Jump to content
 • Announcements

  • Xmat

   Pravidlo pro postování v TTT

   Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
  • Replik

   Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

   Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
  • Aristo

   Příspěvky tam, kde nemají co dělat

   Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
  • Aristo

   Používání spoilerů

   Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  

Adrifinel

Members
 • Content count

  1485
 • Joined

 • Last visited

Posts posted by Adrifinel


 1. za a) Svoje dotazy píš česky a ne tatarsky ,aby tu lide háali, co milost pán chtěl říct

  za B) když je už kritika, tak ze sebe neděj chudáčka, že každej je jen dežo, co mát jit někam

  za c.) jestli chceš spelly přiřadit k trenerům, někde jsem tu nedávno viděla postunutej balíček...

  za d.) jestli chceš spravovat spelly či je ějak zfunkčnit jestli jsoui nefunkrčí nebo špatně, budeš muset něco umět, ale člověk, který se nedokáže vyjadřit....


 2. jabych dala to wowd stím, že bychom jej upravovali, tak aby bylo funkční, takžé žadne řečičky o tom, že na tom nic nefunguje, funguje jen stačí to upravit, ještě bych pak jakou db bychom k tomu dali.

   

  Nefer: tak si říkam, škoda že si neviděl ten včerejší topic.


 3. se mnou můžete počítat, jak jsem už řekla. Počkej npc ale podmět nebo impulz jsem ti dala já :D Btw. jak to vypadá stou mašinou?

   

  Já umím sql a tabluky, takze bych vám píchla 1000 s databází, když seženem někoho kdo umí c++ není wowd špatný nápad.


 4. jednička, by byla určitě možná, u dalších bys musel hlavně u trojky naučit ten "program" budto zapisovat do console nebo vkládat do db s následováním sha passovaáním hesla. Ale tec mě napádá, neělají efacto za to bez té jedníčky normal registrační scripty takže tkatéž nechápu, jaký ny to mělo smysl.


 5. Víš, měl by ses uvědomit, kde jsme. Nevím jestli o tom víš, ale vím že se tu lidé, pokud jde o nějakou "hádku" umí jen malokdy k tomu postavit neutrálněv a většinou se přidávají na stranu toho, u koho se jmim bude zdát lepší nebo kdo má více zastupitelů. Proto to tu nechci řešit, nebot nechci aby mi zase půlka fora nadávala, někteří jedinci vyhrožovali byt by o problému nevědění ani smítko, co se vejde za nehet. Jestli chceš znát důvod, zkus hledat odpověd na tuhle filozofickou otázku: Jak se bue chovat člověk, který byl od malička jen ponižovan od okolí, člověk který nikdy neměl přátele, protože lidé v jeho okolí nedokázali přijmout fakt, že není jejich kopie, jak se bude chovat člověk, který má zlomené srdce a je neštastní.

   

   

  A nevím, proč zase vychyluješ s tímhle, říkám snad nebo dělám ze sebe, že je to můj nápad a ostatní nemají právo? Nedělám, tak toho nech.

   

  Ano Qul, má pravdu dost OT.


 6. Xmat: proč jen mám pocit, že chceš tady forum, ukázat, jak ty nejsi skvělej a ja ta špatna, protože tohle vše mi můžeš přinejmenším napsat pmkou. A ne to tady rozebírat, jako by to bylo děsně důležité, ja bych ráda řešila server a ne tebe a tvoje posty vůči mě. Ale když už to řešíš, tak ti řeknu větu, co tě možná překvapí: Považovala jsem tě za přítele, kterého jsem měla moc ráda, ale když si udělal jistou věc, hluboce si mě ranil.

  Člověk, který nemá byt nejmenší zdání, co ten druhý prožívat by neměl hodnotit toho druhého a ruku na srdce, tys to co jsem já zažila nezažil.


 7. Pokud bych si měla vybrat bezi lidmi, co mě mají o něčem poučovat, tak ty bys byl úplně na konci a ještě jako nahrádník. Taktéž ty mě laskavě nepočuj, já si jen přeji být mezi těmi, co se na tom budou podílat, ale asi podle tebe chci toho moc.

   

  A dálší otázka by byla: Jakých hráčů? Děcek, co si stěžují, že nedostanou sety?

   

  Ano, ja bych taky byla pro rovnost, každý by něčím příspěl.


 8. Jestli se to rozjede tak bych tam chtěla, byt aspon jako "hlava, která dostala tento nápad" nerada bych, aby něco co jsem vymyslela, vnuknula nápad se pak někdo bil do prsou: Já vymyslel, ja jsem ten dobrej." No znáte lidi, bylo by mi to mco líto a zároven by mi to vypovědělo, jak bezpáteřní člověk se nalejzá mezi námi.

   

  Nez začneme měli bychom si všichni usnanit jednu věc: Co je náš cíl? Kvalitní server s hromady hráčů nebo server pro hráče, kteří opravdu chtějí hrát klasiku a do jaké míry chceme tu klasiku?


 9. wowemu, jsem myslela, kdyby se nám jej podařilo vyvynout po funkčí podoby, ale myslím, že nám tu zustává jak arcemu tak mangos, je pravda že na mangosu dělá více lidízde na foru než na arcemu, otázka zní, který z těchto dvou emu by se choval nejlépe a taktéž otázka znáí jestli chcemee emu po stránce utáhnutí co nejvíce hráčů a kvalitně nebo emu zaměřenej na kvalitu a nezáleží na hráčích.


 10. No já bych tě ani tam nezvala, když to řeknu mírně, ty nejsi člověk, kterého bych doporučovala na práci ve větších týmech než o dvou lidech, ty a on.

   

  Nechtěla bych aby projekt bylo tom, že bude mít hlavního admina a gmka, spíše bych to viděla na rovnost, aby to nebylo něco mín a něco víc někdo. Dále by tým si měl rozumět, měl by tam být někdo, kdo umí wow hrát jinak než megafunu a nerozčiluje se nadtím, že by raté nebyly 50x, to bude takyx otázka, jeslti by ten server byl blizz nebo fun, osbně bych se přikláněla k blizz, pokud něco kazí wow, tak je to po tbc patchch fun styl hraní hry.

×