Jump to content
  • Announcements

    • Xmat

      Pravidlo pro postování v TTT

      Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
    • Replik

      Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

      Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
    • Aristo

      Příspěvky tam, kde nemají co dělat

      Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
    • Aristo

      Používání spoilerů

      Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  
Sign in to follow this  
swordik

[HELP]ModemRouter Crash

Recommended Posts

Zdravím je to tak Rok a půl co jsem si zakoupil ModemRouter /Zyxel Prestige 660HW-T3/ Až teď poslední dobou začali problémy jako že běží Wifina v poho jse dá naní připojit ale když se ty notesy odpojej tak už ji neviděj a je třeba restartovat "celej router", a je to cirka asi 4 dny kdy začal dělat problém celej router celkově mám naněm připojeny 2 pc přes linku, a 1-2 booky na wifi a když třeba začnu stahovat tak celej modem se začne restartovat, popř. koukám na mapy a celej modem se opět restartuje. Myslel jsem že je to tím žeje router přetíženej tak jsem vše odpojil ale dělá pořád to samé... Už sem ho 3x vrátil do původního nastavení jak jsem ho zakoupil a nastavil znovu ale pořád ten problém přetrvává, tak než zaskočim do O2 Servisu tak se chci zeptat zda někdo nevíte problém popř. jak ho vyřešit.

 

Děkuji za jakou koliv "smyslu plnou" odpověď...

Share this post


Link to post
Share on other sites

ciste teoreticky.. nemohlo se stat, ze by se ti hlavni kabel do routeru nejak poskodil ?

jinak to nebude pretizeni ale mozna, ze ma poskytovatel problemy, tak zkus zavolat na linku O2, jestli tam u vas v ulici nemaji nejaky problem, a kdyz ani tohle nepomuze, tak uz tbyva servis

Share this post


Link to post
Share on other sites
Mám stejný modem a měl jsem podobný problém, ale potom co jsem změnil "Max NAT/Firewall Session Per User" v záložce NAT z 512 na 1024 tak to přestalo.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Mám stejný modem a měl jsem podobný problém, ale potom co jsem změnil "Max NAT/Firewall Session Per User" v záložce NAT z 512 na 1024 tak to přestalo.

říkal že je to není přetížením!

 

A co třeba přehrát firmware?

Share this post


Link to post
Share on other sites
říkal že je to není přetížením!

 

A co třeba přehrát firmware?

 

Frimware sem stahl z O2 podpory a dal novej a pořád stejný.... (upgrade)

 

To atanil: já teda nic takové v "NAT" nemam na výběr.

 

EDIT: tak jsem na router přehrál "znovu" frimware tak uvidim zatím to nepadá... Tak uvidím případně dám vědět..

Edited by swordik

Share this post


Link to post
Share on other sites

Po tzv. "upgradu" na 8 MB od O2 mam podobný problém. ZyXel mam jen 600 nebo kolik...ale od té doby kdykoliv to zapínám, tak červeně probliknou 3 kontrolky na levé straně...a tak nějak divně to zaskřípe. Mam podezření že je to chyba z jejich strany. Modem neni zrovna v znečistěném prostředí..aby se do něj dostalo něco.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Skuste ten modem spustit bež přívodu "kapaliny" O2 netu ;) Btw všechno jsou to jen počítače s linuxem pokakat se mpůže cokoliv ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

jo 3 červené kontrolky ale co nechapu mam mít 8 mb/s a stahuju max rychlost 550 což je blbost totální... když o2 nepodporuje míň jak 8 mb

 

Strop: a co stoho že odpojim???

Edited by swordik

Share this post


Link to post
Share on other sites

No dřív to normánlě naběhlo. ( Mam PC+modem atd. na zvlástním prodlužováku)

Až s jejich 8 MB to dělá.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Počkám ještě do dubna, zítra zajedu do o2 udělám dusno,... Už mě totiž stim štvou zlaté dlinky co měli a buď budu žádat o výměnu a nebo ať si to nechaj ten modem a jedu si do alzi pro dlink ... jinak to nevidim

 

měl jsem 2 mb odnich teĎ to všem zvedli na 8mb a mě to jede jen 5 mb kámošovi to jede normal 8 tak nevim co stim je za problémy... ale vydim to na optiku z casablanci, nebo na UPC... naštěstí bydlim kde je větší výběr zprostředkovatele

 

edit: tenhel mam a samé problémy jsou ... ( http://www.alza.cz/zyxel-prestige-p-660hw-d95695.htm )

Edited by swordik

Share this post


Link to post
Share on other sites

O2 upozorňovalo že budou zrychlovat a jak koukám mají v tom bordel.... mě dají 5 a pul Mb tobě to nechaj kámošovi celych 8mb (přece v tom neni takovej problém nastavit všem 8 mb.... co mají míň jako 8 ) Paka to sou...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

×