Jump to content
  • Announcements

    • Xmat

      Pravidlo pro postování v TTT

      Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
    • Replik

      Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

      Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
    • Aristo

      Příspěvky tam, kde nemají co dělat

      Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
    • Aristo

      Používání spoilerů

      Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  
Sign in to follow this  
Anakin

Hladá niekto GM???

Recommended Posts

Zdravím.

Hľadal by som dáky GM team ktorý by ma prial.

Som schopný človek. Zábavný.

O mne:

Mám 12 rokov.

Rád pracujem v spoločnosti aj sám.

Som kľudný človek.

Chodím do Jazykovej výberovej triedi.

Keď sa mi povie, urobím.

Som on-line tak 5-7 hod dene.

Mám chuť pomáhať hráčom.

 

Nemám rád:

Ľudí ktorý si myslia že keď sú GM môžu rozkazovať ostatným s teamu. (Výnimka Admin.)

Nemám rád ľudí ktorý naspavnujú cely SW kravinami a potom mi prikážu to vymazať...

 

Nepoznám žiadne programovacie jazyky, neviem pracovať v DB.

Mám talent na zabávanie hráčov a vymíšlanie eventevov.

Naviac mám talent zdobiť lokácie a pracovať s GO, či Waypointmi.

 

 

Čo požadujem.

Min. on-line player 10.

Žiadny hamachi.

Požadujem Non-stop server a verejnú IP.

 

 

To je všetko. Kto má záujem píšte na ICQ 342399543.

Určite sa dohodneme :D

 

 

Edit: Moje skúsenosťi zo serverov: Sacred Obligation-ArcEmu, DarkDream-ArcEmu, Hexis-Mangos, 3server-realm2-ArcEmu.

Moj Aktuálny patch 3.0.3+Wrath of the lich king.

Edited by Anakin

Share this post


Link to post
Share on other sites
Zdravím.

Hľadal by som dáky GM team ktorý by ma prial.

Som schopný človek. Zábavný.

O mne:

Mám 12 rokov.

Rád pracujem v spoločnosti aj sám.

Som kľudný človek.

Chodím do Jazykovej výberovej triedi.

Keď sa mi povie, urobím.

Som on-line tak 5-7 hod dene.

Mám chuť pomáhať hráčom.

 

Nemám rád:

Ľudí ktorý si myslia že keď sú GM môžu rozkazovať ostatným s teamu. (Výnimka Admin.)

Nemám rád ľudí ktorý naspavnujú cely SW kravinami a potom mi prikážu to vymazať...

 

Nepoznám žiadne programovacie jazyky, neviem pracovať v DB.

Mám talent na zabávanie hráčov a vymíšlanie eventevov.

Naviac mám talent zdobiť lokácie a pracovať s GO, či Waypointmi.

 

 

Čo požadujem.

Min. on-line player 10.

Žiadny hamachi.

Požadujem Non-stop server a verejnú IP.

 

 

To je všetko. Kto má záujem píšte na ICQ 342399543.

Určite sa dohodneme :D

 

 

Edit: Moje skúsenosťi zo serverov: Sacred Obligation-ArcEmu, DarkDream-ArcEmu, Hexis-Mangos, 3server-realm2-ArcEmu.

Moj Aktuálny patch 3.0.3+Wrath of the lich king.

 

:rofl:

 

hh.. tak tebe si urcite na server vezmou.. umis vubec prikazy ?

z toho tveho popisu mi uz predem rika, ze ti je tak 10-12 ... radeji si zajdi na nejaky chamachi server a nesnaz se byt GM - nemas na to ( alespon zatim )

Edited by Wolfson

Share this post


Link to post
Share on other sites
:rofl:

 

hh.. tak tebe si urcite na server vezmou.. umis vubec orikazy ?

z toho tveho popisu mi uz predem rika, ze ti je tak 10-12 ... radeji si zajdi na nejaky chamachi server a nesnaz se byt GM - nemas na to ( alespon zatim )

No to říká ten pravý. Dle mého názoru je jeho prezentace hodna mnohem vyššího věku a je lepší, než 99% zdejší zbylé inzerce. Problémem může být jen ten věk...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
:rofl:

 

hh.. tak tebe si urcite na server vezmou.. umis vubec orikazy ?

z toho tveho popisu mi uz predem rika, ze ti je tak 10-12 ... radeji si zajdi na nejaky chamachi server a nesnaz se byt GM - nemas na to ( alespon zatim )

 

Má tam napsané, kolik má let, takže se první nauč pořádně číst a pak buzeruj

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Zdravím.

