Jump to content
  • Announcements

    • Xmat

      Pravidlo pro postování v TTT

      Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
    • Replik

      Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

      Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
    • Aristo

      Příspěvky tam, kde nemají co dělat

      Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
    • Aristo

      Používání spoilerů

      Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  
Sign in to follow this  
Cybe

[Antrix][Návod]Jak ho rozjet

Recommended Posts

nj asi to bez instalacky ".net" nerozbehas, casto staci mat aspon v1.x ale ak ti nepomoze tak skus 2.x

no nevim 2.x byla docela chybova, na webu jsem pak našel někde 3 a stou už tak problémy nejsou, ale zkus to postupně, pokud ani 2 nepomuže tak zkus tu 3.

Share this post


Link to post
Share on other sites

cau, prosimvas potrebuju prikaz na Antrix abych se moch telnoout treba na gmisland nebo aspon do nakyho mesta worldport mi nejde pise mi to incorrect syntax pls jo a T6 dou kdyby to nekoho zajimalo :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
cau, prosimvas potrebuju prikaz na Antrix abych se moch telnoout treba na gmisland nebo aspon do nakyho mesta worldport mi nejde pise mi to incorrect syntax pls jo a T6 dou kdyby to nekoho zajimalo :)

napis .recall list a pak .recall port a nazev lokace z toho listu.

Share this post


Link to post
Share on other sites
cau, prosimvas potrebuju prikaz na Antrix abych se moch telnoout treba na gmisland nebo aspon do nakyho mesta worldport mi nejde pise mi to incorrect syntax pls jo a T6 dou kdyby to nekoho zajimalo :)

 

 

na emupedii jsem i videl link na tele prikazy z mangosu pro antrix...zkusim pohledat,ale nic neslibuju

BTW : nektere antrix prikazy jsou opravdu slozitejsi...ale zalezi na zvyku mno :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

joo super diky staci to psat ve zkratkach tak treba kdyz chci na gm island tak napisu .recall port gm :D diiiiky jo a este jeden prikaz by to chtelo .... na pridani vsech kouzel ja mam naky prikazy v readme ale je tam jen .learn .unlearn atd ale ne vseci kouzla najednou tak pls kdyby ste t nekdo videl tak to sem pisnete :) dik

Share this post


Link to post
Share on other sites
V příloze jsou ty dvě dll o kterých jsem mluvil:)

 

EDIT:

tak bohužel uploadnou se to nepodařilo...podle všeho nemám dostatečný práva:(

 

tak to uploadni na jiny server...

Share this post


Link to post
Share on other sites

mam mensi problem .. skompiluju nejnovejsi revizi ... nakopiruju do slozky kde mam antrix .. a dam pustit

 

a zacne se me to takhle dojebavat a ja nevim co s tim ..

 

error.JPG

 

nevite si nekdo rady ?? dela mi to od revize 204..

na revizi 204 kdyz jsem se logoval do hry .. tak sem se seknul dycky na CONNECTED .. a to bylo asi vsechno kam sem se dostal :D

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

tohle mi to taky delalo, kdyz sem zkousel revizi 226, rikal sem si ze to je mozna chyba primo v antrixu, tak sem vratil starou verzi.... kdyby nekdo vedel co a jak tak dejte vedet... rad zkusim novejsi verzi

Share this post


Link to post
Share on other sites

cauko neviete preco ked si dam vytvorit postavu tak ma to discontne?a potom ked sa idem znovu prihlasit tak mi to napise ze Sessionkey sent for account MILOS, err 0

Sessionkey sent for account MILOS, err 0

Killing connection from 5.174.168.249:1821 due to no activity!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prosím vás server mám rozjetý,ale když ho zapnu a zapnu WOW tak dám Login a password a vyberu realm a mám tam furt login to game a zase skočí okno se svým servrem a nechce to najet ...A v seznamu Realm ho mám oranžový a population Meduim..i když na něm nikdo není..prosím poradťe

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
mam mensi problem .. skompiluju nejnovejsi revizi ... nakopiruju do slozky kde mam antrix .. a dam pustit

 

a zacne se me to takhle dojebavat a ja nevim co s tim ..

 

error.JPG

 

nevite si nekdo rady ?? dela mi to od revize 204..

na revizi 204 kdyz jsem se logoval do hry .. tak sem se seknul dycky na CONNECTED .. a to bylo asi vsechno kam sem se dostal :D

 

uz sem konecne zjistil cim to je, vyvojari do kodu pridali ochranu heslem a zapomneli se o tom zminit, staci do vsechn *.conf souboru pridat tenhle radek: LogonServer.RemotePassword = password , heslo samozrejme muzete zmenit ale musi bejt vsude stejny.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Je možny to co řikáš že se nerefreshujou lokace , ale kravina to neni .. ten server prostě běží , dosti mě to překvapilo , že na M&M nejsou a tak sem to testnul a bez nich to jedeeee a ke spuštěni nejsou potřeba... jen asi děla to s tou mapou jak si řikal , sem si toho nějak nevšimal.

 

 

 

 

taky sem mel takou chybu

 

 

Edited by pytos

Share this post


Link to post
Share on other sites

pls newite jak se v antrixu spwnujou prisery,traineri atd.??? pls fast :) dik

uz nemusite kamos na to prisel .npc spawn ID

Edited by Stormy123v

Share this post


Link to post
Share on other sites

hele newie jestli se nak da do ty DB pridat insance treba Black temple asi pred 5 minutama sem tam byl (jako ve wowu :) ) a neslo do ni vejit tak jestli se to treba neda nak nahrat :) pls kdyztak pisnete

Share this post


Link to post
Share on other sites
Sign in to follow this  

×