Jump to content
  • Announcements

    • Xmat

      Pravidlo pro postování v TTT

      Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
    • Replik

      Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

      Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
    • Aristo

      Příspěvky tam, kde nemají co dělat

      Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
    • Aristo

      Používání spoilerů

      Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  
Sign in to follow this  
hogtar

!!!Co mi hrozy od Blizz@rdu?!!!

Recommended Posts

Mam takovy dotaz, co mi muze blizzard muze udelat, kdyz mam neplaceny wow server na mangosu??? Celkem by me to zajimalo.... Dekuju za odpoved

Share this post


Link to post
Share on other sites

zaplati si hackry aby se ti nahackovali do komplu a spalili ti procak,ramky,desku,hadr proste vsecko. Pak si najdou odstrelovace. Ktery ti odstreli hlavu. Spali ti barak. Vsechny tvoje prachy prevedou na svoje konto jako odskodneni. Aby toho nebylo malo, tak vyvrazdi vsechny tvy kamose. Pak na tebe podaji trestni oznameni za poruseni EULA.

---

 

ne to byl joke.

 

Myslim ze blizzardu je jedno ze je par free servru. Maji svich 6 mil. hracu a to je pro ne zisk nakych 1 miliarda za mesic (kdyz pocitam neaktivini playery atd..) . Takze nakyc free servery...

Share this post


Link to post
Share on other sites
zaplati si hackry aby se ti nahackovali do komplu a spalili ti procak,ramky,desku,hadr proste vsecko. Pak si najdou odstrelovace. Ktery ti odstreli hlavu. Spali ti barak. Vsechny tvoje prachy prevedou na svoje konto jako odskodneni. Aby toho nebylo malo, tak vyvrazdi vsechny tvy kamose. Pak na tebe podaji trestni oznameni za poruseni EULA.

---

 

ne to byl joke.

 

Myslim ze blizzardu je jedno ze je par free servru. Maji svich 6 mil. hracu a to je pro ne zisk nakych 1 miliarda za mesic (kdyz pocitam neaktivini playery atd..) . Takze nakyc free servery...

 

Je mozny, ze tu maji sve zatupece ( CDproject ) a pres ne zastavujou servery???

Share this post


Link to post
Share on other sites
Je mozny, ze tu maji sve zatupece ( CDproject ) a pres ne zastavujou servery???

 

nn to mozny nejni, jelikoz Blizzard uz jednou dal zpravu ze ta hrstka hracu hrajicich neoficialni servery, ze jim to je celkem jedno, a kdyz nedavno ohlasili okolo 8.500 000 aktivnich uzivatelu, tak myslim ze je nas pitomy MaNGOS zajimat nebude B)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja jen, ze do me nejaky typek husti, ze mu stopl CD projekt ( jako zastupce blizzardu v cechach ) server a ze u soudu od nich chteji 50 000kc...... nevite, jestli to muze byt pravda????

Share this post


Link to post
Share on other sites

proste ne, toho bych se nebal, to by bylo u soudu plno kdyby stopili WoW servery... B) takze se ani neptej a ani neboj :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Blizzard má z free wow serveru jen reklamu na ofik a důkazem je to že většina hráčů s kterýma sem začal před více jak rokem na serveru už jsou jen na ofiku a neplánujou že by se někdy vrátili.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Blizzard má z free wow serveru jen reklamu na ofik a důkazem je to že většina hráčů s kterýma sem začal před více jak rokem na serveru už jsou jen na ofiku a neplánujou že by se někdy vrátili.

 

presne tak, ja sem zase prestal hrat wow jelikoz nemam tu trpelivost se s tema free serverama srat, takze pudu na ofiko si uzivat borcovsky hry B)

Share this post


Link to post
Share on other sites
presne tak, ja sem zase prestal hrat wow jelikoz nemam tu trpelivost se s tema free serverama srat, takze pudu na ofiko si uzivat borcovsky hry cool.gif

Já sem hrál na ofiku, ale nějak mě to tam nebavilo, ne že by mě to bavilo na free ale ze začátku sem tam měl lidi se kterejma se dalo kecat, ale ty časem odešli a mě už nebaví si pořád zvykat na nové hráče. Jinak na free se mě nelíbilo jak tam všude jsou samé AFK charaktery, pak se na mě taky zaměřilo nějak děcko které mě šude pronásledovalo, prostě ofik taky neni nic moc :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Já sem hrál na ofiku, ale nějak mě to tam nebavilo, ne že by mě to bavilo na free ale ze začátku sem tam měl lidi se kterejma se dalo kecat, ale ty časem odešli a mě už nebaví si pořád zvykat na nové hráče. Jinak na free se mě nelíbilo jak tam všude jsou samé AFK charaktery, pak se na mě taky zaměřilo nějak děcko které mě šude pronásledovalo, prostě ofik taky neni nic moc :)

ja som bol na ofiku len chvílku a bol som z neho rozcarovany... ako sa npc medzi sebou bavli, zvony zvonile kazdu hodinu, sedlaci rubali drevo a hlavne STRASNE vela hracov :) Len skoda ze to treba tak platit

Share this post


Link to post
Share on other sites

hlavne musi byt zabava...jak se clovek u toho nudi tak je problem no....musi si najit kamose s kteryma se daji chodit battlegroundy,levlit a pokecat....hrat to solo je celkem jen pro fakt zavislaky na wowku :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

No je sice pravda, že Mangos a další emu fungují z části i jako reklama pro samotný ofik, protože zatím na free serverech nefunguje tolik věcí a ofik je proto lákadlem. Další bod, který je také pravdivý je ten, že každý free server má vlastně ukradenou databázi - questy, jména postav, jména věcí, mapy a mnoho jíného ... Teoreticky je to pak hraničící se zákonem, ale je nutno podotknout, že "my" jsme malé ryby. Myslím, že jediný server, o kterém vím, že byl zablokován přímo Blizzem, byl ABC.

Edited by Replik

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

×