Hľadal by som dáky GM team ktorý by ma prial.

Som schopný človek. Zábavný.

O mne:

Mám 12 rokov.

Rád pracujem v spoločnosti aj sám.

Som kľudný človek.

Chodím do Jazykovej výberovej triedy.

Keď sa mi povie, urobím.

Som on-line tak 5-7 hod denne.

Mám chuť pomáhať hráčom.

 

Nemám rád:

Ľudí ktorý si myslia že keď sú GM môžu rozkazovať ostatným s teamu. (Výnimka Admin.)

Nemám rád ľudí ktorý naspawnujú cely SW kravinami a potom mi prikážu to vymazať...

 

Nepoznám žiadne programovacie jazyky, neviem pracovať v DB.

Mám talent na zabávanie hráčov a vymýšľanie eventov.

Naviac mám talent zdobiť lokácie a pracovať s GO, či Waypointmi.

 

 

Čo požadujem.

Min. on-line player 10.

Žiadny hamachi.

Požadujem Non-stop server a verejnú IP.

 

 

To je všetko. Kto má záujem píšte na ICQ 342399543.

Určite sa dohodneme :D

 

 

Edit: Moje skúsenosti zo serverov: Sacred Obligation-ArcEmu, DarkDream-ArcEmu, Hexis-Mangos, 3server-realm2-ArcEmu.

Môj Aktuálny patch 3.0.3+Wrath of the lich king.

 

Ale inak v pohode, veľa šťastia.

 

PS. Možno som si niečo nevšimol ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ahoj Anakine, náš server na věk neklade důraz, jde o to co má člověk v hlavě...

Připravujeme projekt Classic WoW Serveru Under the Wings of Angels

Prozatím jede server na hamachi, avšak dnes jsme se rozhodli otevřít registrace, pro ty, kdo by měl zájem u nás hrát ...

 

Server jede na

AMD Athlon 64b 3200+ 2,21Ghz

1,5 Gb RAM DDR400 Mhz

Linka 10mb/s

 

22h/7 (Objednávám Chlazení na RAM, HDD a Grafiku) jelikož jede server u mě doma ... jakmile dostanu tyto chladiče, server pojede nonstop, z bezpečnosti do té doby je mezi 4:00 -> 6:00 off... <--- PROSÍM NEŘEŠTE TO NIKDO!!!

 

Jak už jsem říkal server je Classic, čili nepodporujeme datadisky a vše s nimi spojené...

 

Emu - TrinityCore

DB - Trinity DB + vlastní upravy pro Classic

 

kdyby jsi měl chuť pomoci jako Ingame, později jako eventer napiš mi na ICQ 278-000-759 ...

 

Veřejná/Pevná IP je plánována na 10.1.2009 .. kdy bude oficiální spuštění serveru ...

 

----------------------------------------

:rofl:

 

hh.. tak tebe si urcite na server vezmou.. umis vubec orikazy ?

z toho tveho popisu mi uz predem rika, ze ti je tak 10-12 ... radeji si zajdi na nejaky chamachi server a nesnaz se byt GM - nemas na to ( alespon zatim )

Jedinej kdo tu má 10 let jsi ty... neumíš číst, a jen rejpeš... dej si dudlík, a už se na toto forum nevracej -.-'

Edited by ararara

Share this post


Link to post
Share on other sites
:rofl:

 

hh.. tak tebe si urcite na server vezmou.. umis vubec orikazy ?

z toho tveho popisu mi uz predem rika, ze ti je tak 10-12 ... radeji si zajdi na nejaky chamachi server a nesnaz se byt GM - nemas na to ( alespon zatim )

 

Počúvaj. Možno mám 12 rokov ale zato som schopnejší než celý môj bývalý GM team a vyučil som 2 hráčov na dobrých GM.

