Jump to content
  • Announcements

    • Xmat

      Pravidlo pro postování v TTT

      Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
    • Replik

      Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

      Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
    • Aristo

      Příspěvky tam, kde nemají co dělat

      Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
    • Aristo

      Používání spoilerů

      Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  
Sign in to follow this  
SneakerXZ

Vývoj LudMilly oficiálně ukončen!

Recommended Posts

Takže vývoj LudMilly byl oficiálně ukončen. Tady máte oficiální vyjádření.

 

I am sorry that i can not be the one to post this, but i have requested that my profile on Bh be deleted, therefore i asked Dittie to posting this for me.

 

WDDG is closed, the site is gone and will be forever, sorry, but this is just how it turned out to be, yes Bl!zz4rd busted down on us, but it is not the only reason, we could simply have found a new host and restored a backup if we wanted too, but we don't. This W0W scene is getting ugly, i can't even go onto a forum anywhere anymore with out seeying a flamewar of some sort. The public's view on things is pretty twisted too, everything we post of say get's twisted or held against us, and slowly but surely this community is moulding us into another wad, the very thing that we said we would never become.

 

Development on Ludmilla has stopped as well, we do not get respect anywhere, people care only about themselves, they are like pigs that have been without food for a month, they will support any hacker as long as he supplies, and this is not how we dreamed it would be. Ludmilla altho still very bugged is even in it's current state a very big competitor to W0WEmu,already we have a linux build that loads in 4 seconds and uses minimum rescourses, given a month or two more we could have perfected her, she had the potential to go a long long way, but the magic is ruined, i have no doubt that the hacking will only continue and get worse if we were to see this thru. When i say respect i do not mean that we feel we deserve respect, i simply mean that there is no respect among members or respect for the quality of the work. It is not Bl!zz4rd that broke our team appart, it is the community, and for this reason Ludmilla development is officially closed now, we stopped working on her yesterday, and no we will not release the sources, they will go with us to our graves, i am sorry, i know some of you were eagerly awaiting for the magic, and there are alot of people out there that truely appreciate what the team is doing, but you guys never speak up, you simply embrace the hackers and only fuel their engines for the next trip to steal code, thus forcing us to add security and things we said we would never do.

 

It was great working with the community ( those that actually took part and helped ) and this time was not waisted, many friends were made, lot of experience was gained, and many doors were opened, this is however the end for WDDG and Ludmilla .....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tolik lidí se na Ludmillu těšilo, vychvalovalo jí, a to jí ani neviděli, pomalu se k ní modlili, a ejhle... co na to říct... nepřekvapuje mě to, a je to pro mě jen důkaz že to celou dobu byla jen kachna. Ludmilla co se objevila je jen převlečená - nebo přejmenovaná WoWD, nic novýho v ní není, mimo zanedbatelných úprav ve scriptech. Jsem rád, že jsem se v ní nespletl. Zase měli ve WDDG velký voči :D Už kdysi jsem někde četl, že Ludmilla je kachna, protože WDDG neuměj ani prt programovat. Maximálně jen ty scripty zvládali... a vono to tak opravdu je! :D chachá! Takže se vrátíme do reality, budem se snažit rozject směšnej WOWemu kterej stojí za starou belu, jen je dotažen zatim nejdále, takže se na něm dá i "jakoby" hrát... :D Já osobně se jdu modlit k WowwoW kterému držim palce...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tolik lidí se na Ludmillu těšilo, vychvalovalo jí, a to jí ani neviděli, pomalu se k ní modlili, a ejhle... co na to říct... nepřekvapuje mě to, a je to pro mě jen důkaz že to celou dobu byla jen kachna. Ludmilla co se objevila je jen převlečená - nebo přejmenovaná WoWD, nic novýho v ní není, mimo zanedbatelných úprav ve scriptech. Jsem rád, že jsem se v ní nespletl. Zase měli ve WDDG velký voči :D Už kdysi jsem někde četl, že Ludmilla je kachna, protože WDDG neuměj ani prt programovat. Maximálně jen ty scripty zvládali... a vono to tak opravdu je! :D chachá! Takže se vrátíme do reality, budem se snažit rozject směšnej WOWemu kterej stojí za starou belu, jen je dotažen zatim nejdále, takže se na něm dá i "jakoby" hrát... :D Já osobně se jdu modlit k WowwoW kterému držim palce...

ty ses asi peknej dement... co? pust si ludmillu chvilku hrej a pak si zapni wowd a hrej... snad to pochopis i ty

Share this post


Link to post
Share on other sites

no a umite nekdo v tom Pythonu ?? nebo vite aspon co to je za jazyk ??

Ja umim jen cobol, rpg a podobny hruzy...

Python je podobný C.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

Sign in to follow this  

×