Jump to content
  • Announcements

    • Xmat

      Pravidlo pro postování v TTT

      Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
    • Replik

      Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

      Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
    • Aristo

      Příspěvky tam, kde nemají co dělat

      Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
    • Aristo

      Používání spoilerů

      Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  
Sign in to follow this  
dokroga

[Armory] Download

Recommended Posts

Armory


Stahuj zde heslo:armory
Instalace: 1) rozbalte armory do slozky htdocs 2)upravte configuraci mysql,jak to vidite na obrazku
nick225yla.JPG
Tot vse,tedka si dejte xampp,administraci a kouknete se na armory :) vypada to takhle :)
nick2tl0h.JPG

Snad se vám to bude hodit a libit :)
Většinou doposavad jsem na forko nedaval zadny scripty ani ncp a dalsi zasluhy,proto to právě mění a chci co nejvíce pomoci forku které mi toho hodně dalo.Doufam ze uz to sem nekdo nedal :D. Diky

PS:nevim kdo jaky sekce to dat tak bych kdyztak pak prosil o presun,dik

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pokud vám armory budou házet errory tak nahrajte sql armory,ae snad by jste s tim zadny problemy mit nemeli

Edited by dokroga

Share this post


Link to post
Share on other sites
Pokud vám armory budou házet errory tak nahrajte sql armory,ae snad by jste s tim zadny problemy mit nemeli

 

hlavěn by bylo dobré říct kam se má nahrát ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

mno ja jsem nikam nic nahravat nemusel :) a faka uplne v poho.Mno jak vidis na obrazku nastaveni mysql tak je tam db armory.Samostatna db armory,tak to snad dam rozum kam to nahrat ne? ja jsem tam nic nahravat nemusel ae podle configu se z toho da odhadnout kam to nahrat :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
mno ja jsem nikam nic nahravat nemusel :) a faka uplne v poho.Mno jak vidis na obrazku nastaveni mysql tak je tam db armory.Samostatna db armory,tak to snad dam rozum kam to nahrat ne? ja jsem tam nic nahravat nemusel ae podle configu se z toho da odhadnout kam to nahrat :)

 

jak vidím na obrázku tak armory přepisuješ db kde máš characters...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Armory

 

Stahuj zde heslo:armory

Instalace: 1) rozbalte armory do slozky htdocs 2)upravte configuraci mysql,jak to vidite na obrazku

nick225yla.JPG

Tot vse,tedka si dejte xampp,administraci a kouknete se na armory :) vypada to takhle :)

nick2tl0h.JPG

 

Snad se vám to bude hodit a libit :)

Většinou doposavad jsem na forko nedaval zadny scripty ani ncp a dalsi zasluhy,proto to právě mění a chci co nejvíce pomoci forku které mi toho hodně dalo.Doufam ze uz to sem nekdo nedal :D. Diky

 

PS:nevim kdo jaky sekce to dat tak bych kdyztak pak prosil o presun,dik

cau. vypada to moc pekne, vyhledavani itemu mi funguje, ale kdyz hledam CHARACTERY/GUILDY/ARENA TEAMY/HONOR RANKING

tak mi to vyhodi todle

    

    Search The Armory
    Guild Profiles


Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Access denied for user 'root'@'localhost' (using password: YES) in D:\Xampp\htdocs\armory\configuration\mysql.php on line 80
Unable to connect to SQL host:

nejede to ani kdyz to mam na localhostu. vubec nevim co tomu je::(

Share this post


Link to post
Share on other sites

no ale ukazuje to kazdemu level 0 :( a veeeela honoru a arena pointov :D moze to byt tym ze je server na Wotlku 3.0.9?

Edited by Geril

Share this post


Link to post
Share on other sites

na 3.0.9 by to mozna slo,ale hodne se toho tam zmenilo narozdil od TBC, zkus to to nejak prekonfigurovat a treba to pujde,schvalne to taky zkusim

Share this post


Link to post
Share on other sites

nemáte někdo heslo atd. na tedle portál http://svn.assembla.com/svn nasel jsem tam armory na new wotlk,web atd. ale kdyz to chci pres svn stahnout tak mi to pise prihlasovaci tabulku :( nebo pokud nevite nekdo to heslo a acc tak jestli nevite kde se mam regnout aby to slo.

 

 

Kašlu na to,kdyžtak to někdo stáhněte a hodtě na filebeam,tady máte link http://svn.assembla.com/svn/mangos_blizzlike_armory/trunk/

Edited by Nike

Share this post


Link to post
Share on other sites
nemáte někdo heslo atd. na tedle portál http://svn.assembla.com/svn nasel jsem tam armory na new wotlk,web atd. ale kdyz to chci pres svn stahnout tak mi to pise prihlasovaci tabulku :( nebo pokud nevite nekdo to heslo a acc tak jestli nevite kde se mam regnout aby to slo.

 

 

Kašlu na to,kdyžtak to někdo stáhněte a hodtě na filebeam,tady máte link http://svn.assembla.com/svn/mangos_blizzlike_armory/trunk/

 

No vsak kdyz uz mas tenhle odkaz tak to stahni jen pres SVN tortoise nebo jiny takovy program. Pak uz to jen nakonfiguruj a je to.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aha tak to nwm ale ja kdyz sem si stahoval stama mangosweb tak to po me nic nechtelo takze nwm.

Edited by ony

Share this post


Link to post
Share on other sites
to je v pr......... :D nechces kdyztak ten mangos web wotlk a tydle armory nahodit na filebeam pls?

 

Jo to bych mohl.

 

Takze uz to stahuju ale nic to po me nechce zadne heslo ani nic jineho tak nwm ;) . Ale rad ti to hodim na filebeam.

 

Takze sem skoncil na 72 mega protoze mi to vyhodilo chybu. Takze asi nic :unsure: . Ale pokud chces ten web alespon tak ti ho tam hodim.

Edited by ony

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

Sign in to follow this  

×