Jump to content
 • Announcements

  • Xmat

   Pravidlo pro postování v TTT

   Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
  • Replik

   Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

   Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
  • Aristo

   Příspěvky tam, kde nemají co dělat

   Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
  • Aristo

   Používání spoilerů

   Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  

mirka

Members
 • Content count

  22
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by mirka

 1. Account Manager 2.0

  mne to nejede Parse error: syntax error, unexpected T_FUNCTION in C:\Server\_Server\htdocs\app\bootstrap.php on line 17
 2. [TC2] Account Manager

  najlepsi by bilo kdyz si nekdo zmení copi tak mu to blockne ten manager a pujde len tedy kdyz ho nedate naspet
 3. [TC2] Account Manager

  pls obnov to moc te prosim mocinky
 4. [TC2] Account Manager

  nooo ale muze to obnovit
 5. [TC2] Account Manager

  pls obnov to chci si to vyskouset
 6. Převod postav [TC2]

  Ahoj pokud lze tak tedy mám zájem díky předem
 7. Obnova postavy

  Zdravím chci se zeptat jak obnovit postavu když ji hráč vymaže nebo že ji už nechce a pak se rozhodne že ji chce zpět dekuju
 8. Obnova postavy

  a jak to najdu pod čím jak se to jmenuje
 9. Muj prvy design

  Můj první design na wow web začala jsem před 2 dny kdo bude chtít dám i psd
 10. Guild Web

  Naše Guild se rozpadla proto to sem dávám hodí se to pro guildy ale i možná pro server Nahled: live nahled: http://arisen.clanweb.eu Stahuj http://uloz.to/xsh6Fmd/web-rar pass: wowresource prosim nekopirujte obsah dekuju.
 11. Guild Web

  pro guildu uplne staci bump: live nahled http://arisen.clanweb.eu
 12. Guild Web

  Ne bolo to zadarmo mne se to celkem libilo
 13. Portál template

  nefunguje link
 14. Jak vlastně vypadáte v réalu ?

  nač ti je ten obojek?
 15. SQL Error 2006

  Ahojte snažím se vytvořit wow server na patch 2.4.3 ale při nahrávání world databáze mi vyskočí chyba jak ji opravit. mám nejnovější oregon core i databázi :)
 16. SQL Error 2006

  dekuju jeste raz mohu se zeptat na tve skype? dik
 17. SQL Error 2006

  dekuji moc mohu se zeptat jak si to fixol? dik
 18. SQL Error 2006

  Já nevím co mám teď dělat chtěla bych vytvořit server na patch 2.4.3 ake Když mi ten oregon core nejde
 19. SQL Error 2006

  chyba je v oregon core pomahal mi i eessencia proste to nejde zkousela sem i cez mysql konzolu a proste nejede
 20. SQL Error 2006

  ahoj tak zkusila jsem to ale zase ta samá chyba. posílam zde databazi world http://uloz.to/xLzm5...on-database-zip takže chyba je v oregoncore existuje nějaký emulator který ještě pracuje nebo alespon je funkční na 2.4.3 díky. muze nekdo help?
 21. SQL Error 2006

  nenašel sem to
×