A príkazy poznám dosť dobre.

 

PS: Nauč sa čítať. :D (orikazy) (ze ti je tak 10-12) A kde si zabudol mäkčene :D... Pochibujem že tebe je viac než 10 :D

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Proste sa na to nedá pozerať... ach... Skús si stiahnuť nejaký program čo opravuje chyby, lebo vidím snahu, ale pekne vyzerajúci text sa po prečítaní mení na nočnú moru...

 

Sry, ale musel som :whistling:

 

Edit: Ušlo t, zrejme to vadilo Martinovi...

Edited by Laky

Share this post


Link to post
Share on other sites
:rofl:

 

hh.. tak tebe si urcite na server vezmou.. umis vubec orikazy ?

z toho tveho popisu mi uz predem rika, ze ti je tak 10-12 ... radeji si zajdi na nejaky chamachi server a nesnaz se byt GM - nemas na to ( alespon zatim )

 

Jak tu již řekl ararara někdy nezáleží na věku ale na tom co člověk umí a většina serverů nechce lidi brát jen proto že mají nízký věk a myslí si že a ně není spolehnutí ovšem kdyby na ně nebylo spolehnutí tak by jistě nenapsali dobře svou přihlášku...jediné co bych Anakinovi vytknul jsou chyby a tímto mu radím ať si po sobě trošku přečte text ;)

Nic proti tobě ale pokud napíšeš do System Message 6chyb v 12Slovech tak nvm co si o tobě hráči budou říkat...

Jen ti radím neber to jako utok na tebe neříkám že jsem bezchybný...každý má své mouchy že ano...

Ale divej chyby v topicu také někteří admini hodnotí jako nedostatek tudíž se toho opravdu vyvaruj ;)

S Pozdravem Sabath ;)

 

To s tím System Message bylo přirovnání ;) neberte to vážně

Edited by sabath

Share this post


Link to post
Share on other sites
Prose sa na to nedá pozerať... ach... Skús si stiahnuť nejaký program čo opravuje chyby, lebo vidím snahu, ale pekne vyzerajúci text sa po prečítaní mení na nočnú moru...

 

Sry, ale musel som whistling.gif

 

Smutne je, ze polovica chyb, ktore si mu "opravil", si opravovat nemal, pretoze je to spravne. Kde je chyba v "denne, triedy..." ? Alebo mi nieco unika ?

 

Plus som zabudol, ze chyby tam mas hlavne ty :) "Prose..."

 

Nechcem sa mu do toho starat, aj ked jeho ponuka je trocha smiesna, ale nechod na neho s gramatikou, ked nevies co robis

Edited by Martin K

Share this post


Link to post
Share on other sites
Smutne je, ze polovica chyb, ktore si mu "opravil", si opravovat nemal, pretoze je to spravne. Kde je chyba v "denne, triedy..." ? Alebo mi nieco unika ?

 

Plus som zabudol, ze chyby tam mas hlavne ty :) "Prose..."

 

Nechcem sa mu do toho starat, aj ked jeho ponuka je trocha smiesna, ale nechod na neho s gramatikou, ked nevies co robis

 

Njn, viem, nikto nieje dokonalý (Chuck sry)... ušlo písmenko no...

 

Kde je chyba? "dene" - toto je dobre? Zle, slovo denne sa píše s dvomi N, slovo s jedným je zle; "triedi" (triediť) je dobre, až na to, že "Jazykovej výberovej (triediť)" sa nehodí do vety tým pádom zle a má tam byť triedy (aspoň podľa mňa to tak myslel, kľudne to mohlo byť aj takto, až na to, že to nedáva zmysel).

