Jump to content
  • Announcements

    • Xmat

      Pravidlo pro postování v TTT

      Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
    • Replik

      Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

      Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
    • Aristo

      Příspěvky tam, kde nemají co dělat

      Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
    • Aristo

      Používání spoilerů

      Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  
Sign in to follow this  
NO.small

Complete V.I.P System (pro Antrix/Ascent)

Recommended Posts

Complete V.I.P System v1.1 BETA (verze pro ANTRIX (ASCENT))

 

1) Část - Formulář - kompletní

2) Část - Administrace - kompletní

3) Část - CRON - kompletní

4) Část - Soupiska platičů neplatičů - nekompletní

5) Část - Prográmek na zálohování dat z DB - kompletní

 

FAQ:

Nastavení: Hlavní nastavení je potřeba provést v souboru "data/config.cfg.php"

 

 

------ Complete V.I.P System v 1.1 BETA ------

edick.cz - Složka - DOWNLOAD

 

FORM:

vips_01.gifvips_03.gifvips_04.gif

 

vips_02.gifvips_05.gif

vips_06.gif

 

ADMIN:

vips_11.gif
Edited by NO.small

Share this post


Link to post
Share on other sites
super na to sem cekal ,jestli te napadne udelat to aji pro ascent :) diky

Uvidíme :-D musim se mrknout nejprve jak vypadá DB pro ascent :-( a pak to poupravim ;-)

 

Lidi nejsou náhodou ascent DB a Antrix DB stejné ?

 

H myslim že sem to dělal pro ASCENT DB :-D sám nevim co to bylo za DB..

 

 

 

Edited by NO.small

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uvidíme :-D musim se mrknout nejprve jak vypadá DB pro ascent :-( a pak to poupravim ;-)

 

Lidi nejsou náhodou ascent DB a Antrix DB stejné ?

 

H myslim že sem to dělal pro ASCENT DB :-D sám nevim co to bylo za DB..

 

 

Ascent a Antrix je to samy jen tomu vývojáři změnili jméno :)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
je to good kedy to bude hotove vyskusam to

 

No zkusit to můžeš třeba hned právě to mě zajímá jestli to chodí nebo ne :whistling:

pokud to nebude fungovat tak sem písni co to píše za chybku..

 

A pokud to čistě náhodou chodit bude tak to sem taky písni ať vim jestli to jede nebo ne :teehee:

Share this post


Link to post
Share on other sites
heh dalsi ludia co chcu zarabat na free projecte ... ubohe

 

Pokud to dobře chápu, tak jse o Premium Accounts, tedy o VIP účty, které mají nestandardní práva a jiné bonusy, oproti ostatním hráčům. Pokud jsou normální účty zadarmo a tyto za nějaký poplatek, tak proč ne?

 

Nikdo nikoho nenutí cokoliv platit. Já osobně bych reálné peníze za itemy, peníze, možnosti do hry nedal. Pokud někoho baví běhat po WoW s turbo-mega-swordem a platit za to cash, je to jeho volba.

 

A pokud jde o vydělávání? Provoz serveru je pro většinu prodělečná záležitost. Musí se platit za hardware + connection. Tedy Premium Accounts chápu jako cestu, jak alespoň pokrýt náklady.

 

Přes toto všechno se samozřejmě najdou lidé, kteří na tom opravdu chtějí vydělat a výdělek je pro ně prvním a jedinným plánem. Takoví, kteří chtějí těžit z dobrovolné práce druhých. Takové odsuzuju a nemám rád. Nechť je Nefarian sežehne! ;)

Edited by khazad

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aj mne to pripada dost trapne a ubohe ze chcete aby vam ludia platily za taky srotny server nemyslim tym ze ascent je najvecsi srot vo vesmire ale oproti oficialnym serverom je to nic.

Share this post


Link to post
Share on other sites

1) Zdá se mi, že se toto téma trochu odchýlilo od svého pravého témata, pokud vím tak tohle není topic kde se diskutuje o názoru na placený PA…

 

2) Ten systém jsem udělal, proto jelikož o něj byl (myslím) zájem a tak mě nezajímá, jestli se vám placení PA líbí nebo nelíbí.

 

3) Navíc se přikláním k názoru že PA na free serveru je dobrý nápad, obyčejný hráč, který nemůže nebo nechce nic platit může hrát jak chce.

Hráč který si PA zaplatí je tak trošičku blázen, ale když nad tím tak trochu přemýšlím tak je tak trošku blázen každý z nás jen záleží na situaci a to znamená, že sem vlastně taky tak trochu blázen jelikož když jsi jdu do krámu koupit zmrzlinu a koukám se po „míšovi za 7Kč“ a po „Magnumu za 30Kč“ vždy si vyberu „magnuma “ je to o tom že dřív jsem si kupoval pořád „míšu“ ale jednoho dne sem se ho prostě přejedl a od té doby si raději připlatím a nejen proto že ten „magnum“ je chuťově lepší. Nikdy jsem neslyšel o nikom, že by si někdo stěžoval (veřejně) na společnost která vyrábí zmrzlinu „magnum“ jen proto, že je prostě drahá každopádně je doba v které platí pravidlo, že co je lepší to je dražší …

Navíc si myslím, že pokud ten PA nebude nijak drahý a dotyčný na tom opravdu nijak moc nebude vydělávat tak se nic neděje, ono totiž provozovat server, který sežere měsíčně asi tak 1500Kč není zrovna levná záležitost (alespoň z mého studentského pohledu).

 

Podle mě názor typu

„heh dalsi ludia co chcu zarabat na free projecte ... ubohe“

nebo

„Aj mne to pripada dost trapne a ubohe ze chcete aby vam ludia platily za taky srotny server nemyslim tym ze ascent je najvecsi srot vo vesmire ale oproti oficialnym serverom je to nic.“

 

je už sám o sobě dost trapný a ubohý. A to nemluvím o autorech těchto výplodů (výkřiků do tmy) jelikož takový člověk, který dokáže napsat něco takového je člověk, který nechápe, že na světě není nic zadarmo… zřejmě rodiče dotyčného udělali asi chybu někde ve výchově a tak si ten človíček teď myslí, že může mít všechno, co chce a to zadarmo.

Edited by NO.small

Share this post


Link to post
Share on other sites
Complete V.I.P System v1.1 BETA (verze pro ANTRIX (ASCENT))

 

1) Část - Formulář - kompletní

2) Část - Administrace - kompletní

3) Část - CRON - kompletní

4) Část - Soupiska platičů neplatičů - nekompletní

5) Část - Prográmek na zálohování dat z DB - kompletní

 

FAQ:

Nastavení: Hlavní nastavení je potřeba provést v souboru "data/config.cfg.php"

------ Complete V.I.P System v 1.1 BETA ------

edick.cz - Složka - DOWNLOAD

 

FORM:

vips_01.gifvips_03.gifvips_04.gif

 

vips_02.gifvips_05.gif

vips_06.gif

 

ADMIN:

vips_11.gif
pls a kde nadstavim meno a heslo k tomu admin acc na tom ?? :)))

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Sign in to follow this  

×