroven musi byt vice, aby mohlo byt mene :)

 

tenhle server jsem vybudoval z niceho a opravdu nakoleni, existuje tu cela rada serveru ktere zacinaji stejne, ovsem uz mozna pozde... cesky free herni svet wow je prilis presycen wow servery

 

promazte mi tu nekdo ten hrubej offtopic :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tak, Methode, mohl by jsi jedné tupé dnešní samičce říct, co by sis přál smáznout tentokrát? ;-)

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

#10, 11, 12, 15

 

dekuji samičko :D:whistling:

 

edit by meth: by the way, ja o tobe nerekl, ze jsi tupa :P

 

edit by axxa: Ovšem celkové vyznění... ;-)

 

edit by meth: dekuju :-*

Edited by Method-man

Share this post


Link to post
Share on other sites

upravil jsem webik ... zatim pouze graficky ale hodlam zmenit kod a mozna vice sahnout do grafiky a rozlozeni ale co na to ted rikate ?

zatim je to spise takova zkusebni verze tohoto barevneho nastaveni, hotova je jen ta uvodni strana

 

na cistotu kodu se mi zatim nedivejte, o vikendu ho chci procistit :)

Edited by Method-man

Share this post


Link to post
Share on other sites

rozhodně lepší, ale chtělo by to grafické čudlíky (nejlépe s a:hoverem 8) ) a ten header a footer už do toho designu pomalu přestává sedět (header ještě jo, ale footer už je trošku out ;) )

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

do stylu headeru je to delano :D footer je trosku horsi ale mel by k tomu pry pasovat :D ja tuhle prvotni grafiku nedelal ...

 

a hovery tam sou axicko ... a nejaky obrazkovy buttony jsou na nic, zbytecne data navic a nevim kdo by se s tim delal ...

 

mel jsem obrazkovy buttony, byly pekny to jo... ale proste tohle je super :P

 

jo necham si poradit, zkus to konstruktivneji :D

Share this post


Link to post
Share on other sites
do stylu headeru je to delano :D footer je trosku horsi ale mel by k tomu pry pasovat :D ja tuhle prvotni grafiku nedelal ...

 

a hovery tam sou axicko ... a nejaky obrazkovy buttony jsou na nic, zbytecne data navic a nevim kdo by se s tim delal ...

 

mel jsem obrazkovy buttony, byly pekny to jo... ale proste tohle je super :P

 

jo necham si poradit, zkus to konstruktivneji :D

Myslíš těch 60kb navíc který zaberou dva obrázky prázdnýho buttonu? ;)

 

edit: jinak o hoverech vím, ale obrázkový by byly silně hezčí ;-)

Edited by axxxa
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
no jo jenze loading tech 50 obrazku vis ze to je narocny ... kdyby to bylo 3MB tak je to jiny nez 50x 60kB ... sama vis ze je tam rozdil v DL

50ti? Slyšels někdy pojem css? něco ti ukážu, počkej ;)

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jo, klidně si to vem, je to naprosto základní kód...koneckonců, po změně obrázků to může použít kdokoliv ;)

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now


×