 

Ešte niečo?

 

Edit: Viem čo robím.

Edited by Laky

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jak tu již řekl ararara někdy nezáleží na věku ale na tom co člověk umí a většina serverů nechce lidi brát jen proto že mají nízký věk a myslí si že a ně není spolehnutí ovšem kdyby na ně nebylo spolehnutí tak by jistě nenapsali dobře svou přihlášku...jediné co bych Anakinovi vytknul jsou chyby a tímto mu radím ať si po sobě trošku přečte text ;)

Nic proti tobě ale pokud napíšeš do System Message 6chyb v 12Slovech tak nvm co si o tobě hráči budou říkat...

Jen ti radím neber to jako utok na tebe neříkám že jsem bezchybný...každý má své mouchy že ano...

Ale divej chyby v topicu také někteří admini hodnotí jako nedostatek tudíž se toho opravdu vyvaruj ;)

S Pozdravem Sabath ;)

 

To s tím System Message bylo přirovnání ;) neberte to vážně

Dovolil bych si nesouhlasit, minimálně (a opravdu je to ta nejnižší možná hranice, většinou je však někdy okolo 16-17 roků, u holek o rok dva níže) do 15 let je lidská osobnost velmi nevyrovnaná a nestabilní. A mnohdy nepředvídatelná. Samozřejmě, dotyčný může zvládat ostatní věci jako každý jiný starší člověk, ale co z toho, když mu prostě rupne v bedně? Pro mě je prioritou mít na serveru lidi, na které se mohu 100% spolehnout a kterým nemusím být 24/7 za zadkem, což pro mě opravdu děti nejsou. Ale chápu, že se mnou dotyční jedinci nebudou souhlasit, jsem přece jen už stará troska a nevím o čem to tu kvákám co? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Proste sa na to nedá pozerať... ach... Skús si stiahnuť nejaký program čo opravuje chyby, lebo vidím snahu, ale pekne vyzerajúci text sa po prečítaní mení na nočnú moru...

 

Sry, ale musel som :whistling:

 

Edit: Ušlo t, zrejme to vadilo Martinovi...

 

Ou, sorry, nepozeral som to podla jeho povodneho postu, ale podla tvojho. Myslel som ze mu len zvyraznujes chyby. Moj omyl, prepac.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Počúvaj. Možno mám 12 rokov ale zato som schopnejší než celý môj bývalý GM team a vyučil som 2 hráčov na dobrých GM.

A príkazy poznám dosť dobre.

 

PS: Nauč sa čítať. :D (orikazy) (ze ti je tak 10-12) A kde si zabudol mäkčene :D... Pochibujem že tebe je viac než 10 :D

 

 

no, klidne rikej, ze mi neni vic nez 10.. je to tvuj nazor.., ale alespon, kdyz bych tu hledal praci, tak bych hlavne hledel na hrubky.. sam tam mas hrube pres 10 chyb a kritiku snasis na jine ? pokud ty delas chyby a pak kritizujes ostatni kuli chybam a neumis je prijmout, tak tu neas co delat...

 

 

4arara umim i praci ohodotit.., ale co tu chces ohodnotit ? .. dobre, kladne ohodnotim tu spolupraci s lidmy i nejspise dobrou znalost anglickeho jazyka

( predpokladam, ze se ucis anglicky ). take si vazim toho nadani pro zabaveni lidi apod. ale nadruhou stranu tolik serveru ? to neznaci nic dobreho, samozrejme ze se muze stat, ze servery zaniknou, ale kdo by vzal na zanikajici server GM ?. jinak vydim i snahu, ale zkus treba se prvne naucit nejaky programovaci jazyk. pak ti pujde hledani prace lepe - IN.game GM je hodne, scripteru malo

 

 

- nerikam, ten vek jsem prehlednul.

a taky nerikam, ze nemam v taxtu plno chyb, ale aspon taky s timto textem nehodlam hledat post GM

Edited by Wolfson

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

Sign in to follow this  

×