Jump to content
  • Announcements

    • Xmat

      Pravidlo pro postování v TTT

      Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
    • Replik

      Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

      Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
    • Aristo

      Příspěvky tam, kde nemají co dělat

      Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
    • Aristo

      Používání spoilerů

      Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  
Sign in to follow this  
borecek

{Hledame} Developera

Recommended Posts

Hledame schopneho Developera kdo ma zajem piste mi na ICQ: 376260750

Mely byste znat:

 

Prace s C++

 

Umet Kompilovat

 

Min. vek 15 let

 

Prace v Teamu

 

Kratke Info o serveru:

 

Mame Instant server max. limit serveru je 100 Online players (pres den neustale plny) fronty jsou az kolem 20 hracu kdo by si chtel overit inforamce o serveru Instant World WoW

Share this post


Link to post
Share on other sites
Co prosim?

Že jestli děláte ještě 2x týdně wipe .. jestli víš co to je wipe :D ... Protože queltalas naznačuje asi že tam byl často wipe tak jestli je tam ještě často .. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ten web je šílenej..A Wipe když sem koukal do novinek každou hvilku..chudáci hráči ty se asi na serveru nenuděj co :D

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ten web je šílenej..A Wipe když sem koukal do novinek každou hvilku..chudáci hráči ty se asi na serveru nenuděj co :D

Hráči jsou asi blbý že tam pořád hrajou

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nejen hráči sou tady asi blbý :whistling:

Mě stačilo stat.jpg

 

Jo a k tomu webu. Loadtime je sice drastickej, ale celkovej desing neni tak hroznej, stačilo by trošku poupravit přehlednost.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nejen hráči sou tady asi blbý :whistling:

Mě stačilo stat.jpg

 

stačilo by trošku poupravit přehlednost.

 

Pruhlednost ceho ? ... me se ten docela libi ale uz se moc nedba na ty prechody mezi menu a novinkama ... (neni plynuly prechod) ale nechapu tu pruhlednost jak jsi rikal xmate

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jj mluvim o náhrávání..i když mam poměrně rychlej internet tak je to pomalý..Asi se to těm hráčům líbí...

Share this post


Link to post
Share on other sites

fokkysus: Umíš číst? Jestli ano, přečti co jsem napsal ještě jednou. Ale stejně nejvíc se směju té Statistyka... Jak tohle může někdo napsat. Pochopil bych v běžném textu, ale ne na web jako nadpis/obrázek.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wipe tam byl 1X po 3X mesicich a wipe se ubec nedela chod svr 2 roky celekm 3X wipe a to kvuli blbostem ted pudem na serverovnu tak bude vse OK

 

OMG tak pravopisna hrubka se stane... delal to muj wb a aj si toho nejak nevsim nejsu vsimavej

 

a pocitadlo z jinyho webu? to si vzal kde OMG zavidis nebo co?

Edited by borecek

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mno nepatří to sem ale přidám se :D

 

Adminovi tohoto serveru je 14 let, jeho kamarád "Teplý" kubica (14let) ... oba dva maj z češtině 4- ...je to vidět, wipe tam je velmi často za jeden měsíc sem (když sem se na ofi nudil) musel dělat 4x postavu znova :D hráči tam sou, není jich málo :D ale ... věk těchto hráčů se pohybuej od 10-13 let takže samá dětská dmnce xD mno a na závěr... nikdo k němu nechodtě jelikož, nepustí vás do DB, sám s ní neumí pracovat, a co to je C++ také neví :D

 

ještě před pár měsíci mi tvrdil že Upload na provoz server není dulěžitý a hlavní je Download ;) takže když mu to při 5 lidach na 100kb/s uploadu lagovalo sváděl to na to že zapínal ICQ :D

 

(BTW - lagy jsou i teď a celý server jede na normálním domácim PC kde hraje hry)

 

Gl a Hf při hledání Borečku xD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ta statistyka mě fakt dostala. Chápu pravopisné chyby v běžném textu, ale na gifu v menu... to skutečně ne :) A nesváděj to na webmastera, než si ten web nahodíš, máš se na něj alespoň podívat, tohle bylo první co mě praštilo do oka. Jinak to skutečně není jediná chyba, prav. a gram. chyb je tam spousta.

 

Nemáš šanci nikoho najít (alespoň ne nikoho kdo by uměl tvé požadované C++)... to neni že bych chtěl bejt hnusnej, ale to ti jen řikám realitu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kdo by měl zájem knim jít jako developer :)) chci vás ještě jednou odradit... :))

Jen tak kolmo se prolítl jejich web a narazil jsem na velmi zajímavě napsaný druh stránky, dá-li se tomu tak říkat :D

 

----------------------------------

Finančně

 

Cena 50 kč

 

V.I.P bude zahrnovat moznost portovani odkudkoliv kamkoliv specialni lokalita pro V.I.P

V.I.P ovsem zahrnuje bez cekani vztup na SVR takze zadne fronty pro V.I.P

 

Kdyš si to chete předplatit na výce měsíců tak si to sečtěte! >>>Kaukalačka ZDE<<<

SK si zjistite kurz a spocčítejtesi kolik to bude SK díky za pochopení(nebo rovnou rozmente)

 

!!!Pozor!!!

Peníze se posílaj v obalce poštou na adresu:

Fiedler Petr

Oleksovice 241

67162

Do obalky přiložíte papírek s textem:

Jmeno ACC Kontakt na ICQ (pokud nemate doporucuji zalozit pro kontakt semnou)

 

Penize se použiji na vybavení svr.... Dekujeme za pomoc.

 

!!!VAROVÁNÍ!!!

Když pošlete výce nevrací se proto si to radej 3X prepočítejte !

Doporučuji napsat zpáteční adresu (když to pošlete špatně příjde vám to zpět) !

Pokud Uděláte noco špatně tak tam hlavne napište na přiloženy papírek ICQ číslo abych sem se svama moch domluvyt!

 

--------------------------------------

 

PS : zdá se že si WoW serverem vydělává peníze :D ... -> že bysme to nahlásili policii?

 

Pořizujeme serverovnu do pořizení zbývá  : 12 680 kč

 

 

EDIT ->

 

Pri zalohovani serveru nam spadla elektrina.Zpusobene skody jsou docela velke.Spadlo to u zalohovani ACC.GM Team se rozhodl ze pri tyhly prilezitosti kdy byla znicena DB ze prejdeme zpet na Mangos.To znamena ze bude WIPE server pobezi dnes vecer nebo zitra.
Dekujem vas GM Team

 

Opravdu nevim jak pád elektřiny poškodí DB, když prováděj pouze její zálohu :)) mě osobně se to nikdy nestalo a přijde mi to spíš jako další výmluva, z mnoha jiných, kdy při neopatrném a neprofesionálním zacházením s DB chyboval, a musel být proveden, známý, častý WIPE ;-)))

Edited by ararara

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tu serverovnu asi stavej no. Jinak zaloha acc nemuze trvat dyl nez tak sekundu. A ze by zrovna tehdy spadla elektrika? Kdyby zalohovali veskery data z characters a world db tak to chapu, ale zrovna acc? Dost divna vymluva

Share this post


Link to post
Share on other sites

LIdi kua, todle neni topik o serveru, ale o tom ze Borecek hleda Developera ? Nebyl to xmat, kterej me pripominal pravidla ? sami tady sirite offtopik..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

Sign in to follow this  

×